کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند - BBC News فارسی

02/08/2020 10:07:00 ب.ظ

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند

امروز سی امین سالگرد اشغال کویت به دستور صدام حسین است، دستوری که سرنوشت صدام را تغییر داد.

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند۲ ساعت پیشامروز سی‌امین سالگرد اشغال کویت به دستور صدام حسین است، دستوری که سرنوشت صدام را تغییر داد. با اشغال کویت، کشورهایی که در برابر ایران پشتیبان عراق بودند به کمک دشمنان صدام رفتند و اولین حمله آمریکا و متحدانش به عراق را رقم زدند.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

اما الان اجازه ورود به ایرانی نمیدن

وزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهدوزیر خارجه آمریکا: چین به ماهیگیری غیراصولی که آگاهانه به محیط زیست آسیب می‌زند، پایان دهد وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت چین در حمایت از ماهیگیری غیراصولی و مخرب تجاری آن کشور در جهان، هشدار داد.

هفته‌ای که گذشت به روایت تصویر - BBC News فارسیمجموعه‌ای از عکس‌های برگزیده خبری هفته گذشته (۲۵ - ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۰) در نقاط مختلف دنیا

سینایی می‌گفت که خیلی دیر متوجه فیلم‌هایم می‌شونداحمد نادعلیان از روزهایی گفت که خسرو سینایی به جزیره هرمز رفته بود تا فیلم «جزیره رنگین» را بر اساس اقتباسی آزاد از فعالیت‌های او در این جزیره روایت کند، او در این گفت‌وگو از نگاه سینایی نه تنها به سینما بلکه به جامعه و شرایط اجتماعی نیز صحبت کرد.

دانشمندان دریافتند که پشه‌ها ویروس کرونا را انتقال نمی‌دهندویروس کرونا از راه‌های مختلفی شیوع پیدا می‌کند. رسیدن فصل تابستان و زیاد شدن تعداد پشه‌ها این نگرانی را برای مردم دنیا به وجود آورده که این حشرات به یکی از عوامل انتقال ویروس تبدیل شوند؛ اما این‌طور نیست.

موج سوم کرونا در هنگ گنگ، درس‌هایی که باید آموخت - BBC News فارسیتا همین اواخر، هنگ کنگ به خاطر نحوه مقابله با همه‌گیری کرونا مورد تحسین بود اما اکنون نه تنها با موج دوم این بیماری بلکه حتی با موج سوم آن روبرو است.

عطرسازانی که هیچ بویی را حس نمی‌کنند - BBC News فارسیبا ورود هوش مصنوعی به صنعت عطر و افزایش تعداد شرکت‌هایی که برای تولید سریع و بیشتر عطرهای کم‌نظیر و پرفروش از این فناوری کمک می‌گیرند، این سوال هر چه بیشتر مطرح شده که آیا برای ساختن رایحه‌ای خوشبو به انسان نیازی هست؟

کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند کویتی‌هایی که از دست صدام به ایران پناه بردند ۲ ساعت پیش امروز سی‌امین سالگرد اشغال کویت به دستور صدام حسین است، دستوری که سرنوشت صدام را تغییر داد.مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا وزیر خارجه آمریکا با انتشار بیانیه‌ای نسبت به اقدامات دولت چین در حمایت از ماهیگیری غیراصولی و مخرب تجاری آن کشور در جهان، هشدار داد.۲ ساعت پیش Getty Images توضیح تصویر، خانواده‌ای در تهران جهت جلوگیری از شیوع کرونا سیرک را از داخل وسایل نقلیه خود تماشا می‌کنند..

با اشغال کویت، کشورهایی که در برابر ایران پشتیبان عراق بودند به کمک دشمنان صدام رفتند و اولین حمله آمریکا و متحدانش به عراق را رقم زدند. مهرداد فرهمند گزارش می‌دهد.» وی افزود: «با توجه به این کارنامه نامناسب صید غیرقانونی، گزارش‌نشده، خلاف موازین، و غیراصولی که عمدا به محیط زیست آسیب می‌زند، اکنون بیش از هر زمان دیگری برای جامعه بین المللی اهمیت دارد که در کنار یکدیگر و برای حاکمیت قانون و اصرار بر تعامل زیست‌محیطی بهتر توسط پکن، ایستادگی کنند. . منبع تصویر،.