کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل: واکسیناسیون کووید-۱۹ نباید اجباری شود

17/09/1400 09:02 ب.ظ

کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل: واکسیناسیون کووید-۱۹ نباید اجباری شود جزئیات بیشتر🔽

میشل باشله می‌گوید اجبار به واکسیناسیون تنها در صورتی قابل قبول خواهد بود که دیگر اقدامات پیشگیرانه همچون استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی نتوانسته باشد به اهداف مورد نظر برای جلوگیری از گسترش این بیماری دست یابد. میشل باشله، کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد می‌گوید در مبارزه با بیماری کووید-۱۹ باید همچنان احترام به حقوق بشر حفظ شود و مسائلی از قبیل جریمه برای کسانی که از دریافت واکسن امتناع کرده‌اند نباید مورد استفاده قرار گیرد.

خانم باشله این اظهارات را روز چهارشنبه ۸ دسامبر در سمیناری که به موضوعات حقوق بشر می‌پرداخت مطرح کرد. باشله در ادامه با تاکید بر اینکه واکسیناسیون اجباری به هیچ وجه مورد پذیرش نیست افزود: «کشورهایی که در خصوص تزریق واکسن قوانینی را در دستور کار قرار می‌دهند باید حتما باید اطمینان حاصل کنند که به حقوق بشر احترام گذاشته می‌شود.»

این اظهارات خانم باشله در حالی مطرح می‌شود که بسیاری از محققان و متخصصان پزشکی بر این باورند تا زمانی که همه واکسیناسیون را انجام نداده باشند، ایمنی کامل حاصل نمی‌شود و در نتیجه احتمال وقوع جهش‌های تازه در ویروس کرونا افزایش خواهد یافت. headtopics.com

اجباری شدن واکسیناسیون عمومی کرونا توجیه علمی نداره که بخواد به بحث های حقوق بشری برسه. واکسن هایی که جلوی انتقال رو نمیگیرن، جلوی جهش ویروس رو هم نمیگیرن حتی اگر همه واکسینه بشن (توضیحات بیشتر در توئیت پین) چرا سخنان بسیاری از متخصصان دیگرُ بازتاب نمیدید؟

ادامه مطلب:
euronews_pe »

سازمان ملل: تحت هیچ شرایطی نباید مردم را مجبور به دریافت واکسن کووید-19 کردسازمان ملل: تحت هیچ شرایطی نباید مردم را مجبور به دریافت واکسن کووید-19 کرد کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل تاکید کرد که کشورهایی که قصد دارند 'تعهد واکسیناسیون' را تحمیل کنند باید به حقوق بشر احترام بگذارند. سازمان ملل گوه خورده! بیماری های تنفسی همه باید واکسینه و ایمن گردند

سازمان ملل: وضعیت حقوق بشر در فلسطین اسفناک است

کووید-۱۹؛ از عذرخواهی نخست وزیر فنلاند تا تعلیق حق رای سه قانون گذار در لتونینخست وزیر فنلاند در یک پست فیس بوکی از شهروندان بدلیل حضور در یک کلاب شبانه در حالی که در تماس با یک فرد مبتلا به کرونا بود، عذرخواهی کرد. همزمان در لتونی پارلمان این کشور حق رای سه نماینده را به علت عدم دریافت واکسن کرونا تعلیق کرد.

آمریکا به دلیل «نقض حقوق بشر» تحریم هایی را علیه ایران اعمال کردآمریکا روز سه‌شنبه ۷ دسامبر و در بحبوحه از سرگیری مذاکرات هسته‌ای در وین برای احیای برجام، تحریم‌هایی را علیه ایران اعمال کرد. We love you America 😄 حالا كه ملت به روز سياه نشستند بزار اين جلادان آدم كش پفيوز آخوند تخم حروم عرب زاده هم تخم امريكا را بخورند

تاکید چاووشاوغلو بر رضایت مشترک همه طرف‌ها برای موفقیت نیروهای حافظ صلحتاکید چاووشاوغلو بر رضایت مشترک همه طرف‌ها برای موفقیت نیروهای حافظ صلح وزیر امور خارجه ترکیه تاکید کرد که برای موفقیت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل متحد رضایت مشترک همه طرف‌ها الزامی است.

با تمام شدن حروف یونانی، تکلیف نامگذاری‌ سویه‌های بعدی چیست؟با تمام شدن حروف یونانی، تکلیف نامگذاری‌ سویه‌های بعدی چیست؟ به گفته مسئول فنی کرونا در سازمان جهانی بهداشت (WHO)، پس از اتمام حروف یونانی، این سازمان قطعا مجموعه جدیدی از اسامی را برای نامگذاری سویه‌های مختلف کروناویروس اعلام خواهد کرد. رييسي میگفت از قوه قضائیه اومدم قوه مجری تا نوع دیگه با فساد مبارزه کنم و از نطفه فساد و خفه کنم حالا میگه دستهایی پشت پرده هست که هم دلارو گرون کرده هم تو کونش گذاشته!!!!