کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند - BBC News فارسی

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند

02/08/2020 10:07:00 ب.ظ

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند

امروز سی امین سالگرد اشغال کویت به دستور صدام حسین است، دستوری که سرنوشت صدام را تغییر داد.

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند۲ ساعت پیشامروز سی‌امین سالگرد اشغال کویت به دستور صدام حسین است، دستوری که سرنوشت صدام را تغییر داد. با اشغال کویت، کشورهایی که در برابر ایران پشتیبان عراق بودند به کمک دشمنان صدام رفتند و اولین حمله آمریکا و متحدانش به عراق را رقم زدند.

سی‌ان‌ان: طالبان یک مترجم نیروهای آمریکایی را سر بریدند دروغ بگو تا رستگار شوی | DW | 23.07.2021 گزارش میدانی تسنیم از سوسنگرد و حضور طلاب میان مردم | گلایه خوزستانی‌ها از «کم‌آبی و عدم پاسخگویی مسئولان»/ خواسته مردم «محاکمه مسببان وضع موجود»+ فیلم- اخبار خوزستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim ادامه مطلب: BBC NEWS فارسی »

ویدئوی گربه غول‌ پیکر سه‌بعدی در توکیو

رهگذارن با شگفتی و کنجکاوی به حرکات این گربه خبره شده و از آن عکس و فیلم می‌گیرند.

اما الان اجازه ورود به ایرانی نمیدن

وزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهدوزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهد وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت چین در حمایت از ماهیگیری غیراصولی و مخرب تجاری آن کشور در جهان، هشدار داد.

هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر - BBC News فارسیمجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری هفته گذشته (۲۵ - ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا

سینایی می‌گفت که خیلی دیر متوجه فیلم‌هایم می‌شونداحمد نادعلیان از روزهایی گفت که خسرو سینایی به جزیره هرمز رفته بود تا فیلم «جزیره رنگین» را بر اساس اقتباسی آزاد از فعالیت‌های او در این جزیره روایت کند، او در این گفت‌وگو از نگاه سینایی نه تنها به سینما بلکه به جامعه و شرایط اجتماعی نیز صحبت کرد.

دانشمندان دریافتند که پشه‌ها ویروس کرونا را انتقال نمی‌دهندویروس کرونا از راه‌های مختلفی شیوع پیدا می‌کند. رسیدن فصل تابستان و زیاد شدن تعداد پشه‌ها این نگرانی را برای مردم دنیا به وجود آورده که این حشرات به یکی از عوامل انتقال ویروس تبدیل شوند؛ اما این‌طور نیست.

موج سوم کرونا در هنگ گنگ، درس‌هایی که باید آموخت - BBC News فارسیتا همین اواخر، هنگ کنگ به خاطر نحوه مقابله با همه‌گیری کرونا مورد تحسین بود اما اکنون نه تنها با موج دوم این بیماری بلکه حتی با موج سوم آن روبرو است.

عطرسازانی که هیچ بویی را حس نمی‌کنند - BBC News فارسیبا ورود هوش مصنوعی به صنعت عطر و افزایش تعداد شرکت‌هایی که برای تولید سریع و بیشتر عطرهای کم‌نظیر و پرفروش از این فناوری کمک می‌گیرند، این سوال هر چه بیشتر مطرح شده که آیا برای ساختن رایحه‌ای خوشبو به انسان نیازی هست؟