کهن‌ترین ویسکی جهان تا دو ماه دیگر در حراج آنلاین فروخته می‌شود

27/04/2021 07:37:00 ب.ظ

کهن‌ترین ویسکی جهان تا دو ماه دیگر در حراج آنلاین فروخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

ویسکی, حراج

کهن‌ترین ویسکی جهان تا دو ماه دیگر در حراج آنلاین فروخته می‌شود جزئیات بیشتر🔽

بطری حاوی قدیمی‌ترین ویسکی شناخته شده جهان در فاصله ۲۲ تا ۳۰ ژوئن آینده توسط حراج ی اسکینر در معرض رقابت آنلاین خریداران از سراسر جهان قرار می‌گیرد.

جوزف هایمن، کارشناس حراجی اسكینر اعلام کرده که این ویسکی که دهه ۱۸۶۰ در شهر لاگرانژ واقع در ایالت جورجیا از بشکه‌های بلوطی خارج و داخل بطری بسته‌بندی شده یکی از سه بطری از این ویسکی است که توسط جان پیرپونت مورگان، بانکدار آمریکایی، خریداری شده و دو بطری آن را اوایل دهه ۱۹۴۰ به فرانکلین روزولت، سی و دومین رئیس جمهوری ایالات متحده، هدیه داده است. آقای مورگان یک بطری دیگر را نیز به جیمز بیرنز، فرماندار کارولینای جنوبی داده بود و او هم این بطری را به دوست نزدیک خود، فرانسیس دریک هدیه داده ولی خانواده او برای برای سه نسل این بطری را نگاه داشته‌اند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

پوتین: مردم در مناطق دونتسک، لوهانسک، خرسون و زاپروژیا یک انتخاب روشن انجام دادند- اخبار اروپا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

بیشک بکسانی دلواز بندازید به بن سلمان مثل اون تابلو😂😂 miladkzadeh شرکت کنیم؟ به به صفا باشه

نام «کسری نوری» در فهرست ۱۰ روزنامه‌نگار در معرض خطر در جهان

راهپیمایی همبستگی با فلسطین در کشورهای مختلف جهان؛ تظاهرات در پاریس به‌رغم ممنوعیت برگزار شدبا وجود ممنوعیت تظاهرات همبستگی با فلسطین در پاریس از سوی وزرات کشور، هزاران نفر عصر شنبه در مرکز پایتخت فرانسه علیه حملات اسرائیل به فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری راهپیمایی کردند.

راهپیمایی همبستگی با فلسطین در کشورهای مختلف جهان؛ در فرانسه ۲۲ هزار نفر به خیابان‌ها آمدندبا وجود ممنوعیت تظاهرات همبستگی با فلسطین در پاریس از سوی وزرات کشور، هزاران نفر عصر شنبه در مرکز پایتخت فرانسه علیه حملات اسرائیل به فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری راهپیمایی کردند. هنوز وجدانهای آگاه در سرتا سر دنیا وجود دارد ... خوبه تو این جور مواقع کشورهای تروریست پرور نمایان میشن این شرایطی را که اسلام سیاسی بوجود می‌آورد، به نفع انسانیت و عصر نوین نیست و تنها برای عقب ماندگی ذهنی و ویرانی است! پس طرفداران اسلامی سیاسی(مجریان اسلامی) نمایان می‌شوند!

رکوردزنی هزینه‌های نظامی جهان در سال کرونا؛ ۷۵ درصد بودجه نظامی در ۱۰ کشور خرج شدمطابق گزارش سیپری، هزینه‌های نظامی ایران نیز از ۵۵ هزار و ۲۵۵ میلیارد تومان در سال ۲۰۱۹ به ۷۰ هزار و ۵۹۱ میلیارد تومان در سال ۲۰۲۰ رسیده که نشان از رشد ۲۷.۷ درصدی دارد.

در سراسر جهان ۵۵ میلیون نفر در کشورهای خود آواره‌‌اند | DW | 20.05.2021جنگ، ناامنی و خشونت، درگیری‌های قومی یا فجایع طبیعی مثل خشکسالی و قحطی به دربدری و رانده‌شدگی میلیون‌ها انسان در سرزمین‌های زادبوم شان منجر شده است. آمار سال ۲۰۲۰ رکوردی هشداردهنده‌‌ را نشان می‌دهد.

مقام‌های حراجی اسکینر گفته‌اند که آزمایش‌های محققان دانشگاه جورجیا نشان داده که ویسکی داخل این بطری در فاصله سال‌های ۱۷۶۲ تا ۱۸۰۲ میلادی تولید شده است.بر اساس فهرستی از ۱۰ روزنامه‌نگار که در معرض خطر در زندان‌های سراسر جهان به سر می‌برند، نام «کسری نوری»، روزنامه‌نگار ایرانی برای «پوشش خبری اعتراضات مذهبی» به چشم می‌خورد.Aa با وجود ممنوعیت تظاهرات همبستگی با فلسطین در پاریس از سوی وزرات کشور، هزاران نفر عصر شنبه در مرکز پایتخت فرانسه و نیز در دیگر شهرهای این کشور علیه حملات اسرائیل به فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری راهپیمایی کردند.Aa با وجود ممنوعیت تظاهرات همبستگی با فلسطین در پاریس از سوی وزرات کشور، حدود ۲۲ هزار نفر عصر شنبه در قالب ۶۰ گردهمایی و تجمع در مرکز پایتخت فرانسه و نیز در دیگر شهرهای این کشور علیه حملات اسرائیل به فلسطینیان در نوار غزه و کرانه باختری راهپیمایی کردند.

جوزف هایمن، کارشناس حراجی اسكینر اعلام کرده که این ویسکی که دهه ۱۸۶۰ در شهر لاگرانژ واقع در ایالت جورجیا از بشکه‌های بلوطی خارج و داخل بطری بسته‌بندی شده یکی از سه بطری از این ویسکی است که توسط جان پیرپونت مورگان، بانکدار آمریکایی، خریداری شده و دو بطری آن را اوایل دهه ۱۹۴۰ به فرانکلین روزولت، سی و دومین رئیس جمهوری ایالات متحده، هدیه داده است. آقای مورگان یک بطری دیگر را نیز به جیمز بیرنز، فرماندار کارولینای جنوبی داده بود و او هم این بطری را به دوست نزدیک خود، فرانسیس دریک هدیه داده ولی خانواده او برای برای سه نسل این بطری را نگاه داشته‌اند. دومین نفر از این فهرست ده نفره به کسری نوری، روزنامه‌نگار زندانی محبوس در زندان تهران بزرگ، اختصاص یافته که بر اساس این گزارش برای پوشش اعتراضات مذهبی در سال ۲۰۱۸ به ۱۲ سال حبس محکوم شده است. به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید حراجی اسکینر پیش‌بینی کرده که نرخ پایه پیشنهادی برای این بطری ویسکی بین ۲۰ تا ۴۰ هزار دلار باشد. با این حال این درخواست از سوی دادگستری و «به‌دلیل» نگرانی از «به خطر افتادن نظم عمومی» رد شد. هر چند این بطری اولد اینگلدیو(Old Ingledew) عنوان قدیمی‌ترین ویسکی جهان را در اختیار دارد، بعید است که بتواند رکود ۱. در این گزارش تاکید شده که آقای نوری در زمان بازداشت، مدت قابل توجهی را در سلول انفرادی به سر برده و در حال حاضر خانواده‌اش حق ملاقات با او را ندارند.۹ میلیون دلاری فروش شراب ۶۰ ساله مک‌کالان(Macallan) در سال ۲۰۱۹ را که در سال ۱۹۲۶ بطری شده بود، بشکند. پلیس فرانسه در این روز ۵۱ نفر را در سراسر فرانسه بازداشت کرد که ۴۴ مورد در پاریس صورت گرفت.

هم‌رسانی این مطلب: . همچنین کمیته حمایت از روزنامه‌نگاران آورده که ۵۵ درصد روزنامه‌نگاران زندانی در سال ۲۰۲۰، در خصوص حقوق بشر می‌نوشتند و ۳۰۶ روزنامه‌نگار گزارش‌دهنده حقوق بشر از سال ۱۹۹۲ تاکنون کشته شده‌اند. از هولوکاست تا غزه؛ اروپای «واحد» و بحران بی‌پایان اسرائیل و فلسطین تمام فروشگاه‌های این منطقه در مرکز پاریس از ظهر شنبه و با در پیش گرفتن موازین احتیاطی تعطیل شدند.