کوه کوه آشغال پلاستیکی؛ زباله‌های ۱/۳ میلیارد تنی - BBC News فارسی

03/05/1399 04:39 ب.ظ

کوه کوه آشغال پلاستیکی؛ زباله‌های ۱/۳ میلیارد تنی

بررسی‌های جدید نشان می‌دهد که در بیست سال آینده حدود یک میلیارد و سیصد میلیون تن زباله پلاستیکی در جهان تولید خواهد شد.

یک برنامه کامپیوتری، مدل تولید و دور ریز زباله را تا سال ۲۰۴۰ در سراسر جهان پیش بینی کرده است.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

پلاکارد محکومیت تجاوزات ارمنستان به آذربایجان بر فراز آغری داغیگروهی از کوهنوردان ترک با صعود به قله کوه آغری داغی، حملات ارمنستان علیه جمهوری اذربایجان را محکوم کردند. - خبرگزاری آناتولی

جام قهرمانی لیگ انگلستان پس از سی سال به لیورپول رفت - BBC News فارسیدر پایان یک شب فراموش‌نشدنی داخل زمین فوتبال و بیرون استادیوم بعد از ۴ هفته انتظار سرانجام جام قهرمانی لیگ برتر فوتبال انگلیس به تیم لیورپول تقدیم شد.

تغییر رویکرد ترامپ در مورد نحوه مقابله با کرونا - BBC News فارسیدر آمریکا، رئیس جمهوری هشدار داده که وضعیت شیوع کرونا قبل از این که رو به بهبودی برود، بدتر خواهد شد.

اعتراض‌های اسرائیل به خشونت کشیده شد - BBC News فارسیدیشب اعتراض‌ هزاران نفر به بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر اسرائیل در شهر بیت‌المقدس به خشونت کشیده شد.

نشان شیر و خورشید کی و چگونه به پرچم ایران راه یافت؟ - BBC News فارسینماد شیر و خورشید که از زمان صفویان در ایران گسترش پیدا کرد، هویتی ایرانی و شیعی داشت. اما چندی پس از پیروزی انقلاب از پرچم ایران حذف شد.

وام ۵۰ میلیونی برای مستاجران؛ مشکل‌ساز یا کارگشا؟ - BBC News فارسیدولت ایران مبلغ وام ودیعه اجاره و رهن را اعلام کرده است. این وام برای شهروندان تهرانی ۵۰ میلیون تومان، در شهرهای بزرگ سی میلیون تومان و در شهرهای کوچک ۱۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.