کوبا: تحریم‌های آمریکا در سال گذشته بیش از 9 میلیارد دلار خسارت داشته است

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر امور خارجه کوبا اعلام کرد که خسارت تحریم‌های آمریکا بر اقتصاد کشورش به 9.157 میلیارد رسیده است. - خبرگزاری آناتولی

18.06.2021برونو رودریگز پاریلا، وزیر امور خارجه کوبا در حساب توئیتری خود اعلام کرد: «من در مقابل مردم ما و جامعه جهانی تحریمهای تحمیل شده توسط ایالات متحده آمریکا را که باعث خسارت اقتصادی 9.157 میلیارد دلاری در آوریل 2019 و دسامبر 2020 شده است ، محکوم می‌کنم».

پاریلا با اشاره به اینکه قطعنامه درخواست رفع تحریم‌ها را در 23 ژوئن به مجمع عمومی سازمان ملل ارائه می‌کنند، افزود: دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا 243 تحریم را اعمال کرد و جو بایدن نیز همان سیاست را ادامه داد. گفتنی است رائول کاسترو روز 16 آوریل از سمت خود به عنوان دبیرکل حزب کمونیست کوبا استعفا داده و اعلام کرد که مایل است «نوع جدیدی از رابطه با ایالات متحده را ایجاد کند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تشریح دلایل مقاومت و پیروزی مردم در دوران جنگ اقتصادی بر همه ما واجب است/ باید برای مردم توضیح دهیم که اگر برجام، تحریم و جنگ اقتصادی نبود، امروز وضعیت کشور چگونه بود/ چرا در تبلیغات انتخاباتی هیچکس از جنایت آمریکا علیه ملت ایران حرفی نزددکتر روحانی: تشریح دلایل مقاومت و پیروزی مردم در دوران جنگ اقتصادی بر همه ما واجب است/ باید برای مردم توضیح دهیم که اگر برجام، تحریم و جنگ اقتصادی نبود، امروز وضعیت کشور چگونه بود/ چرا در تبلیغات انتخاباتی هیچکس از جنایت آمریکا علیه ملت ایران حرفی نزد ای لعنت خدا بر توی بی شرف روحانی، تو ملت و بیچاره کردی آشغال،نفرین بر تو . انشاالله بزودی و به خواست خدا و یاری امام زمان انتقام سخت مردم و میبنی وقتی از روی پشت بام بانک مرکزی پرتت کردیم پایین. انتقام_سخت_مردم همتی_روحانی_قاتل_اقتصادی هر چی دوست داری حرفهایت بزن که ۲۸ خرداد میفرستیم تو زباله دان تاریخ همراه با کلیدت کیف کنی اونجا از شش قفل کردن درب روزی مردم بر نوادگانت داستان تعریف کنی
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

جشن پیشاپیش نخست وزیر اتیوپی در کارزار انتخاباتیانتخابات در برخی مناطق از جمله در منطقه تیگرای که سال گذشته صحنه نبرد خونین شورشیان با نیروهای دولتی بود، فعلا برگزار نمی‌گردد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گزارش: «سه میلیون» دانش‌آموز در ایران در یک سال گذشته از تحصیل بازماندند🔺گزارش: «سه میلیون» دانش‌آموز در ایران در یک سال گذشته از تحصیل بازماندند به گزارش روزنامه همشهری، بیشتر کودکان بازمانده از تحصیل «یا به ابزار هوشمند مثل موبایل و تبلت دسترسی ندارند یا در مناطقی زندگی می‌کنند که اینترنت در آن جا نیست.» سه میلیون از رفتن به شکنجه گاهی به اسم مدرسه بازماندند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بیانیه آمریکایی‌سعودی در حمایت از اقدامات ریاض برای مقابله با تغییرات اقلیمیپس از سفر جان کری، نماینده ویژه رئیس‌جمهوری ایالات متحده در امور اقلیم به ریاض، بیانیه مشترکی از سوی آمریکا و سعودی منتشر شده و در آن بر حمایت از دو ابتکار چرا دوتا آب رو گذاشتن برا ریاض، واشنگتن آب نمی خواد.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه درصدد جلب نظر متحدانش برای جمع‌آوری کمک مالی به ارتش لبنان استلیره لبنان از اواخر سال ۲۰۱۹ تاکنون بر اثر بحران مالی ۹۰ درصد ارزش خود در برابر دلار آمریکا را از دست داده است. از زمان جنگ داخلی لبنان که از ۱۹۷۵ تا ۱۹۹۰ طول کشید، تاکنون این بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات در این کشور بوده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا به لزوم استفاده از همه واکسن‌های موجود برای مقابله با ویروس کرونا فرا خوانده شدمسئول راهبرد واکسیناسیون در آژانس دارویی اروپا تصریح کرد که هنوز خیلی زود است تا بتوان گفت کدام فناری تولید واکسن در حال حاضر از دیگری بهتر است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »