کمیسیون آموزش طرحی برای لغو کنکور در هیچ مقطعی ندارد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 33 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که هیچ تصمیمی درباره تهیه طرح دو فوریتی برای لغو کنکور در مقاطع ارشد، دکتری و کارشناسی در کمیسیون آموزش گرفته نشده است

مهرداد ویس کرمی در گفت وگو با ایسنا، در واکنش به انتشار اخباری در خصوص طرح دو فوریتی برای لغو کنکور ارشد گفت: طبق توافقی که در کمیسیون آموزش با وزارت علوم انجام شد، اصل بر برگزاری کنکور در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است البته که ما در عین حال تابع تصمیم ستاد کرونا هستیم. اگر ستاد کرونا تشخیص دهد که برگزاری آزمون مناسب نیست و مشکل ایجاد می کند آن گاه تصمیم دیگری گرفته خواهد شد.

وی افزود: کمیسیون آموزش و وزارت علوم میل به تغییر زمان برگزاری کنکور در هر سه مقطع ندارد، بر همین اساس هنوز تصمیمی در کمیسیون برای تهیه طرح دو فوریتی برای لغو کنکور ارشد و یا دو مقطع دیگر گرفته نشده است. این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس همچنین توضیح داد: جلسات علنی مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه در هفته جاری برگزار نمی شود. لذا اگر قرار بر تهیه طرح دو فوریتی برای لغو کنکور ارشد باشد باید این طرح در آخرین جلسه مجلس در هفته گذشته یعنی در روز چهارشنبه اول مرداد در بین نمایندگان توزیع و امضا گرفته می شد که این کار صورت نگرفت. کما اینکه یک روز قبل از آن هم کمیسیون آموزش جلسه ای داشت و اصلا در این باره بحثی صورت نگرفت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس روز: آموزش سگ‌های کرونا یاب در ارتش آلمان | DW | 23.07.2020آموزش سگ‌های کرونا یاب در ارتش آلمان آنه‌گرت کرامپ کارن باوئر، وزیر دفاع آلمان روز جمعه سوم مرداد (۲۴ ژوئيه) از مرکز آموزش سگ‌ در ارتش آلمان در 'اولمن' واقع در ایالت رایلند‌فالس بازدید کرد. عکس‌های روز دویچه‌وله: این مرکز اکنون به کمک دستگاهی ویژه مشغول آموزش هشت قلاده سگ است که بتوانند افراد آلوده به ویروس کرونا را از طریق قدرت بویایی‌شان که دارای ۲۵۰ میلیون سلول است تشخیص دهند. ۹۴ درصد تشخیص سگ‌ها درست بوده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

برخورد پلیس با بانیان آموزش گنج‌یابی در اصفهان
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

طرح دوفوریتی لغو کنکور ارشد تدوین شدرییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از لغو کنکور ارشد سال ۹۹ در صورت تصویب طرح دو فوریتی آن در مجلس خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وزیر حج عربستان: هیچ مسؤول دولتی در مناسک حج شرکت نمی‌کندوزیر حج عربستان: هیچ مسؤول دولتی در مناسک حج شرکت نمی‌کند مهم‌ترین مساله در این دوره حفظ سلامت مهمانان خداوند رحمان و کادر فعال در حوزه خدمات‌دهی به حجاج است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بحث بازگشت کالابرگ و کوپن در طرح تامین کالاهای اساسی به هیچ عنوان مطرح نیست/ به دنبال راهکاری برای افزایش یارانه اقشار آسیب‌پذیر هستیمیک عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: به هیچ عنوان بحث بازگشت کوپن و کالابرگ‌ها مطرح نیست و مباحث حول تامین کالاهایی اساسی در کمیسیون مطرح است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

فرایند خوداظهاری کرونایی کنکور دکتری ۹۹ آغاز شدآغاز خوداظهاری کرونایی کنکور دکتری | سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز فرایند خوداظهاری داوطلبان کرونایی که قصد شرکت در کنکور دکتری ۹۹ را دارند، خبرداد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »