کنسولگری چین در تگزاس به درخواست آمریکا بسته می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 6 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پکن این تصمیم واشنگتن را «تحریک آمیز» و نقض فاحش حقوق بین الملل توصیف کرده است.

چین روز چهارشنبه اعلام کرد که ایالات متحده از این کشور خواسته تا کنسولگری خود را در هیوستون تگزاس ببندد ، اقدامی که پکن آن را «تحریک آمیز» توصیف کرد.

آقای وانگ این اقدام آمریکا را به شدت محکوم کرد ولی در مورد دلیل این اقدام دولت دونالد ترامپ توضیحی نداد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا خواستار تعطیلی کنسولگری چین در هیوستون شدآمریکا خواستار تعطیلی کنسولگری چین در هیوستون شد و پکن این اقدام واشنگتن را تحریک‌آمیز خواند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یادداشت برایان هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران: جمهوری اسلامی و چین؛ دوقلوهای تمامیت‌خواه♦️ یادداشت برایان_هوک نماینده ویژه آمریکا در امور ایران: جمهوری_اسلامی و چین؛ دوقلوهای تمامیت‌خواه ▪️ هوک و کیث کراش نوشته‌اند که قرارداد چین و ایران به جایی نخواهد رسید چون تمام شرکت‌های چینی یا تحریم هستند و یا تحت تحریم قرار خواهند گرفت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

'مخالفت‌ها در ایران می‌تواند چین را از توافقنامه منصرف کند' | DW | 21.07.2020سفیر پیشین ایران در چین ضمن اشاره به بی‌اهمیت بودن 'فضاسازی‌ غربی‌ها' برای چین می‌گوید ولی 'اگر این کشور احساس کند که مخالفت جدی در میان ایرانیان وجود دارد، ممکن است که پاپس بکشد'.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

طغیان رودخانه یانگ تسه سبب تخلیه گسترده خانه‌ها در مرکز چین شدباران‌های سیل‌آسا و طغیان رودها که از ماه ژوئن در چین آغاز شده، تا کنون ۱۴۱ کشته و مفقود بر جای گذاشته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین و ایران؛ موضوع مذاکرات 'صریح' پومپئو در لندنمایک پومپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در دیدار با بوریس جانسون، نخست وزیر و دامینیک راب، وزیر امور خارجه بریتانیا در لندن درباره مسائل امنیتی و اقتصادی گفت‌وگو کرده و چین و ایران از محورهای این مذاکرات بوده‌اند. آقای راب گفت‌وگوها با آقای پومپئو در این دیدارها را 'صریح' توصیف کرده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شناسایی موارد جدید ابتلا به کرونا در چین و کره جنوبی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »