کولاکوویچ: گفته بودم شرایط خوبی نداریم

12/08/2019 06:27:00 ق.ظ

سرمربی تیم‌ ملی والیبال پس از باخت ۳ بر صفر برابر تیم ملی روسیه: گفته بودم شرایط خوبی نداریم

سرمربی تیم‌ ملی والیبال پس از باخت ۳ بر صفر برابر تیم ملی روسیه: گفته بودم شرایط خوبی نداریم

سرمربی تیم ‌ملی والیبال ایران گفت: همان طور گفته بودم شرایط خوبی برای انتخابی المپیک نداشتیم.

او با بیان این که روسیه بهتر از ایران بود، افزود: متاسفانه شانس صعود به المپیک را با وجود شانس زیاد در این مرحله از دست دادیم اما ما همچنان تلاش خود را ادامه خواهیم داد تا به نتیجه مد نظر برسیم.سرمربی تیم‌ ملی والیبال ایران در پایان نشست گفت: همان طور که گفته بودم، شرایط خوبی برای این مسابقات نداشتیم و بازیکنان از نظر بدنی آماده نبودند. با این حال تلاش کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم ‌ولی روسیه بهتر بود و صعود کرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

فلسطین اشغالی| از شهادت جوان فلسطینی تا هتک حرمت صهیونیست‌ها به مسجد الاقصی + فیلم- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

روسیه با برد ایران المپیکی شد/ شاگردان کولاکوویچ در انتظار مرحله دوم انتخابی المپیکتیم ملی والیبال_ایران به روسیه باخت تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک به مصاف تیم ملی روسیه رفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب شد تا شاگردان کولاکوویچ برای صعود به المپیک در انتظار مرحله دوم رقابت‌های انتخابی المپیک باشند افتضاح

لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم!لیگ‌برتر والیبال تنها با سه تیم! رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال: متاسفانه تنها سه تیم با توجه به پرداخت مطالبات بازیکنان خود جواز حضور در لیگ برتر والیبال را دارند.

صفحه اصلی🔴 “شرط می بندم اگر فردا خشکه_مقدسی بگوید: مستراح رفتن حرام است؛ در این کشور آنقدر گاو هست که به مستراح نروند و تنبانشان را پر بکنند.” عزیز_نسین

پلیس نروژ: حمله به مرکز اسلامی اسلو احتمالا به عنوان عملی تروریستی بررسی می‌شودپلیس نروژ گفته است تیراندازی درمرکز اسلامی درحومه اسلو، پایتخت احتمالا به عنوان 'عملی تروریستی' مورد بررسی قرار گرفته می‌شود. روز گذشته مردی درمرکز اسلامی النور در حومه اسلو اقدام به تیراندازی کرد. در این حمله یک نفر مجروح شد. پلیس گفته ظاهرا مظنون به تنهایی عمل کرده است.

وضعیت پناهگاه‌های دماوند برای نام ایران خوب نیست/ ورودی‌های ۵۰ دلاری خرج چه می‌شود؟پروانه کاظمی، هیمالیانورد: *پناهگاه‌های دماوند وضع خوبی ندارند *وضعیت این پناهگاه‌ها برای نام ایران خوب نیست *به علت آلودگی زیاد این پناهگاه‌ها همیشه پس از اتمام صعود دچار بیماری می‌شوم *ورودی‌های ۵۰ دلاری خرج چه می‌شود؟

دادگاه‌های ویژه مالی موجب اثرگذاری احکام صادره شد/ پیگیری‌های قوه قضائیه در برخورد با مفسدان اقتصادی ادامه یابدنایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اقدامات دستگاه قضا در رسیدگی به پرونده مفسدان اقتصادی در دادگاه‌های ویژه گفت: گذشته از برخی نواقص و مشکلات قانون، نهادهای نظارتی نقش خود را به خوبی ایفا نکردند، از سازمان بازرسی گرفته تا دیوان محاسبات و حفاظت‌ها و آن‌هایی که باید نظارتی بر عملکرد مدیران می‌داشتند، شاید غفلت کردند.

به گزارش ایسنا، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از باخت ۳ بر صفر برابر تیم ملی روسیه در مسابقات مرحله اول انتخابی المپیک و عدم صعود به این رقابت‌ها گفت: ۳ بر صفر باختیم اما بازی نزدیکی با روسیه انجام دادیم.به گزارش ایسنا، از ساعت ۲۰:۳۰ امروز (یک‌شنبه) ۲۰ مرداد ماه ۱۳۹۸ تیم ملی والیبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۱۹ در روسیه، به مصاف تیم میزبان رفت که با نتیجه ۳ بر صفر (۲۵-۱۹، ۲۵-۲۳ و ۲۵-۲۳) نتیجه را واگذار کرده و موقتا از راهیابی به المپیک باز ماند.به گزارش ایسنا، در میان خبرهای خوبی که این روزها از عملکرد تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های مختلف از جمله لیگ ملت‌های والیبال و انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به گوش می‌رسد، شرایط نابسامان لیگ‌برتر باشگاه‌های ایران نگرانی‌ها در مورد آینده والیبال را دو چندان می‌کند.سامانه ثبت نام هدیه‌های مناسبتی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات تعداد ثبت نام کنندگان دریافت هدیه تاکنون: 7779.

روسیه قهرمان لیگ ملت‌ها بوده و بسیار قوی است. در هر سه ست بازی نزدیکی بود و ست‌های اول و دوم را خوب شروع کردیم. ست اول: ۱۹ - ۲۵ روسیه دو امتیاز اول این دیدار را روسیه در میان تشویق پر شور هوادارانش کسب کرد. در ست سوم هم ابتدا خوب بودیم. او در پاسخ به این سوال که با این شرایط لیگ‌برتر والیبال برگزار می‌شود؟ اظهار کرد: باید جلسه‌ای را برگزار کنیم تا در این مورد تصمیم گیری شود. روسیه در سرویس بی‌نقص بود. ایران با سرویس امیر غفور بازی را در امتیاز ۳ به تساوی کشاند و با بیرون رفت ضربه وولکوف ۴ - ۳ پیش افتاد. او با بیان این که روسیه بهتر از ایران بود، افزود: متاسفانه شانس صعود به المپیک را با وجود شانس زیاد در این مرحله از دست دادیم اما ما همچنان تلاش خود را ادامه خواهیم داد تا به نتیجه مد نظر برسیم.

سرمربی تیم‌ ملی والیبال ایران در پایان نشست گفت: همان طور که گفته بودم، شرایط خوبی برای این مسابقات نداشتیم و بازیکنان از نظر بدنی آماده نبودند. دو تیم به صورت پایا پای پیش رفتند تا اینکه ایران ۸ - ۷ وقت استراحت فنی اول را کسب کرد. انتهای پیام. با این حال تلاش کردیم بهترین عملکرد را داشته باشیم ‌ولی روسیه بهتر بود و صعود کرد. انتهای پیام . با آبشار و سرویس عبادی‌پور ایران ۱۰ - ۹ پیش افتاد.