کولاکوویچ: گفته بودم شرایط خوبی نداریم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

سرمربی تیم‌ ملی والیبال پس از باخت ۳ بر صفر برابر تیم ملی روسیه: گفته بودم شرایط خوبی نداریم

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از باخت ۳ بر صفر برابر تیم ملی روسیه در مسابقات مرحله اول انتخابی المپیک و عدم صعود به این رقابت‌ها گفت: ۳ بر صفر باختیم اما بازی نزدیکی با روسیه انجام دادیم. روسیه قهرمان لیگ ملت‌ها بوده و بسیار قوی است. در هر سه ست بازی نزدیکی بود و ست‌های اول و دوم را خوب شروع کردیم. در ست سوم هم ابتدا خوب بودیم. روسیه در سرویس بی‌نقص بود.

او با بیان این که روسیه بهتر از ایران بود، افزود: متاسفانه شانس صعود به المپیک را با وجود شانس زیاد در این مرحله از دست دادیم اما ما همچنان تلاش خود را ادامه خواهیم داد تا به نتیجه مد نظر برسیم. سرمربی تیم‌ ملی والیبال ایران در پایان نشست گفت: همان طور که گفته بودم، شرایط خوبی برای این مسابقات نداشتیم و بازیکنان از نظر بدنی آماده نبودند. با این حال تلاش کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم ‌ولی روسیه بهتر بود و صعود کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه با برد ایران المپیکی شد/ شاگردان کولاکوویچ در انتظار مرحله دوم انتخابی المپیکتیم ملی والیبال_ایران به روسیه باخت تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی روسیه رفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد تا شاگردان کولاکوویچ برای صعود به المپیک در انتظار مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک باشند افتضاح
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم!لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم! رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال: متاسفانه تنها سه تیم با توجه به پرداخت مطالبات بازیکنان خود جواز حضور در لیگ برتر والیبال را دارند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

صفحه اصلی🔴 “شرط می بندم اگر فردا خشکه_مقدسی بگوید: مستراح رفتن حرام است؛ در این کشور آنقدر گاو هست که به مستراح نروند و تنبانشان را پر بکنند.” عزیز_نسین
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

پلیس نروژ: حمله به مرکز اسلامی اسلو احتمالا به عنوان عملی تروریستی بررسی می‌شودپلیس نروژ گفته است تیراندازی درمرکز اسلامی درحومه اسلو، پایتخت احتمالا به عنوان 'عملی تروریستی' مورد بررسی قرار گرفته می‌شود. روز گذشته مردی درمرکز اسلامی النور در حومه اسلو اقدام به تیراندازی کرد. در این حمله یک نفر مجروح شد. پلیس گفته ظاهرا مظنون به تنهایی عمل کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وضعیت پناهگاه‌های دماوند برای نام ایران خوب نیست/ ورودی‌های ۵۰ دلاری خرج چه می‌شود؟پروانه کاظمی، هیمالیانورد: *پناهگاه‌های دماوند وضع خوبی ندارند *وضعیت این پناهگاه‌ها برای نام ایران خوب نیست *به علت آلودگی زیاد این پناهگاه‌ها همیشه پس از اتمام صعود دچار بیماری می‌شوم *ورودی‌های ۵۰ دلاری خرج چه می‌شود؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دادگاه‌های ویژه مالی موجب اثرگذاری احکام صادره شد/ پیگیری‌های قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی ادامه یابدنایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اقدامات دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی در دادگاه‌های ویژه گفت: گذشته از برخی نواقص و مشکلات قانون، نهادهای نظارتی نقش خود را به خوبی ایفا نکردند، از سازمان بازرسی گرفته تا دیوان محاسبات و حفاظت‌ها و آن‌هایی که باید نظارتی بر عملکرد مدیران می‌داشتند، شاید غفلت کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »