کنگره آمریکا خواستار پیگرد قانونی و افشای لابی‌های جمهوری اسلامی در ایالات متحد شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کنگره آمریکا خواستار پیگرد قانونی و افشای لابی‌های جمهوری اسلامی در ایالات متحد شد العربية

به گفته این نماینده و 8 تن از همکارانش این لابی‌ها به طور مخفیانه در حمایت از «رژیم دینی» تهران برای تأثیرگذاری بر سیاست دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا و مردم این کشور به طور گسترده‌ای در داخل ایالات متحده فعالیت می‌کنند.

این هشدار«هرل» پس از دستگیری «لوولا افراسیابی» کارشناس سیاسی در ایالت ماساچوست ایالات متحده که در ماه ژانویه از سوی دادگاه فدرال به اتهام اقدام علیه امنیت ملی آمریکا و جاسوسی برای رژیم ایران، داده شد.

هرل گفت: «ایران دارای سیستمی است که برای تأثیرگذاری بر روند سیاسی و حتی سیاستمداران به نفع خود و برای آسیب زدن به منافع ما تلاش می‌کند نباید تهدید ایران را نادیده بگیریم. مواضع ما در قبال رژیم تهران باید شدید باشد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رسانه سعودی گاو، از لابی در آمریکا حرف میرنه آل_سعود تا کمر مقابل آمریکا خم شدند و آمریکاییها دارحال ترتیب دادنشون هستند، بازهم در حالت تا کمر خم شده از کثافت ایران میخورند... شما رسانه های عربی سعودی بهتره بروید داستان ثگسعودی و حکام عرب را پوشش دهید 🤭😭🇮🇷✌👊

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش پیگرد قضایی و فشار امنیتی بر روزنامه‌نگاران از زمان شیوع ویروس کرونا در ایرانصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بایدن: برای مقابله با تهدیدهای ایران با متحدانمان همکاری می‌کنیمجو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، شامگاه چهارشنبه 28 آوریل 2021 به وقت محلی آمریکا، در اولین سخنرانی در برابر کنگره گفت که آمریکا برای مقابله با تهدیدهای
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

امضای یادداشت تفاهم همکاری میان ایران و پاکستان برای ایجاد بازارچه‌های مرزییادداشت تفاهم همکاری میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری اسلامی پاکستان برای ایجاد بازارچه های مرزی در طول مرز مشترک، از سوی وزرای امور خارجه دو کشور امضا شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درخواست ۲۲۰ نماینده کنگره برای اتخاذ رویکرد سخت‌گیرانه دولت بایدن در قبال ایراندرخواست ۲۲۰ نماینده کنگره برای اتخاذ رویکرد سخت‌گیرانه دولت بایدن در قبال ایران ۲۲۰ نماینده کنگره آمریکا با امضای قطعنامه‌ای که در آن ادعاهایی درباره امور داخلی و نقش ایران در منطقه مطرح شده است خواستار تشدید تقابل دولت بایدن با ایران شدند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »