کوجا, کرونا, فخرالدین کوجا وزیر بهداشت ترکیه

کوجا, کرونا

کوجا: عادی‌سازی شرایط به معنای دست برداشتن از مبارزه با کرونا نیست

- خبرگزاری آناتولی

31/05/2020 03:06:00 ب.ظ

کوجا : عادی‌سازی شرایط به معنای دست برداشتن از مبارزه با کرونا نیست

- خبرگزاری آناتولی

استانبول/خبرگزاری آناتولیوزیر بهداشت ترکیه: تهدید (کرونا) از بین نرفته است. عادی‌سازی شرایط نیز به معنای دست برداشتن از مبارزه با کرونا نیست. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

در مبارزه با کرونا همچنان از مردم، همراهی بیشتر و اجرای کامل دستورالعمل های بهداشتی را می خواهیمرئیس جمهور با تاکید بر اینکه القای ترس، اضطراب و عدم قطعیت نسبت به آینده زندگی، مفید نیست، از مردم خواست در مبارزه با کرونا ، همچنان با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی با مسوولان کادر درمانی کشور همراهی کنند. به اقای ریس جمهورتون بگید ایران در اتش داره میسوزه یا تصمیمی اجرایی بگیرد و یا بگذارد ارتش وارد عمل شود

روحانی: به ‌زودی به شرایط قبل از کرونا برنخواهیم گشت | DW | 30.05.2020روحانی گفته است مردم باید باور کنند که به زودی به شرایط قبل از کرونا نمی‌توانند برگردند و بخشی از زندگی باید به فضای مجازی برود. روحانی گفت محدودیت فعالیت پاساژها برداشته شده و مساجد در سراسر کشور بازگشایی می‌شوند. مردم باور می کنن، ولی شما به این باور نرسیده اید نفهميدم چي گفت😐 مهم دکانهای دین فروشی اخونداست که باید درش باز بشه ، اخه نمیشه که در دکونی که این مفتخورا سالهاست دارن ازش نون میخورن بسته بمونه هموطن_گرامی واسه همین است که من براندازم و شورشی بر علیه ظلم و ستم خامنه‌ای_جنایتکار و كل اين سيستم سراپا فاسدو دروغگو و رياكار تيك_تاك_سرنگونی

بازیکنان بایرن مونیخ بار دیگر از بخشی از دستمزد خود چشم‌پوشی کردندبازیکنان بایرن مونیخ پیش از این همزمان با محدودیت‌های اعمال شده برای جلوگیری از شیوع ویروس جدید کرونا از دریافت ۲۰ درصد از دستمزد ماهانه خود صرف نظر کرده بودند.

تعیین تکلیف اجرای طرح ترافیک در جلسه شنبه آینده ستاد ملی کرونااستاندار تهران با اشاره به عبور استان تهران از مرحله پیک کرونا بر استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

شمار قربانیان کرونا در برزیل به 27 و 878 تن رسیدشمار قربانیان کرونا در برزیل با افزایش 1124 نفری به 27 و 878 تن رسید

بانکوک؛ جلوگیری از شیوع کرونا به کمک روبات‌هااین روبات‌ها مجهز به اسکنرهای حرارتی برای چک دمای بدن خریداران هستند و همچنین ژل ضدعفونی کننده را در همه جای این مرکز خرید در دسترس خریداران قرار می دهند.