ویسکی, حراج, الکل, آمریکا

ویسکی, حراج

کهن‌ترین ویسکی جهان تا دو ماه دیگر در حراج آنلاین فروخته می‌شود

کهن‌ترین ویسکی جهان تا دو ماه دیگر در حراج آنلاین فروخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

27/04/2021 07:37:00 ب.ظ

کهن‌ترین ویسکی جهان تا دو ماه دیگر در حراج آنلاین فروخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

بطری حاوی قدیمی‌ترین ویسکی شناخته شده جهان در فاصله ۲۲ تا ۳۰ ژوئن آینده توسط حراج ی اسکینر در معرض رقابت آنلاین خریداران از سراسر جهان قرار می‌گیرد.

جوزف هایمن، کارشناس حراجی اسكینر اعلام کرده که این ویسکی که دهه ۱۸۶۰ در شهر لاگرانژ واقع در ایالت جورجیا از بشکه‌های بلوطی خارج و داخل بطری بسته‌بندی شده یکی از سه بطری از این ویسکی است که توسط جان پیرپونت مورگان، بانکدار آمریکایی، خریداری شده و دو بطری آن را اوایل دهه ۱۹۴۰ به فرانکلین روزولت، سی و دومین رئیس جمهوری ایالات متحده، هدیه داده است. آقای مورگان یک بطری دیگر را نیز به جیمز بیرنز، فرماندار کارولینای جنوبی داده بود و او هم این بطری را به دوست نزدیک خود، فرانسیس دریک هدیه داده ولی خانواده او برای برای سه نسل این بطری را نگاه داشته‌اند.

تظاهرات در کرمانشاه، کردکوی، کرج و اصفهان؛ بنر «خامنه‌ای» به آتش کشیده شد ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در شرایط سخت تحریم و جنگ اقتصادی، نقش ستاد جنگ را ایفا کرد/ تامین زندگی و معیشت مردم محور اصلی تصمیم گیری‌ها در ستاد اقتصادی دولت بوده است رییس پیشین سرویس اطلاعات و امنیت آلمان: بازگشت به توافق هسته‌ای اشتباه است

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندیدحراجی اسکینر پیش‌بینی کرده که نرخ پایه پیشنهادی برای این بطری ویسکی بین ۲۰ تا ۴۰ هزار دلار باشد.هر چند این بطری اولد اینگلدیو(Old Ingledew) عنوان قدیمی‌ترین ویسکی جهان را در اختیار دارد، بعید است که بتواند رکود ۱.۹ میلیون دلاری فروش شراب ۶۰ ساله مک‌کالان(Macallan) در سال ۲۰۱۹ را که در سال ۱۹۲۶ بطری شده بود، بشکند.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

بیشک بکسانی دلواز بندازید به بن سلمان مثل اون تابلو😂😂 miladkzadeh شرکت کنیم؟ به به صفا باشه

نام «کسری نوری» در فهرست ۱۰ روزنامه‌نگار در معرض خطر در جهان

راهپیمایی همبستگی با فلسطین در کشورهای مختلف جهان؛ تظاهرات در پاریس به‌رغم ممنوعیت برگزار شدبا وجود ممنوعیت تظاهرات همبستگی با فلسطین در پاریس از سوی وزرات کشور، هزاران نفر عصر شنبه در مرکز پایتخت فرانسه علیه حملات اسرائیل به فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری راهپیمایی کردند.

راهپیمایی همبستگی با فلسطین در کشورهای مختلف جهان؛ در فرانسه ۲۲ هزار نفر به خیابان‌ها آمدندبا وجود ممنوعیت تظاهرات همبستگی با فلسطین در پاریس از سوی وزرات کشور، هزاران نفر عصر شنبه در مرکز پایتخت فرانسه علیه حملات اسرائیل به فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری راهپیمایی کردند. هنوز وجدانهای آگاه در سرتا سر دنیا وجود دارد ... خوبه تو این جور مواقع کشورهای تروریست پرور نمایان میشن این شرایطی را که اسلام سیاسی بوجود می‌آورد، به نفع انسانیت و عصر نوین نیست و تنها برای عقب ماندگی ذهنی و ویرانی است! پس طرفداران اسلامی سیاسی(مجریان اسلامی) نمایان می‌شوند!

رکوردزنی هزینه‌های نظامی جهان در سال کرونا؛ ۷۵ درصد بودجه نظامی در ۱۰ کشور خرج شدمطابق گزارش سیپری، هزینه‌های نظامی ایران نیز از ۵۵ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در سال ۲۰۱۹ به ۷۰ هزار و ۵۹۱ میلیارد تومان در سال ۲۰۲۰ رسیده که نشان از رشد ۲۷.۷ درصدی دارد.

در سراسر جهان ۵۵ میلیون نفر در کشورهای خود آواره‌‌اند | DW | 20.05.2021جنگ، ناامنی و خشونت، درگیری‌های قومی یا فجایع طبیعی مثل خشکسالی و قحطی به دربدری و رانده‌شدگی میلیون‌ها انسان در سرزمین‌های زادبوم شان منجر شده است. آمار سال ۲۰۲۰ رکوردی هشداردهنده‌‌ را نشان می‌دهد.