کمیسیون اروپا: در موضوع مهاجرت باج نمی‌دهیم و مرعوب کسی نخواهیم شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمیسیون اروپا: در موضوع مهاجرت باج نمی‌دهیم و مرعوب کسی نخواهیم شد جزئیات بیشتر🔽

نایب رئیس کمیسیون اروپا روز چهارشنبه با اشاره به موج جدید مهاجرت غیرقانونی و تاثیر آن بر برخی کشورهای عضو تاکید کرد که «اروپا مرعوب هیچ‌کس نخواهد شد.»

مارگاریتیس اسکیناس، نایب رئیس کمیسیون اروپا که با رادیو دولتی اسپانیا گفتگو می‌کرد به موج جدید مهاجرت غیرقانونی از خاک مراکش به سوی شهرهای اروپایی اشاره کرد و یادآور شد که اروپا «قربانی این تاکتیک‌ها نخواهد شد.» بروکسل روز سه‌شنبه همبستگی خود را با اسپانیا در بحران جاری ابراز کرد و از زبان یولوا یوهانسن، کمیسر اروپا از مراکش خواست تا جلوی عزیمت مهاجران غیرقانونی از خاک خود را بگیرد.

وی به خصوص با نام بردن از کشور ترکیه تصریح کرد: «این مسئله‌ای است که ما به هیچ وجه آنرا تحمل نخواهیم کرد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آفرین..ببینیم و تعریف کنیم!!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کارت آبی اتحادیه اروپا؛ مقررات جذب نیروی کار دارای «مهارت بالا» آسان‌تر می‌شودکمیسیون اروپا با انتشار بیانیه‌ای از توافق اخیر پارلمان و شورای اروپا برای تسهیل قوانین ورود و اقامت نیروی کار مهاجر «دارای مهارت بالا» از خارج از اتحادیه در چهارچوب برنامه «کارت آبی» استقبال کرد بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا در باره بحران اسرائیل و فلسطینی‌ها | DW | 17.05.2021وزیران خارجه اتحادیه اروپا در یک نشست ویدیويی در باره افزایش خشونت در اسرائیل و غزه تبادل‌نظر می‌کنند. مرکل بر حمایت آلمان از اسرائیل تاکید ورزید. فلسطینیان روز سه‌شنبه دست به اعتصاب سراسری و راهپیمایی می‌زنند. Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. صلیبچیها اگر ده زبان هم داشته باشند همشون دروغگوست. ای کاش این حمایت رو در سال ۲۰۱۵ می کرد ... اون روزها که شدیدا متفاوت عمل می کرد .. نمی دونم چرا انسانها تا برکتی جلوی چشم هاشون ، خواب هستن .. از دست که دادن ، تازه بیدار میشن و تلاش می کنن برای بدست آوردن.. خسته ام از دیدن این تکرار ..
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تولید نسل جدید جت‌های جنگی اروپا؛ فرانسه، آلمان و اسپانیا توافق کردنددر بیانیه روز دوشنبه وزرای دفاع فرانسه، آلمان و اسپانیا آمده است که «گفتگوهای انجام شده طی ماه‌های گذشته زمینه دستیابی به توافقی متوازن بین شرکای مختلف» را فراهم کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسرائیل: حسام ابو هربید، فرمانده جهاد اسلامی کشته شد | DW | 17.05.2021با آغاز دومین هفته از راکت‌باران شهرهای اسرائیل و حملات این کشور به نوار غزه، ارتش اسرائیل از کشته شدن حسام ابو هربید، فرمانده جهاد اسلامی در شمال غزه خبر داد. من خودم تا با همین چهارتا چشم نبینم باور نمیکنم، مثل شیر بجنگید ،یبار یکی اون یکی رو پاره کنه مثل مرغ نباشید،هم دیگه رو اینقدر نوک و چنگ نزنید. ایران هم نقش لاشه گاو مش حسن. 1,2,3 اکشن. رفت لا دست شاش قاصم
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جنگ غزه؛ یک فرمانده ارشد جهاد اسلامی در حملات هوایی اسرائیل کشته شدناآرامی‌ها در غزه در حالی همچنان ادامه دارد که در جریان حملات هوایی و توپخانه‌ای روز یکشنبه ارتش اسرائیل ۴۲ تن از ساکنان غزه از جمله هشت کودک و دو پزشک جان باختند. دمش گرم از سرنوشت یهود بنی قریظه درس بگیرید که علی ابن ابیطالب ۷۰۰نفر را در یک روز از دم شمشیر گذراند اسراییل غاصب هیچ هراسی ازکشتن ندارن قوم یهودازبنیادش ادمکش ومنافق ودوبهم زن بودن درهمین فلسطین عربها به انها جاومگان دادن اما انها بجای تشکرفقط ازع ب کشتن اخرش چی نصیب این نتانیاهومیشه حالابکشید تاکی وچه وقت اخرش روز شماها خواهدرسید دراین دنیا ظلم همیشه جوابش راگرفته
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ادمین یک کانال تلگرامی به دلیل انتقاد از دستگاه قضایی بازداشت شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »