کمک‌های انسانی ترکیه به مردم یمن ادامه دارد

31/04/1398 09:27:00 ق.ظ

Selena Sametli | Yemen آنکارا/خبرگزاری آناتولی مديريت مركز حوادث اضطراری ترکیه (آفاد)، بسته‌های...

Selena Sametli | Yemen آنکارا/خبرگزاری آناتولی مديريت مركز حوادث اضطراری ترکیه (آفاد)، بسته‌های مواد غذایی میان نیازمندان اردوگاه جراد «Cerrad» در استان لحج در جنوب یمن توزیع کرد. مصطفی ایاز، مسئول هیات آفاد در این منطقه در جریان توزیع مواد غذایی میان نیازمندان یمنی گفت: کمک‌های مشابه در دیگر شهرهای یمن نیز ارائه می‌شود. ترکیه بیش از 25 هزار بسته مواد غذایی در 8 شهر یمن برای قربانیان جنگ توزیع کرده است.

عمر الصماتی مسئول اردوگاه جراد نیز ضمن تشکر از ترکیه تصریح کرد که مردم یمن به کمک‌های بیشتر آفاد و بنیادهای خیریه دیگر نیازمند هستند. گفتنی است شبه‌نظامیان حوثی از سپتامبر 2014 کنترل صنعا پایتخت و برخی مناطق یمن را به دست گرفته اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فرزندان «نامشروع» ایزدی و بحران هویتبا شکست داعش در سوریه، زنان_ایزدی که به اسارت درآمده بودند، آزاد شدند؛ اما این آزادی برای برخی از آن‌ها که از پیکارجویان داعش باردار شده بودند و کودکانشان، با مصیبتی دیگر همراه شد. بیشتر بخوانید در یادداشتی از بهناز حسینی، پژوهشگر حوزه اقلیت‌ها:

مبارزه با پلاستیک، عذاب‌ وجدان مردم عادی و آزادی تولید شرکت‌های بزرگبا وجود اینکه استفاده کمتر از پلاستیک وظیفه اجتماعی هر انسانی است اما اعتراض مردم و کمپین‌های محیط زیستی باید به سمت دولت‌ها و غول‌های صنعتی باشد. کسانی که مسئول واقعی به خطر افتادن زیست انسان‌ها روی زمین‌اند. اما آنها رسانه و پول و قدرت را در اختیار دارند و آنچه امروز به عنوان فعالیت محیط زیستی در جهان شناخته می‌شود شعارهای سانتی‌مال درباره کمتر مصرف‌کردن بطری آب و کیسه پلاستیکی است

فیلسوفی که به دریا رفت و برنگشت | DW | 20.07.2019اگنس هلر، از فلسفه‌دانان صاحب‌نام قرن بیستم درگذشت. هلر که از شر رژیم هیتلری به سختی نجات یافته بود، ترس را بدترین مبنای کنش انسانی می‌دانست. هلر سال ۱۳۸۴ در ایران هم سخنرانی کرد.

انتقاد از افزایش ۳ برابری قیمت جمع‌آوری زباله‌های بیمارستانی/ شهرداری‌ها نباید از پسماندهای بهداشتی کسب درآمد کنندمعاون محیط‌زیست انسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست کشور ضمن انتقاد از افزایش قیمت ۳ برابری جمع‌آوری زباله‌های بیمارستانی گفت: شهرداری‌ها نباید از جمع‌آوری پسماندهای بهداشتی کسب درآمد کنند.

ادامه انتقال اجزای اس-400 از روسیه به ترکیهوزارت دفاع ترکیه اعلام کرد روند انتقال اجزای سامانه اس-400 از روسیه به کشورمان طبق برنامه ادامه دارد. - خبرگزاری آناتولی

تجارت آزاد «ویزا» ادامه داردتجارت آزاد «ویزا» ادامه دارد رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی استان تهران می‌گوید: پای دلال‌ها و واسطه‌ها در تجارت آزاد ویزا در میان است، و دفاتری با پوشش غیررسمی «وکلای مهاجرت» وارد حوزه خرید و فروش ویزا شده‌اند.