کویت: ایران باید حاکمیت کشورها را محترم شمرده و تنش‌ها را کاهش دهد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کویت: ایران باید حاکمیت کشورها را محترم و تنش‌ها را کاهش دهد العربية

عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک از ایران خواست تا حاکمیت کشورها را محترم و در امور داخلی آنها دخالت نکند.

به گزارش خبرگزاری رسمی کویت «کونا» شیخ جابر المبارک، گفت:«ایران باید بر اساس احترام به حاکمیت کشورها و عدم دخالت در امور داخلی آنها و حفظ امنیت کشتیرانی در خلیج و کاهش تنش گفت و گوی خود را با کشورها آغاز کند». رئیس شورای وزیران کویت با اشاره به اوضاع بحرانی یمن گفت، مسئله یمن را از طریق قطعنامه‌های شورای امنیت و راهکار کشورهای عربی خلیج و گفت و گوهای میان طرف‌های یمنی باید حل و فصل شود.او همچنین به بحران سوریه اشاره کرد و گفت: «تحولات نبود یک اجماع بین المللی و عدم گفت و گو بین طرفین بحران باعث شده که بحران سوریه که وارد نهمین سال خود شده است، با تمام درد و رنج‌های انسانی همچنان ادامه پیدا دارد».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احترام درمقابل احترام. والسلام. نمیشه دیگه شیطنت کرد واز بیرون دایره ی معرکه نظاره کرد.

احترام هر كسي دست خودش به اندازه گليمتون پاتون را دراز كنيد مجبور نشيم قلمش كنيم

انکه به ما........................... بود کلاغ .................. دریده بود

محمد بن سلمان می‌گوید از آنجا که قتل جمال خاشقجی توسط مجموعه زیر نظر او انجام شده مسئولیت آن را بر عهده می‌گیرد. او در عین حال ادعا کرده که قتل این روزنامه‌نگار منتقد حکومت عربستان با اطلاع قبلی او انجام نشده است.

خاشقچي را من کشتم بن سلمان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی: آمریکا باید پیش شرط «فشار حداکثری» خود را برای مذاکره برداردروحانی در گفتگو با ای‌بی‌سی نیوز آمریکا: - اتهام آمریکا علیه ایران درباره حمله به تاسیسات نفتی عربستان بی‌اساس است - هدف تحریم آمریکا بیماران، کودکان و مردمند - آمریکا باید پیش شرط «فشار حداکثری» خود را برای مذاکره بردارد 📝: 📹:
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ ورود مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان آن‌ها را به آمریکا ممنوع کرددونالد_ترامپ، رییس جمهوری آمریکا، با صدور فرمانی ورود مقام‌های ارشد حکومت ایران و بستگان درجه یک آن‌ها را به ایالات متحده ممنوع کرد. دمش گرم پسر ظریف و بقیه حضرات حالا باید چه کنند!!!! احسنت
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ترامپ ورود مقام‌های ایران و بستگان آنها به آمریکا را محدود کرددر این فرمان رئيس جمهوری آمریکا بار دیگر ایران را به حمایت از تروریسم متهم کرد. ایران نه فرقه تبهکار مادر تروريزم در منطقه كاملاً مشخص است، راستي متحدتان بن سلمان به آمريت قتل قاشقچي اعتراف كرد!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ترامپ: تحریم‌های ایران را تشدید خواهیم کرد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تهران:‌ سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» را در فهرست گروه‌های تروریستی ثبت می کنیمسخنگوی وزارت امور خارجه ایران از آمادگی تهران برای ثبت نام سازمان «اتحاد علیه ایران هسته‌ای» در فهرست گروه‌های تروریستی این کشور خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ:‌ تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم/ بوریس جانسون: درباره ایران با آمریکا هم‌نظر هستیمدر نشست خبری نخست‌وزیر بریتانیا و رئیس‌جمهوری آمریکا مطرح شد: دونالد ترامپ:‌ تجارت با بریتانیا را گسترش می‌دهیم/ بوریس جانسون: درباره ایران با آمریکا هم‌نظر هستیم کارتون تمومه
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »