اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا و چین, ویروس کرونا, کمیسیون اروپا

اتحادیه اروپا, اتحادیه اروپا و چین

کمیسیون اروپا: برای آمادگی در برابر کرونا، واکسن آنفلوانزا را زودتر بزنید

کرونا؛‌ کمیسیون اروپا از کشورهای عضو اتحادیه خواست زودتر و گسترده تر آماده واکسیناسیون شوند

15/07/2020 05:14:00 ب.ظ

کرونا؛‌ کمیسیون اروپا از کشورهای عضو اتحادیه خواست زودتر و گسترده تر آماده واکسیناسیون شوند

کمیسیون اروپا از کشورهای عضو اتحادیه اروپا درخواست کرد تا هرچه سریعتر زمینه را برای اجرای کمپین‌های واکسیناسیون آنفلوآنزا آماده کنند تا کار مبارزه با کرونا تسهیل شود.

کمیسیون اروپا از ۲۷ کشور عضو اتحادیه خواست تا کمپین‌های واکسیناسیون آنفلوانزا را در زمانی زودتر و در مقیاسی گسترده‌تر از برنامه‌های قبلی آغاز کنند تا برای مقابله با موج دوم شیوع ویروس کرونا آمادگی بیشتری داشته باشند.کمیسیون اروپا می‌گوید کشورهای عضو نباید اجازه دهند تا دچار بحران ماه مارس و آوریل گذشته شوند، زیرا فراگیری همزمان کووید و آنفلوآنزا سبب خواهد شد که بیمارستان‌ها گنجایش پذیرش بیماران را نداشته باشند.

انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه باید در تاریخ گفته شود چه مصائبی بر دولت دوازدهم نازل شد عذرخواهی ورزشکار کره‌ای از اظهاراتش علیه جواد فروغی

مارگاریتاس اسکیناس، یکی از معاونان کمیسیون اروپا در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد که با آمدن پاییز روزهای «خطرناکی» در انتظار اروپا خواهد بود. وی گفت که نباید اجازه داد تا دوباره قاره سبز دچار بحران شود. معاون یونانی کمیسیون اروپا، به کشورهای عضو هشدار داد از همین امروز، چهارشنبه ۱۵ ژوییه نسبت به سفارش و خریداری گسترده واکسن بیماری فصلی آنفلوآنزا اقدام کنند تا فردا دچار بحران نشوند.

استلا کیریاکیدیس، کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا هم چهارشنبه «آماده سازی و هماهنگی بین ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا برای مقابله با ویروس کرونا و اجرای طرح واکسیناسیون آنفلوآنزا» را اولویت برنامه‌های کمیسیون تحت نظرش اعلام کرد.کمیسیون اروپا همچنین از کشورهای عضو خواست تا افراد بیشتری را برای عفونت کروناویروس آزمایش و سیستم‌های ردیابی کارآمد برای تازه مبتلایان راه اندازی کنند. این کمیسیون اعلام کرده است در این زمینه کمک های لازم را به کشورهای عضو خواهد کرد. headtopics.com

ادامه مطلب: euronews فارسی »

پرسپولیسی‌ها جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر بردند- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

احتمال کاهش تعداد کشورهایی که اتباع آنها اجازه سفر به اروپا را دارند اتحادیه اروپا قصد دارد با هدف مقابله با آغاز موج دوم همه‌گیری ویروس کرونا ، مرزهای خود را دو هفته دیگر به روی اتباع آمریکا و سایر کشورهای دارای شدت شیوع بالای روزانه بسته نگاه دارد.

چاووش‌اوغلو: محکومیت بیانیه اتحادیه اروپا درباره ایاصوفیه را رد می‌کنیم‌چاووش‌اوغلو: ( بیانیه اتحادیه_اروپا درباره ایاصوفیه) محکومیت را رد می‌کنیم‌، در اسپانیا نیز مساجدی هستند که به کلیسا تبدیل شده‌اند وزیرخارجه مالت: ( تحریم تسلیحاتی اتحادیه اروپا) باید عادلانه رفتار کنیم، اگر معتقدید 'سلاح نباید وارد لیبی شود' این موضوع باید شامل تمام موارد باشد

تمایل اتحادیه اروپا برای گسترش روابط با ترکیه

قانون امنیتی هنگ‌کنگ؛ اتحادیه اروپا اقداماتی را علیه چین در دست بررسی داردمسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد: «امروز توافق کردیم که برای حمایت از خودمختاری هنگ‌کنگ و جامعه مدنی آن، واکنش هماهنگ اتحادیه اروپا را سازماندهی کنیم.»

همکاری اروپا با کشورهای آفریقایی در مبارزه با قاچاق انسان | DW | 13.07.2020وزیران کشور اتحادیه اروپا اعلام کردند همکاری خود با کشورهای آفریقایی برای مبارزه با قاچاقچیان انسان را گسترش می‌دهند. سازمان عفو بین‌الملل خواستار مسئولیت‌پذیری بیشتر اتحادیه اروپا در قبال پناهجویان و مهاجران شده است.

اتحادیه اروپا: حفظ برجام تنها ابزار حفظ صلح و ثبات است | DW | 14.07.2020در پنجمین سالگرد امضای برجام، مسئول روابط خارجی اتحادیه اروپا گفته است که حفظ و تقویت توافق هسته‌ای با ایران تنها ابزاری است که می‌تواند با خطر برنامه اتمی ایران مقابله کند و ثبات و امنیت را در خاورمیانه مستقر سازد.