کنفرانس آینده کلید خورد؛ «اروپای مطلوبتان را بگویید ما برای شما می‌سازیم»

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کنفرانس آینده کلید خورد؛ «اروپای مطلوبتان را بگویید ما برای شما می‌سازیم» جزئیات بیشتر🔽

اوروزلا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا، دیوید ساسولی، رئیس پارلمان اروپا و آنتونیو کوستا، نخست وزیر پرتغال و رئیس دوره‌ای شورای اتحادیه اروپا ظهر روز چهارشنبه بیانیه مشترک کنفرانس آینده اروپا را امضا کردند؛ اقدامی که راه را برای شروع یک سری بحث و گفتگوها با هدف در میان گذاشتن ایده‌های مردم ساکن در گوشه و کنار اروپا برای شکل‌گیری آینده مطلوب باز کرد.

این کنفرانس به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا به صورت مجازی برگزار می‌شود و تمامی شهروندان اروپا قادر خواهند بود تا با استفاده از یک بستر دیجیتال چند زبانه ضمن شرکت در آن نسبت به ارائه نظر و دیدگاه‌های خود اقدام کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تعیین تکلیف طرح ساماندهی خودرو در سال ۱۴۰۰/ پیش‌بینی کاهش قیمت در سال آینده/ حذف ثبت محضری خودروها کلید خوردنایب رییس کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: حدود یک ماه بود که سه شیفت بودجه را بررسی می‌کردیم اما در اولین جلسه کمیسیون صنایع که بعد از عید برگزار می‌شود بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور جلسه خواهد بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

طالبان: برای آینده افغانستان در میز مذاکره تصمیم‌گیری می‌شودسخنگوی دفتر سیاسی طالبان در دوحه در گفت‌وگو با خبرگزاری آناتولی به بررسی چشم‌انداز آینده افغانستان و روند صلح این کشور پرداخت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تولید پارچه از جلبک با چاپگر سه‌بعدی؛ چگونه لباس‌های آینده مصرف آب را کاهش می‌دهد؟این پارچه‌ها علاوه بر این‌که با فرآیند فتوسنتز اکسیژن تولید خواهند کرد، در عین حال نیازی به شستشو به اندازه لباس‌های معمولی ندارند و در نتیجه باعث کاهش مصرف آب می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اولین دانشگاه چینی ظرف سه سال آینده در اتحادیه اروپا افتتاح می شودمنتقدان احداث شعبه دانشگاه فودان در بوداپست چنین طرحی را نشانه‌ای از نزدیکی بیش از پیش ویکتور اوربان، نخست‌وزیر مجارستان با نظام‌های اقتدارگرا در کشورهایی مانند روسیه و چین می‌دانند. مجارستان، این مار آستین در اتحادیه اروپا می‌خواهد رفتاری مطابق روسیه و چین در اروپا داشته باشد، خاک بر سر اتحادیه اروپا که اجازه ورود به چین رو برای استعمار میده. BenWeinthal
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظرف یکماه آینده خبرهای خوبی درباره واکسن ایرانی کرونا به مردم می دهیمرئیس ستاد اجرایی فرمان امام با بیان اینکه ظرف یک ماه آینده مردم خبرهای خوب و امیدوارکننده ای را درباره واکسن خواهند شنید گفت: شان جمهوری اسلامی این است که علاوه بر خود کشور واکسن کل منطقه را هم تامین کند. امید است بعد از بهار ۱۴۰۰ یک آرامشی را در کشور نسبت به وضعیتی که اکنون حاکم است، داشته باشیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »