کوپ۲۶؛ دستیابی به وضعیت کربن صفر چگونه ممکن است؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کوپ۲۶؛ دستیابی به وضعیت کربن صفر چگونه ممکن است؟ یورونیوز کارشناسانی از چین و اروپا را برای یک برنامه مناظره ویژه در مورد چگونگی دستیابی به وضعیت کربن صفر گرد هم آورد این برنامه را ببینید 🔽

نشست اقلیمی کوپ۲۶ در حال برگزاری است و به مناسبت این رویداد، یورونیوز کارشناسانی از چین و اروپا را برای یک برنامه مناظره ویژه در مورد چگونگی دستیابی به وضعیت کربن صفر گرد هم آورده است. برخی از نکات برجسته را در گزارش می بینید.

وی تیان از «سی، جی، تی ان» این پرسش را مطرح می کند: «زمانی که اکثر کشورها، بویژه کشورهای توسعه یافته ادعا می کنند که سال ۲۰۵۰ به کربن صفر دست پیدا می کنند، چین از سال ۲۰۶۰ صحبت می کند چرا؟ یورونیوز: چگونه مشکل زغال سنگ را برطرف می کنید؟ زیرا زغال سنگ فن‌آوری قرن گذشته است اما چیزی هم هست که همه این رشد و توسعه را تقویت می کند. چگونه می خواهید آن را کنار بگذارید؟

یورونیوز: اگر خورشید نتابد و باد نوزد، چه می شود؟ ما می دانیم که ذخیره کردن انرژی یک مشکل بزرگ است. ای جه ای، چگونه می خواهیم آن را برطرف کنیم؟ چون در حال حاضر شما گفتید که ما حدود ۱۰ درصد تجدید پذیر هستیم. ما می خواهیم به ۷۰ یا ۸۰ درصد انرژی‌های تجدید پذیر برسیم، چگونه می خواهیم این میزان انرژی را ذخیره کنیم؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خیر ممکن نیست. با جمعیت هشت میلیارد نفری بشر ک عامل اصلی تخریب محیط زیست است و فعالیت های مُخرب صَنعتی و رَقابت تجاری و تولیدات بسیار بین کشورها بخصوص بلوک شرق و غرب و همچنین وجود حکومت های دیکتاتور زده و عقبمانده و جنگ زده فعلا مُیسر نمیباشد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آزادی رضا طالشیان جلودار زاده به علت وخامت وضعیت جسمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تعطیلی سه انجمن در آلمان به‌ اتهام کمک مالی به حزب‌الله لبنانوزارت کشور آلمان از ممنوعیت فعالیت سه انجمن در این کشور به اتهام کمک مالی به شبه‌نظامیان حزب‌الله لبنان خبر داد.این سه انجمن‌، جایگزین انجمنی به نام «پروژه العربیة_فارسی تعطیلی سه انجمن در آلمان به‌ اتهام کمک مالی به حزب‌الله لبنان .. نسیم :‌باتشکر وقدردانی ازاقدامات شجاعانه آلمان ..
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

مایلی‌کهن: نرفتن ما به المپیک فاجعه نیست/اگر به جادوگری باشد، هندی‌ها باید قهرمان جهان باشندپرسپولیس در این فصل کم هزینه نکرده است مایلی‌کهن: نرفتن ما به المپیک فاجعه نیست/اگر به جادوگری باشد، هندی‌ها باید قهرمان جهان باشند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روسای جمهور ترکیه و آمریکا برای تشکیل سازوکاری به منظور تقویت مناسبات دوجانبه به توافق رسیدندروسای جمهور ترکیه و آمریکا برای تشکیل سازوکاری به منظور تقویت مناسبات دوجانبه به توافق رسیدند اردوغان و بایدن در دیدار خود درباره رویکرد مشترک ترکیه و آمریکا به منظور افزایش حجم تجاری میان دو کشور گفتگو کردند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آیا به جای سکه‌های مهریه می‌توانم پول آن را به حساب همسرم واریز کنم؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

پوتین از رهبران گروه ۲۰ به دلیل به رسمیت نشناختن متقابل گواهی واکسن‌ها انتقاد کرد«به وزارت بهداشت کشورهای گروه ۲۰ پیشنهاد کنیم تا در اسرع وقت موضوع به رسمیت شناختن متقابل گواهی واکسن‌های ملی را بررسی کنند.» Спасибо большое Владимирович 🖒 واکسن اسپوتنیک ک نشان داد خیلی کارایی بالایی در روسیه ندارد و روسیه بالاترین نرخ مرگ ها را دارد، گواهی بدهند که چه ! مگر دیوانه باشند غربی ها ب واکسن های غیر شَفاف ک کارایی آنان بالا نباشد گواهی بدهند از جمله واکسن بونجول چینی سینوفارم ک حداکثر ۷۰٪ کارایی مقابله دارد 😏
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »