کنستانتین مالوفیو؛ الیگارش روس که در آمریکا متهم شد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادستان کل آمریکا به تازگی اعلام کرد که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است. از او که تحت تحریم‌های اتحادیه اروپا نیز هست، بیشتر بدانید.

مریک گارلند، دادستان کل و وزیر دادگستری آمریکا، به تازگی اعلام کرده که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، در این کشور به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است.

هانیک متهم شده که با مالوفیو برای کار در شبکه‌های تلویزیونی در روسیه و یونان و همچنین به دست آوردن یک شبکه تلویزیونی در بلغارستان همکاری کرده است. وزارت دادگستری آمریکا همچنین اعلام کرده که به دنبال توقیف یک سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون دلاری است که این الیگارش روس به طور غیرقانونی از آمریکا به یکی از همکاران تجاری خود در یونان منتقل کرده است. این در حالی است که مالوفیو در گفت‌وگو با فایننشال تایمز مدعی شده که از سال ۲۰۱۴ هیچ دارایی در آمریکا نداشته است.

در سال ۲۰۰۵، مارشال کاپیتال، یکی از گروه‌های اصلی سرمایه‌گذاری روسیه را بنیان گذاشت که تمرکز این گروه سرمایه‌گذاری بیشتر بر سرمایه‌گذاری در حوزه ارتباطات، رسانه‌ها، فناوری و همچنین املاک و کشاورزی است. در حالی که مالوفیو اعلام کرده که در سال ۲۰۱۴ به ابتکار خود در اوکراین مداخله کرده، برخی از گزارش‌ها حاکی است که افراد مرتبط با او در اوکراین و خودش در مسکو، در تماس دائمی با مقام‌های روسیه از جمله در داخل دفتر ریاست جمهوری بوده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارشناس آمریکایی ارزهای دیجیتال به دلیل کمک به کره شمالی به ۶۳ ماه زندان محکوم شدویرجیل گریفیت که در آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی به پایتخت کره شمالی سفر و در آنجا یک سخنرانی با موضوع ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین کرده است، پس از بازگشت به ایالات متحده در نوامبر همان سال دستگیر شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

به نام توسعه، به کام معدن‌دار؛ اعتراض روستاییان به جایی نرسیدبا این که مردم سه روستای «برز»، «طره» و «کمجان»، از توابع بخش مرکزی شهرستان نطنز در اعتراض به فعالیت معادن اطراف کوه‌های «کرکس» راهپیمایی کردند، فعالیت این معادن از سر گرفته شده است. شهروندخبرنگار
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا تردید دارد که گماشتن «قصاب سوریه» کمکی به پیشروی روسیه در اوکراین کندانتصاب این فرمانده ۶۰ ساله که یکی از باتجربه‌ترین افسران روسیه است و سابقه زیادی در خشونت علیه غیرنظامیان سوریه دارد موجی از پیش‌بینی‌ها در میان مقامات آمریکایی به‌‌راه انداخته است. وقتی در سوریه به قصاب سوریه معروف شده بود چرا آمریکا ابراز نگرانی نمی کرد؟!! 100 تا فرمانده مثل ایشون نمیتونه جلوی شکست خفت بار ارتش پوشالی پوتین رو بگیره ... ورق برگشت... فقط همین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

داروی جدید کرونا که احتمال مرگ را به نصف کاهش می‌دهدداروی جدید کرونا که احتمال مرگ را به نصف کاهش می‌دهد یک شرکت دارویی در آمریکا: مدعی شد: قرص جدید کووید-۱۹ با نام 'سابیزابولین' میزان مرگ و میر را در بیماران بدحال به نصف کاهش می‌دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار آمریکا به کشورهایی که تحریم‌ها علیه روسیه را جدی نگرفته‌اندوزیر خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه در بیانیه‌ای به کشورهایی مانند چین و همچنین نهادهایی که تحریم‌ها علیه روسیه را جدی نگرفته‌آند، هشدار داد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سلاح‌هایی که غرب در اختیار اوکراین گذاشت به روایت تصویر | DW | 14.04.2022بدون کمک‌های تسلیحاتی کشورهای غربی، اوکراین توان مقابله با تجاوز ارتش روسیه را نداشت. چه سلاح‌هایی برتری تسلیحاتی روسیه بر اوکراین را برهم زدند؟ در این گزارش تصویری ببینید: *Iran Ukraine کاملآ درسته واکراین هم قدردان همه کشورها ازجمله آلمانست ، ولی اگراین کمکها باسرعت بیشتری میرسید ،سربازان محاصره شده درماریوپل اسیر‌نمیشدند وتلفات زنان وبچه های فاجعه باری نداشت Dear Admin, shouldn’t you read one more time what you said in this tweet and reconsider your words Bravery of the men and women of Ukraine comes first, then the weapons that west supplied. بازار مشترک و بویژه المان نفت و گاز به ارزش ۳۵ میلیارد یورو از روسیه از آغاز جنگ اوکراین وارد کرده و از این راه ماشین نظامی پوتین را تقویت کرده. مقدار کمک ارسالی به اوکراین مانند یک شوخی بد است!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »