کونته بار دیگر مسئول تشکیل دولت ایتالیا شد

08/06/1398 05:03:00 ب.ظ

نخست وزیر مستعفی ایتالیا بار دیگر مسئول تشکیل دولت شد.

نخست وزیر مستعفی ایتالیا بار دیگر مسئول تشکیل دولت شد. دولت جدید ایتالیا قرار است با ائتلاف میان جنبش پنج ستاره و حزب چپ‌گرای میانه دموکرات تشکیل شود. این در حالی است که «ماتئو سالوینی» وزیر کشور ایتالیا در صدد برگزاری انتخابات زودهنگام در فصل پاییز و تصدی سمت نخست‌وزیری بود.

دولت جدید ایتالیا قرار است با ائتلاف میان جنبش پنج ستاره و حزب چپ‌گرای میانه دموکرات تشکیل شود. این در حالی است که «ماتئو سالوینی» وزیر کشور ایتالیا در صدد برگزاری انتخابات زودهنگام در فصل پاییز و تصدی سمت نخست‌وزیری بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

آلمان بار دیگر گروهی افغان را به افغانستان بازگرداند | DW | 28.08.2019دولت آلمان به رغم اعتراض‌ها و انتقادها بار دیگر شماری از شهروندان افغانستان را به کشورشان بازگرداند. بازگرداندن اجباری پناهجویان و مهاجران افغان از ماه دسامبر ۲۰۱۶ آغاز شده است.

فرودگاه ابها در عربستان بار دیگر هدف حمله موشکی قرار گرفتسخنگوی ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن گفته است که شامگاه گذشته فرودگاه ابها در جنوب غرب عربستان بار دیگر هدف حمله موشکی 'حوثی‌های تحت حمایت ایران' قرار گرفته و از تصمیم به اقداماتی در واکنش به آن خبر داده است.

بخش‌هایی از عدن پایتخت موقت یمن بار دیگر به کنترل شورای انتقالی در آمدمنابع محلی یمن روز پنج‌شنبه 29 آگوست 2019 گزارش کردند که عدن، پایتخت موقت یمن دوباره به دست نیروهای

'اگر اف-35 ها را نخریم به دنیال جایگزین های دیگر خواهیم رفت'- خبرگزاری آناتولی

رضا مهرگان، یکی دیگر از امضا کنندگان درخواست استعفای آیت‌الله خامنه‌ای بازداشت شدرضا مهرگان، فعال سیاسی و مدنی و از امضاکنندگان درخواست استعفای آیت‌الله علی خامنه‌ای، رهبر ایران، عصر روز گذشته چهارشنبه ششم شهریورماه در حوالی رامسر بازداشت شده است.

بازداشت یکی دیگر از متقاضیان استعفای خامنه‌ای