کودکان اروپایی داعش؛ آیا کودکان برای جنایات والدینشان مجازات شوند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 35 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خانواده‌‌های این افراد خواستار آن هستند که عدالت در حق بزرگسالان به اجرا درآيد و بختی دوباره به کودکان داده شود

«کودکان اروپایی داعش»، مستندی است دربارهٔ قربانیان و وارثان یکی از بی‌رحم‌ترین سازمان‌های تروریستی جهان.

پس از سقوط آخرین دژ داعش در سوریه، هزاران خانواده که با این گروه تروریستی در ارتباط بودند و یا احتمال ارتباطشان با این گروه وجود داشت، در اردوگاه‌هایی شبیه اردوگاه‌ها اسیران در شمال سوریه اسکان داده شدند. در میان این افراد صدها کودک اروپایی نیز وجود دارد.خبرنگار یورونیوز اجازهٔ ورود به این اردوگاه‌ها را یافته و دربارهٔ سرنوشت این کودکان و تأمین آیندهٔ آنها از مقامات کرد پرسش کرده است.

در بازگشت به اروپا خانواده‌‌های این افراد خواستار آن شدند که عدالت در حق بزرگسالان به اجرا درآيد و بختی دوباره به کودکان داده شود. حاصل این همه،‌ یک معمای اخلاقی آشکار اما آزاردهنده است که دولت‌های اروپایی از آن رو گردان اند؛ آیا کودکان باید برای جنایاتی که والدینشان مسئول آن هستند مجازات شوند؟

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رژه مارک «گوچی» در هفته مد میلان به صحنه اعتراض به تابوی اختلال روان تبدیل شدرژه مارک «گوچی» در هفته مد میلان به صحنه اعتراض به تابوی اختلال روان تبدیل شد مارک ایتالیایی گوچی در هفته مد میلان، پیش از ارائه مجموعه بهاره - تابستانه خود، مانکن ها را با روپوش های سفید روی صحنه فرستاد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دانشگاه آزاد به مصوبات شورا احترام بگذارد/به جای فرافکنی درخواست مجوز تکمیل ظرفیت کنیددبیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو با تاکید بر این که دانشگاه آزاد به مصوبات شورا احترام بگذارد گفت: انتظار می‌رود این دانشگاه قانون را رعایت کرده و به جای فرافکنی، براساس قانون از شورای سنجش و پذیرش درخواست مجوز تکمیل ظرفیت نماید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سفر نمایندگان فیفا به تهران برای اطمینان از ورود زنان به ورزشگاهتهران- ایرنا- تارنمای فدراسیون بین‌المللی فوتبال بامداد جمعه گزارش داد که گروهی برای اطمینان از ورود هواداران زن به ورزشگاه آزادی در مرحله مقدماتی جام جهانی بین تیم های ملی ایران و کامبوج در تاریخ ۱۰ اکتبر (۱۸ مهر) به تهران اعزام خواهد کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

اعتراف دولت انگلیس به ارسال سلاح به عربستان با نقض رای دادگاهسفیر ایران در لندن: دولت انگلیس به دنبال فشارهای پارلمان اعتراف کرد با نقض رأی دادگاه بریتانیا، چندین محموله سلاح و تجهیزات نظامی به عربستان صادر کرده دادگاه بریتانیا با توجه به امکان استفاده از تسلیحات در جنگ یمن، صادرات سلاح به عربستان را ممنوع کرده بود تو رو سننه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شبکه مبادله تصاویر پورنو از کودکان در پناهگاه سابق ناتو متلاشی شدبه گفته پلیس آلمان هفت مظنون به عضویت در این شبکه تبادل تصاویر پورنو از کودکان در جریان عملیات روز پنجشنبه ماموران امنیتی بازداشت شده اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تحقیقات نشان می‌دهد مدرسه رفتن صبح‌ زود برای کودکان مضر استشروع مدارس در صبح زود سبب می‌شود که مرحله آخر خواب که حیاتی‌ترین بخش آن است کوتاه شود و این مساله به سلامت کودکان آسیب می‌زند این گزارش را بخوانید 🔽 آخه بی‌شرفا شما توی اروپا و آمریکا که از ساعت 5 صبح بچه‌هاتون رو بیدار می‌کنید و ساعت 6 توی مدرسه حاضرن؛ اونوقت برای تشویش ذهن ایرانی‌ها میاید این گزارش‌های چرت و پرت رو مینویسین؟! اینجا بچه‌ها به زور ساعت 7 بیدار میشن که ساعت 8 توی کلاس باشن الحق که از راه درست به دنیا نیومدید! گفتم چرا کسخلم :) من همیشه همینو میگفتم، لعنتی‌ها کسی گوش نمیداد، شروع کلاس ساعت ۹ یا ۱۰ خوبه
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »