کمیسیون اروپا برای سومین قرارداد پیش‌خرید واکسن کرونا چراغ سبز نشان داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمیسیون اروپا برای سومین قرارداد پیش‌خرید واکسن کرونا چراغ سبز نشان داد بیشتر بخوانید🔽

اورزولا فن در لاین، رئیس کمیسیون اروپا در این خصوص گفته است: «با توجه به آنکه ویروس کرونا همچنان به شکل نگران‌کننده‌ای در سراسر اروپا گسترش می‌یابد، یافتن سریع واکسن برای ما امری حیاتی محسوب می‌شود.»

استلا کریاکیدز، کمیسر بهداشت و ایمنی غذایی اتحادیه اروپا نیز در همین زمینه گفت: «راهبرد اصلی اروپا در زمینه واکسن دستیابی به واکسن‌هایی تضمین شده از حیث ایمنی و کارایی است.» کمیسر بهداشت و ایمنی غذایی اتحادیه اروپا در پایان یادآور شد که توافق‌های دیگری در زمینه تهیه واکسن در راه است و کمیسیون اروپا همچنان به دنبال دستیابی به ایمن‌ترین و موثرترین واکسن‌ها برای مبارزه با این بیماری همه‌گیر مرگبار است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بورل: تعهدات هسته‌ای و حقوق بشر دو شرط حیاتی اروپا برای تعامل با ایران استجوزپ بورل تاکید کرد که اتحادیه اروپا همچنان تحریم تسلیحاتی ایران را حفظ خواهد کرد و تحریم‌های جامع تسلیحاتی غیرمرتبط با برجام نیز از سوی این اتحادیه تا سال ۲۰۲۳ ادامه خواهد یافت. بله هر کی برای خودش شرایطی میگذاره. بیچاره ملت ایران اصلا اروپا حق نداره با ج ا تعامل کنه یعنی اینکه این تحریمهای فعلی ناقض حقوق بشر نیستن! واکسن گیر نمیاد، کیت تست کرونا نیست، وضع زندگی هم که افتضاح. والا بخدا اگه معیار حقوق بشر باشه ترامپ و اتحادیه اروپا به اندازه کل تاریخ دیکتاتوری ایران در حق مردم ظلم کردن.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راه حل اتحادیه اروپا برای برون رفت از جنگ قره باغ؛ مذاکرات بدون پیش شرطجوزپ بورل به نمایندگی از ۲۷ کشور مداخله خارجی برای پایان دادن به بحران قره باغ را «خطرناک» خواند باشه بهشون میگم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قطعنامه پارلمان اروپا: سران اتحادیه برای اجلاس «گروه ۲۰» به عربستان نرونددر قطعنامه جدید پارلمان اروپا که تنها یک هفته پس از سالگرد قتل جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد حکومت عربستان تصویب شد، نقض حقوق بشر در پادشاهی سعودی محکوم شده است. پس به کجا برن دیوث ؟ حوزه علمیه قم که پر است از قرمساق و صیغه زاده و جاکش اخوندی ؟ چقدر دو رویی ؟ عربستان یک کشور دیکتاتوری هست که هیچگاه راهشو پیدا نخواهد کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسمومیت ناوالنی با ماده نوویچوک؛ آلمان و فرانسه خواستار تحریم روسیه توسط اتحادیه اروپا شدندوزرای خارجه آلمان و فرانسه روز چهارشنبه در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند: «تا کنون هیچ توضیح معتبری از سوی روسیه ارائه نشده است. به این ترتیب ما به این باور رسیده‌ایم که هیچ توضیح قابل قبول دیگری در موضوع مسمومیت آقای ناوالنی، به جز دخالت و مسئولیت روسیه وجود ندارد.» فقط جنگ جواب میده.دیکتاتور،کومونیست،آخوند،اینا اصلا با تحریم جواب نمیده.بابا یه انبار تکوني به خودتون بدید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تشدید محدودیتهای کرونایی در اروپا؛ ایران در ثبت میزان مرگ و میر روزانه رکورد زدگزارش رسانه‌های داخلی در ایران حاکی است که اغلب استان‌های این کشور به شدت درگیری بیماری کووید۱۹ هستند و در برخی مناطق از جمله پایتخت، بیمارستان‌ها دیگر ظرفیت پذیرش بیماران جدید را ندارند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک گزارش سرنوشت درخواست عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا را در هاله‌ای از ابهام فرو برده استیک گزارش سرنوشت درخواست عضویت ترکیه در اتحادیه اروپا را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است شاخه اجرایی اتحادیه اروپا روز سه شنبه از آن چه کوتاهی آنکارا در برقراری دموکراسی و مبارزه با فساد خواند، ابراز ناخرسندی کرد. این گوسفند رو باید انداخت تو دریا داره ترکیه رو به گند می کشه اگر اتحاديه اروپا تركيه رو بپذيره، خريتشون رو نشون ميده! كدوم فاكتور عضو اتحاديه اروپا بودن رو داره؟!!! کوسخولید مگه ترکیه رو عضو اتحادیه کنید
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »