کنگره آمریکا به‌ دنبال بازگرداندن حوثی‌ها به فهرست سازمان‌های تروریستی

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 11 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

کنگره آمریکا به‌ دنبال بازگرداندن حوثی‌ها به فهرست سازمان‌های تروریستی العربيه_فارسى

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش وبگاه «

شبه‌نظامیان حوثی‌ که شش سال است جنگ خونینی در یمن علیه دولت قانونی این کشور به راه انداخته‌اند، در اواخر دوران ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ در ژانویه امسال به فهرست سازمان‌های تروریستی بین‌المللی افزوده شدند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

جنگ دائمی کنگره با رئیس جمهور های آمریکا !

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

با امضای رئیس جمهوری آمریکا مصوبه هزار میلیارد دلاری بازسازی زیرساخت‌های کشور به قانون تبدیل شد🔺 با امضای رئیس جمهوری آمریکا مصوبه هزار میلیارد دلاری بازسازی زیرساخت‌های کشور به قانون تبدیل شد ▪ این‌ مراسم لحظه‌ای کم‌نظیر را رقم زد که در آن اعضای هر دو حزب مایل بودند در کنار هم بایستند و یک موفقیت دوحزبی را جشن بگیرند. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

واکنش آمریکا به آزمایش موشک ضدماهواره توسط روسیه: این اقدامی «خطرناک و غیرمسئولانه» استآنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، روز دوشنبه با انتشار بیانیه‌ای این اقدام روسیه را «عاری از حس مسئولیت» خواند و گفت، آزمایش روسیه که منجر به ایجاد زباله‌های فضایی شده است جان فضانوردان، سلامت ایستگاه فضایی بین المللی، و منافع همه کشورها را به خطر می‌اندازد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سفر مدیر ارشد سامسونگ به آمریکا؛ محل احداث کارخانه تراشه‌سازی مشخص می‌شودسفر مدیر ارشد سامسونگ به آمریکا همزمان با معضل کمبود تراشه در بازار به دنبال همه‌گیری ویروس کرونا؛ محل احداث کارخانه تراشه‌سازی مشخص می‌شود جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شاهدخت ژاپن و همسرش کشورشان را به مقصد آمریکا ترک کردنداین اولین بار نیست که یکی از زنان خاندان سلطنتی به دلیل ازدواج مجبور به ترک خانواده خود است. اما ازدواج شاهدخت ماکو با سه سال جنجال رسانه‌ای همراه بود، تا حدی که او دچار آسیب روحی شد و تحت درمان قرار گرفت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دیدار مجازی رهبران آمریکا و چین؛ بایدن: باید اطمینان یافت رقابت میان دو کشور به درگیری تبدیل نمی‌شود🔺 دیدار مجازی رهبران آمریکا و چین؛ بایدن: باید اطمینان یافت رقابت میان دو کشور به درگیری تبدیل نمی‌شود ▪ ایالات متحده چین را به عنوان رقیب استراتژیک خود می‌بیند و پکن به دنبال افزایش نفوذ نظامی و اقتصادی خود در سراسر جهان است. ⬇ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

یک سخنگوی وزارت خارجه ایالات متحده به صدای آمریکا: ایران باید بدون تاخیر با آژانس همکاری کندوزارت خارجه ایالات متحده با تاکید بر پشتیبانی آمریکا از فعالیت‌های آژانس انرژی اتمی خواستار همکاری فوری ایران با این نهاد نظارتی سازمان ملل متحد شد. تا دموکراتها هستند، تمرکز جمهوری اسلامی فقط روی ساخت سلاح هسته‌ای است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »