کووید-19 در چین 4 قربانی دیگر گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در چین 31 مورد جدید ابتلا به کووید-19 مشاهده شده و 4 بیمار کرونایی دیگر جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

آنکارا/ امل گوزل‌لیک/ خبرگزاری آناتولی

کمیسیون ملی بهداشت چین طی بیانیه‌ای از مشاهده 31 مورد جدید ابتلا به کووید-19 در ایالات‌های لیائونینگ و گوانگ‌دونگ این کشور خبر داده و اعلام کرد که 2 نفر از آنها به این ویروس در داخل و 29 تن دیگر نیز در خارج از کشور مبتلا شده‌اند. براساس این بیانیه، در شهر ووهان طی 24 ساعت گذشته 4 بیمار کرونایی دیگر جان باخته اند. درحالی که درمان 1727 تن از افراد آلوده به کووید-19 ادامه دارد، 163 بیمار کرونایی نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده اند.

شمار مبتلایان به کووید-19 در چین تاکنون به 81 هزار و 620 نفر و شمار قربانیان آن نیز به 3322 نفر رسیده است. همچنین در مجموع 76 هزار و 571 بیمار کرونایی در این کشور بهبود یافته اند. لازم به ذکر است کووید-19 برای نخستین بار در دسامبر 2019 در شهر ووهان چین ظاهر و طی مدت کوتاهی با شیوع در حدود 200 کشور به یک بیماری «همه‌گیر جهانی» تبدیل شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کووید-19 در جهان از مرز یک میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

الگوریتم درمان بیماری 'کووید-۱۹' منتشر شدپژوهشگران دانشکده پزشکی 'دانشگاه ییل' آمریکا در مطالعه اخیرشان الگوریتم درمان بیماری 'کووید-۱۹' را ایجاد و منتشر کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعداد مرگ بر اثر ویروس کرونا در شهر نیویورک به بیش از هزار و صد نفر رسیدتعداد مرگ بر اثر ویروس_کرونا در شهر نیویورک به بیش از هزار و صد نفر رسید برخی محلات بخش‌های پنج‌گانه شهر نیویورک، از جمله محلات پرجمعیت بروکلین و کوئینز، بیشتر از محلات مرفه‌نشین بخش مرکزی شهر «منهتن» از شیوع ویروس کرونا، آسیب دیده‌اند. solución para Norteamérica y eso que tengo odio para algunos élite de Norteamérica deben reubicar a todos los ancianos ha estado donde que no haya llegado el coronavirus hacer cuarentena pero en los estados donde esta cantidad de coronavirus nadie sale nadie entra آمریکا یه قاره است و جمعیت زیاد پس نگران کنند باز نیست چون کشور پیشرفته با امکانات اینگونه است وای ایران که جمعیت کم قاره نیست امکانات تجهیزات ندارد چقدر آمار زیادتر ازاینهاست که ج دروغ می گوید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

الگوریتم درمان بیماری 'کووید-۱۹' منتشر شدپژوهشگران دانشکده پزشکی 'دانشگاه ییل' آمریکا در مطالعه اخیرشان الگوریتم درمان بیماری 'کووید-۱۹' را ایجاد و منتشر کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کووید-19 در جهان از مرز یک میلیون نفر گذشت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارش جدید: خطر ابتلا به کرونا برای بیماران قلبی، ریوی و دیابتی بیشتر استاز آنجا که کووید ۱۹ بیش از همه سبب اختلال در دستگاه تنفسی می‌شود، به افراد سیگاری یا کسانی که دارای بیماری مزمن ریوی بیشتر آسیب می‌رساند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »