کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل:‌ گزارش‌های موثقی از اعدام مخالفان طالبان دریافت کرده‌ایم

02/06/1400 03:09 ب.ظ

کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل:‌ گزارش‌های موثقی از اعدام مخالفان طالبان دریافت کرده‌ایم جزئیات بیشتر🔽

طالبان: پنجشیر در محاصره ماست؛ احمد مسعود: پنجشیر را تسلیم نمی‌کنیمنصیر احمد اندیشا، دیپلمات ارشد و پیشین افغان، هم که در این جلسه شرکت کرده بود خواستار پاسخگویی برای اقدامات طالبان شد و وضعیت کشورش را «نامشخص و وخیم» توصیف کرد، او گفت که «میلیون‌ها نفر در افغانستان از جان خود می‌ترسند.

نصیر احمد اندیشا، دیپلمات ارشد و پیشین افغان، هم که در این جلسه شرکت کرده بود خواستار پاسخگویی برای اقدامات طالبان شد و وضعیت کشورش را «نامشخص و وخیم» توصیف کرد، او گفت که «میلیون‌ها نفر در افغانستان از جان خود می‌ترسند.»

کارشناسان مستقل حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه مشترکی به جهانیان هشدار دادند که بسیاری از مردم افغانستان از ترس انتقام‌گیری مخفی شده‌اند زیرا «طالبان همچنان خانه به خانه بهدنبال شهروندان است.» در این بیانیه آمده است که به جز سرکوب و اعدام، مصادره اموال و تخریب املاک بسیاری از شهروندان نیز آغاز شده است.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

حقوق بشر سازمان ملل کلاً چند؟ فکر نکنم دو زار ارزش داشته باشه با این حال من خریدارشم شکی وجود ندارد که طالب ها یکی یکی قتل عام دارند Alireza97222885 افغانستان الشقیق طالبان_الارهابیة مفوض الأمم_المتحدة السامي لـ حقوق_الإنسان: استلمنا تقارير موثوقة عن إعدام معارضین لطالبان ... وشمل إعدام مدنيين ومتظاهرين وفرض قيود غير مسبوقة على النساء..

ولي من شنيدم الهه هيكس خلاف اين رييسش گفته فردا هم نماينده تون ( نماينده اتحاديه اروپا ) ميره براي تاجگذاري ملا برادر کلاهتونو بندازین بالاتر بشاش تو کمیسیون اینو سایر کمیسیون‌های سازمان ملل!

سازمان حقوق بشر ایران: وضعیت قادر محمدزاده در پی اعتصاب غذا رو به وخامت استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

بریتانیا از گروه هفت می‌خواهد طالبان را در صورت نقض حقوق بشر و پناه دادن پیکارجویان تحریم کنند🔺بریتانیا از گروه هفت می‌خواهد طالبان را در صورت نقض حقوق بشر و پناه دادن پیکارجویان تحریم کنند ◾️بریتانیا در پی آن است که از سران کشورهای گروه_هفت بخواهد تحریم‌های تازه‌ای علیه طالبان وضع کنند. در صورت نقض؟؟؟؟؟ سربه نیست کردن کودکان پنج ساله مخالفین،ربودن دختران ده ساله به عنوان برده جنسی فرماندهان طالبان و قتل عام همکاران نظامیان آمریکا نقض حقوق بشر نیست؟؟؟؟؟؟ با این اهشتگ بپیوندید امریکا_دی_افغانستان_پریږدي امریکا_باید_افغانستان_را_ترک_کند America_shoud_leave_the_Afghanistan بازهم بازیهای حقوق بشری این غربیها شروع‌ شد خودشون این قرون وسطایی را آوردن الانهم دارن مردم خودشونوفریب میدهن

تصاویری از لهستان؛ رژه فعالان حامی حقوق دگرباشان جنسی در برابر صومعه‌ای در چستوخوواشماری از فعالان حقوق دگرباشان جنسی در برابر صومعه یاسنا گورا در شهر چستوخووا در جنوب لهستان دست به راهپیمایی زدند. ویدئوی بدون شرح را ببینید🔽 ایکاش به همین میزان دقت و سرعت، اخبار داخل ایران را هم پوشش میدادید.

'اخراج' هزینه‌ی سنگینِ جنگیدن برای حداقل حقوقِ قانونی/ کارگران از کدام مسیر به حقوق خود برسند؟اخراج نمایندگان کارگران و تلاش برای جلوگیری از فعالیت تشکل‌های صنفی به راحتی زیر سایه‌ی قراردادهای موقت امکانپذیر است و درست به همین دلیل است که به صراحت می‌توان گفت که قانون کار ضمانت اجرایی لازم را ندارد.

تصاویری از دهلی نو؛ تظاهرات پناهجویان افغان در مقابل دفتر سازمان ملل متحدشماری از پناهجویان افغان روز دوشنبه ۲۳ اوت (۱ شهریور) در مقابل دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان در دهلی پایتخت هند دست به تظاهرات زدند. 😓😓

گریفیتس: 5 میلیون یمنی یک گام با قحطی فاصله دارندمعاون دبیرکل سازمان ملل اعلام کرد که بیش از 5 میلیون از مردم یمن یک گام با قحطی فاصله دارند. - خبرگزاری آناتولی ایران و سپاه پاسداران تروریست هرجا پا بذاره اونجا با فلاکت و بدبختی روبرو میشه . سوریه عراق فلسطین یمن لبنان الان هم چشم به شیعیان آزربايجان شمالی دوختن تا آنجا را با توهمات شیعه گری به خرابه تبدیل کنند .

طالبان: پنجشیر در محاصره ماست؛ احمد مسعود: پنجشیر را تسلیم نمی‌کنیم

نصیر احمد اندیشا، دیپلمات ارشد و پیشین افغان، هم که در این جلسه شرکت کرده بود خواستار پاسخگویی برای اقدامات طالبان شد و وضعیت کشورش را «نامشخص و وخیم» توصیف کرد، او گفت که «میلیون‌ها نفر در افغانستان از جان خود می‌ترسند.»

کارشناسان مستقل حقوق بشر سازمان ملل متحد در بیانیه مشترکی به جهانیان هشدار دادند که بسیاری از مردم افغانستان از ترس انتقام‌گیری مخفی شده‌اند زیرا «طالبان همچنان خانه به خانه بهدنبال شهروندان است.»

در این بیانیه آمده است که به جز سرکوب و اعدام، مصادره اموال و تخریب املاک بسیاری از شهروندان نیز آغاز شده است.

دولت پاکستان در این جلسه پیش نویس قطعنامه ای درباره وضعیت افغانستان که از سوی سازمان همکاری اسلامی پیشنهاد شده بود را ارائه داد. برخی از دیپلمات‌های غربی از متن این قطعنامه انتقاد کرده و گفتند که متن آن متناسب با وخامت اوضاع در افغانستان نیست. گفته می‌شود نامی از طالبان در این قطعنامه برده نشده است.