کودک معلول سوری برای درمان به ترکیه منتقل شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محمد، کودک معلول 14 ماهه سوری که از بدو تولد دست و پا ندارد، به فرمان وزیر کشور ترکیه برای درمان و نصب پروتز از ادلب به حتای منتقل شد.

محمد، کودک معلول 14 ماهه سوری که از بدو تولد دست و پا ندارد، به فرمان سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه با همکاری مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه برای درمان و نصب پروتز از ادلب به ترکیه منتقل و در بیمارستان تخصصی مصطفی کمال حتای بستری شد.محمد، کودک معلول 14 ماهه سوری که از بدو تولد دست و پا ندارد، به فرمان سلیمان سویلو وزیر کشور ترکیه با همکاری مرکز مقابله با حوادث غیرمترقبه برای درمان و نصب پروتز از ادلب به ترکیه منتقل و در بیمارستان تخصصی مصطفی کمال حتای بستری شد.

سلیمان سویلو، وزیر کشور ترکیه در پی خبردار شدن از شرایط محمد دستور داد این کودک برای درمان به ترکیه منتقل شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

استفاده از شبکه «شاد» باید رایگان باشد/هیچ کودک ایرانی نباید از تحصیل بازماندرییس جمهور با بیان اینکه کلاس‌های آموزشی امسال به دو شکل مجازی و حضوری انجام می‌شود، گفت: اولویت برای ما آموزش حضوری است. البته باید پروتکل های بهداشتی در این زمینه رعایت شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ترکیه همزمان با ادامه کاوش در شرق مدیترانه: برای گفتگو با یونان آماده‌ایماعلام آمادگی ترکیه برای مذاکره با یونان، ساعاتی پس از انتشار خبر تمدید حضور کشتی اکتشافی این کشور در آب‌های شرق مدیترانه مطرح شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکایت دولت اتریش از یک مظنون به جاسوسی برای ترکیهنیروهای اطلاعاتی اتریش دریافته اند که بیش از ۳۰ شهروند اتریشی با اصلیت ترک که در دو سال اخیر به ترکیه رفته اند در این کشور بازداشت شده و تحت فشار قرارگرفته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گودبرداری یک واحد مسکونی در بیجار منجر به کشف گورهای قدیمی شدکشف گور قدیمی در بیجار | در پی گودبرداری و خاکبرداری از یک قطعه زمین برای ساخت واحد مسکونی، در شهر بیجار منجر به کشف تعدادی گور قدیمی شد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تولید انبوه آنتی‌بادی برای درمان کرونا آغاز شد- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimتولید انبوه آنتی‌بادی برای درمان کرونا آغاز شد دانشمندان روس در آکادمی علوم روسیه به تازگی با روش کشت سلولی توانستند میزان زیادی از آنتی بادی ویروس کرونا را با کشت سلولی موش تولید کنند که می‌تواند در درمان کرونا مفید باشد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش ترکیه به یورش روسیه به خانه‌ ترک‌های تاتار کریمه
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »