کمک‌های بشردوستانه امارات به ایران تحویل داده شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 63%

بعدازظهر امروز کمک‌های انسان‌دوستانه امارات شامل مقادیری از اقلام بهداشتی و درمانی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا توسط دو فروند هواپیمای اماراتی از مبدا ابوظبی تحویل ایران شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، بعدازظهر امروز کمک‌های انسان‌دوستانه امارات متحده عربی شامل مقادیری از اقلام بهداشتی و درمانی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا توسط دو فروند هواپیمای اماراتی از مبدا ابوظبی تحویل ایران شد.

به گزارش ایسنا، بعدازظهر امروز کمک‌های انسان‌دوستانه امارات متحده عربی شامل مقادیری از اقلام بهداشتی و درمانی به منظور مبارزه با شیوع ویروس کرونا توسط دو فروند هواپیمای اماراتی از مبدا ابوظبی تحویل ایران شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

نگو به ایران بگو به پاسداران دزد. بدیت مردم که نمیرسه.

خاک بر سر گدای بدبخت تون، اگه تمام ثروت کشور بر باد سوریه فلسطین عراق ... و زیر و حالا دست گایتون دراز شده... خامنه basij JZarif

از هواپیماهای اماراتی در ایران اقلام درمانی فرود میاد، موشک های شما هم در امارات فرود میاد. جالب اینه شما اسم این حرکت تان را هم گذاشتید پیام دوستی!

امارات🤣

انشاالله که به سرنوشت کالاهای احتکاری کشف شده دچار نشه

به کجا رسیدیم که امارات کمک انساندوستانه برای ایران میفرسته

چه غارتی کردید از این کشور چه ویرانه ای به جا گذاشته اید که محتاج کمک امارات و قطر شده ایم. تف به آن کسی که تخم شما را انداخت.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا فرصت خوبی برای بررسی دوباره حقوق کار در ایران به دست داده استعلی صابری گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و فضای حاکم بر جامعه فرصت خوبی به دست آمده تا نگاه‌ها به سمت حقوق کار برگردانده شود. اگرچه این قانون در کشور ما قدیمی است و اتفاقاً کارگرگراست و بیشتر طرف کارگر را می‌گیرد، اما از آنجا که ایستاست و همراه با تغییر زمانه رشد نکرده و پویا نشده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

مرد ژاپنی که 19 معلول را به قتل رسانده بود به اعدام محکوم شدمرد ژاپنی که 19 معلول را با ضربات چاقو در سال 2016 به قتل رسانده بود، دوشنبه 16 مارس از سوی دادگاهی چطور تو زندون وقت کرده موهاشو رنگ کنه، زندون نیست بهشته مردی با گرفتن جان ۱۹ نفر در ژاپن محکوم به اعدام می شود، چه کسی مسئول کشتن انسانهای بی گناه در ایران بخاطر ویروس کرونا هست؟ آیا نباید محاکمه شود؟ فرق کشورهای آزاد و دیکتاتوری به خوبی دیده می شود.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

امارات صدور روادید را تعلیق و پرواز به 4 کشور را به دلیل کرونا متوقف کرد«اداره فدرال کارت شناسایی و شناسنامه» در بیانیه امروز 14 مارس، اعلام کرد: «در چارچوب اقدامات کرونا ویروس هوشمند جهت استفاده برای اهداف شیطانی درجهان تنها راه خلاصی از دست این ابزار شیطانی بلند کردن دست بسمت درگاه باری تعالی وپناه بردن بسمت خدا و واسط کردن پیامبر اعظم (ص) وامیرالمومنین علی (ع) است تاریخ بشریت ثابت کرده همیشه شیطان در مقابله با خداوند شکست خورده وشکست میخوردکعبه توسط ابراهیم بنا شد برای وحدت مومنین عصای موسی باشیطان جنگید وپیروز شد کشتی نوح باشیطان جنگیدوپیروز شددم عیسی باشیطان جنگید وپیروزشدوقران پیامبراعظم محمد(ص) برای نبردباشیطان امد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

چین: تحریم‌های آمریکا مبارزه ایران با کرونا را کند می‌کند- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimچین: تحریم‌های آمریکا مبارزه ایران با کرونا را کند می‌کند سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به تحریم‌های دارویی آمریکا علیه ملت ایران، ضمن مخالفت با این تحریم‌ها: «تحریم‌های آمریکا توان ایران برای مبارزه با کرونا را محدود کرده است»
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

انتخابات پارلمانی سوریه به تعویق افتاددفتر ریاست جمهوری سوریه امروز (شنبه) اعلام کرد، به موجب حکمی که از سوی بشار اسد امضا شد انتخابات پارلمانی این کشور در راستای پیشگیری از شیوع کروناویروس جدید به تعویق می‌افتد تا کنون هیچ موردی از ابتلای به کروناویروس جدید در سوریه گزارش نشده است انتخابات سوریه فرمایشی است کرونا می ترسه بره سوریه بابمب شیمیایی کشته بشه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کردستان در مرحله افزایش شدید بیماران کرونایی/ مردم قرنطینه خانگی را جدی بگیرندمعاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: این استان به مرحله افزایش شدید موارد ابتلا به کرونا نزدیک شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »