کمیته روابط خارجی سنا طرحی دو حزبی را برای مقابله با پهپادهای ایران ارائه کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺 کمیته روابط خارجی سنا طرحی دو حزبی را برای مقابله با پهپاد های ایران ارائه کرد ⬇ بیشتر بخوانید:

در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه ۲۵ آذر از سوی کمیته روابط خارجی سنا منتشر شد آمده است:‌ «همزمان با افزایش تلاش‌های دولت ایالات متحده برای متوقف کردن برنامه رو به گسترش پهپادی ایران، طرح "توقف پهپادهای ایران" تلاش می‌کند قانون "مقابله با دشمنان آمریکا از راه تحریم را اصلاح کند.»

سناتور منندز افزود: «صادرات غیرمسئولانه این فناوری توسط ایران به نیروهای نیابتی و عوامل تروریستی در سرتاسر منطقه تهدیدی جدی برای جان انسان‌ها است.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

با جمهوری اسلامی ماندید مشکل برجام حل شود موشک میماند موشک برطرف شود پهباد این حل شود حزب الله .حوثی حشدالشعبی .مصیبتی که گرفتار شدید بیرون آمدن از آن سخت است فکری بحال خود کنید

دو حزبی که خوبه طرح ۱۰ حزبی هم بدین کاری نمیکنه، ایران ابرقدرته جلوی دانشمندان و نظامیان ایرانی را کسی نمیتونه بگیره ✌💪

خخخ. هر غلطی دوست دارین بکنین ایران عزیز به شغالی همچون آمریکا باج نمیدهد

You and the Republicans get your plan and Shove it up your ass

توسنا سنا طرح مبارزه میدن ،توبرجام طرح سازش ،،،،عججججججب ،ازخنده مردم ..

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اگر با همین بودجه جلو برویم فشار زیادی برای هزینه دارو به بیماران وارد می‌‌شود/ قیمت داروهای خارجی حداقل ۳ تا ۵ برابر افزایش می‌یابددرگفتگو با ایلنا مطرح شد: اگر با همین بودجه جلو برویم فشار زیادی برای هزینه دارو به بیماران وارد می‌‌شود/ قیمت داروهای خارجی حداقل ۳ تا ۵ برابر افزایش می‌یابد السلام عليكم تحية طيبة
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

به دنبال تعامل سازنده و همکاری های مشترک اقتصادی در عرصه بین المللی هستیم/ راهبرد اساسی دولت در سیاست خارجی افزایش ارتباطات با همسایگان استمعاون اول رییس جمهور پیشبرد مذاکرات در دولت سیزدهم از موضع قدرت را از راهبردهای سیاست خارجی دولت دانست و تأکید کرد: مذاکره از موضع ضعف با قدرت های جهانی راهبرد نظام جمهوری اسلامی ایران نیست و باید با بهره گیری از ظرفیت های بسیاری که در اختیار کشور است، امور اجرایی را در داخل مدیریت کنیم.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

دیدار پادشاه عمان با ملکه انگلیسهیثم بن طارق، پادشاه عمان و الیزابت دوم، ملکه انگلیس در کاخ ویندزور دیدار کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا بخشی از اسناد محرمانه مرتبط با ترور جان اف کندی را منتشر کردمقامات ایالات متحده آمریکا روز چهارشنبه هزاران صفحه از اسناد محرمانۀ مرتبط با ترور جان اف کندی، سی و پنجمین رئیس‌جمهور این کشور را که در ۲۲ نوامبر ۱۹۶۳میلادی با شلیک گلوله به قتل رسید، منتشر کردند. اخ اخ حالا به ما چه مذاکرات چی شد 😂🤧
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز زمینه‌ساز تسهیل تجارت باشدرئیس جمهور با اشاره به اهمیت مبارزه با قاچاق کالا در کشور، گفت: نیازمند یک بازنگاهی نسبت به روند مبارزه با قاچاق کالا در کشور هستیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبولدیدار وزیر خارجه ترکیه با چهار همتای آفریقایی خود در استانبول وزیر امور خارجه ترکیه با همتایان خود از کشورهای موریتانی، جمهوری آفریقای مرکزی، سیرالئون و سومالی در استانبول دیدار و گفت‌وگو کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »