کنستانتین مالوفیو؛ الیگارش روس که در آمریکا متهم شد

25/01/1401 10:34:00 ب.ظ

دادستان کل آمریکا به تازگی اعلام کرد که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است. از او که تحت تحریم‌های اتحادیه اروپا نیز هست، بیشتر بدانید.

دادستان کل آمریکا به تازگی اعلام کرد که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است. از او که تحت تحریم‌های اتحادیه اروپا نیز هست، بیشتر بدانید. مریک گارلند، دادستان کل و وزیر دادگستری آمریکا، به تازگی اعلام کرده که کنستانتین مالوفیو، الیگارش...

مریک گارلند، دادستان کل و وزیر دادگستری آمریکا، به تازگی اعلام کرده که کنستانتین مالوفیو، الیگارش ۴۷ ساله روس، در این کشور به نقض تحریم‌ها علیه روسیه متهم شده است. او پیشتر شبه‌جزیره کریمه در اوکراین را بخش ذاتی روسیه دانسته و از الحاق این شبه‌جزیره به روسیه حمایت کرده و اکنون نیز تهاجم روسیه علیه اوکراین را «جنگ مقدس» خوانده است.

الیگارش‌های تحریم‌شده روس چه کسانی هستند؟ هانیک متهم شده که با مالوفیو برای کار در شبکه‌های تلویزیونی در روسیه و یونان و همچنین به دست آوردن یک شبکه تلویزیونی در بلغارستان همکاری کرده است. هانیک کارمند سابق اس‌ان‌بی‌سی و فاکس‌نیوز در سوم فوریه سال جاری در لندن دستگیر شد و در انتظار استرداد به آمریکا، پرونده قضایی علیه او در جریان است، اما مالوفیو در بازداشت نیست و گمان می‌رود اکنون در روسیه باشد.

وزارت دادگستری آمریکا همچنین اعلام کرده که به دنبال توقیف یک سرمایه‌گذاری ۱۰ میلیون دلاری است که این الیگارش روس به طور غیرقانونی از آمریکا به یکی از همکاران تجاری خود در یونان منتقل کرده است.

ادامه مطلب:
RadioFarda‌|‌راديو فردا »

سازگاری ملی از منظر سیاست‌گذاری عمومی و نظریه سیاستی | کیومرث اشتریان

جامعه سیاسی سرشار از معاملات و تعاملات انبوه و روزمره شهروندان در بخش عمومی است. به این معاملات، «سیاست‌های عمومی» می‌گوییم؛ چون شامل گستره‌ای وسیع‌تر از مناسبات فردی و غیررسمی می‌شود و با عاملیت قدرت عمومی، فعلیت اجرائی می‌یابد. بخش گسترده‌ای از این سیاست‌های عمومی مبتنی بر نظریه‌های خُرد است که در ادبیات سیاست‌گذاری عمومی «نظریه طرح» (Program Theory) یا نظریه سیاستی نامیده می‌شود. این نظریه‌ها با نظریه‌های بالاتر از خود همچون نظریه عقلانی یا نظریه نهادی و دیگر نظریه‌های عام علوم اجتماعی پیوند دارند. نکته مهم آن است که نظریه‌های سیاستی می‌توانند هم‌زمان به دو یا چند نظریه عام اتصال یا ارجاع داده شوند و این به آن معناست که این نظریه‌ها در نسبت با نظریه‌های کلان، خنثی هستند و می‌توانند عاری از ایدئولوژی خاصی باشند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کارشناس آمریکایی ارزهای دیجیتال به دلیل کمک به کره شمالی به ۶۳ ماه زندان محکوم شدویرجیل گریفیت که در آوریل سال ۲۰۱۹ میلادی به پایتخت کره شمالی سفر و در آنجا یک سخنرانی با موضوع ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین کرده است، پس از بازگشت به ایالات متحده در نوامبر همان سال دستگیر شد.

به نام توسعه، به کام معدن‌دار؛ اعتراض روستاییان به جایی نرسیدبا این که مردم سه روستای «برز»، «طره» و «کمجان»، از توابع بخش مرکزی شهرستان نطنز در اعتراض به فعالیت معادن اطراف کوه‌های «کرکس» راهپیمایی کردند، فعالیت این معادن از سر گرفته شده است. شهروندخبرنگار

آمریکا تردید دارد که گماشتن «قصاب سوریه» کمکی به پیشروی روسیه در اوکراین کندانتصاب این فرمانده ۶۰ ساله که یکی از باتجربه‌ترین افسران روسیه است و سابقه زیادی در خشونت علیه غیرنظامیان سوریه دارد موجی از پیش‌بینی‌ها در میان مقامات آمریکایی به‌‌راه انداخته است. وقتی در سوریه به قصاب سوریه معروف شده بود چرا آمریکا ابراز نگرانی نمی کرد؟!! 100 تا فرمانده مثل ایشون نمیتونه جلوی شکست خفت بار ارتش پوشالی پوتین رو بگیره ... ورق برگشت... فقط همین

داروی جدید کرونا که احتمال مرگ را به نصف کاهش می‌دهدداروی جدید کرونا که احتمال مرگ را به نصف کاهش می‌دهد یک شرکت دارویی در آمریکا: مدعی شد: قرص جدید کووید-۱۹ با نام 'سابیزابولین' میزان مرگ و میر را در بیماران بدحال به نصف کاهش می‌دهد.

هشدار آمریکا به کشورهایی که تحریم‌ها علیه روسیه را جدی نگرفته‌اندوزیر خزانه‌داری آمریکا روز چهارشنبه در بیانیه‌ای به کشورهایی مانند چین و همچنین نهادهایی که تحریم‌ها علیه روسیه را جدی نگرفته‌آند، هشدار داد.

سلاح‌هایی که غرب در اختیار اوکراین گذاشت به روایت تصویر | DW | 14.04.2022بدون کمک‌های تسلیحاتی کشورهای غربی، اوکراین توان مقابله با تجاوز ارتش روسیه را نداشت. چه سلاح‌هایی برتری تسلیحاتی روسیه بر اوکراین را برهم زدند؟ در این گزارش تصویری ببینید: *Iran Ukraine کاملآ درسته واکراین هم قدردان همه کشورها ازجمله آلمانست ، ولی اگراین کمکها باسرعت بیشتری میرسید ،سربازان محاصره شده درماریوپل اسیر‌نمیشدند وتلفات زنان وبچه های فاجعه باری نداشت Dear Admin, shouldn’t you read one more time what you said in this tweet and reconsider your words Bravery of the men and women of Ukraine comes first, then the weapons that west supplied. بازار مشترک و بویژه المان نفت و گاز به ارزش ۳۵ میلیارد یورو از روسیه از آغاز جنگ اوکراین وارد کرده و از این راه ماشین نظامی پوتین را تقویت کرده. مقدار کمک ارسالی به اوکراین مانند یک شوخی بد است!