کمک ۱۳۶ هزار دلاری دولت بریتانیا به دفتر خامنه‌ای در لندن | DW | 04.11.2021

13/08/1400 08:57 ب.ظ

انتشار گزارشی از سوی روزنامه تایمز درباره پرداخت کمک مالی دولت بریتانیا به مرکز اسلامی ایران در لندن جنجالی شده است. این دفتر وابسته به علی خامنه‌ای است و حجت‌الاسلام هاشم موسوی از سوی او به عنوان مدیر انتخاب شده است.

انتشار گزارشی از سوی روزنامه تایمز درباره پرداخت کمک مالی دولت بریتانیا به مرکز اسلامی ایران در لندن جنجالی شده است. این دفتر وابسته به علی خامنه‌ای است و حجت‌الاسلام هاشم موسوی از سوی او به عنوان مدیر انتخاب شده است. دولت بریتانیا پرداخت این کمک را در چارچوب کمک‌های مالی ناشی از بحران همه‌گیری کرونا توضیح داده است. کمکی مالی برای کاستن از هزینه‌های ناشی از شیوع کرونا و با هدف حفظ موقعیت‌های شغلی.

این در حالی است که مرکز اسلامی انگلستان، نهادی وابسته به بیت خامنه‌ای است و او مدیر آن را تعیین می‌کند.در همین رابطه گفته شده است که در سال ۲۰۱۹ حجت‌الاسلام هاشم موسوی به مدیریت این مرکز انتخاب شده است. آنچه به پرداخت این کمک ۱۳۶ هزار دلاری به مرکز یاد شده حساسیت بیشتری داده است، برگزاری مراسم بزرگداشت قاسم سلیمانی در ژانویه سال ۲۰۲۰ در این مرکز بوده است.

پس از حمله پهپادی آمریکا به خودروی حامل قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین سپاه قدس، این مرکز مراسمی در همین رابطه برگزار کرده بود. این در حالی است که فعالیت‌های سلیمانی و سپاه قدس از سوی کشورهای غربی به‌عنوان فعالیت‌های تروریستی ارزیابی می‌شود.اطلاعات مالی ثبت شده در ماه اکتبر سال جاری، حکایت از آن دارد که مرکز اسلامی انگلستان مبلغ ۱۰۹ هزار و ۴۷۶ پوند کمک مالی دریافت کرده است.

این در حالی است که در یکی از گزارش‌هایی که بر روی خروجی مرکز اسلامی انگلستان منتشر شده، از انگلستان به عنوان"شیطان کوچک" یاد شده است.

ادامه مطلب:
dw_persian »

ShakitaInu BIG SHAK+ shiba floki shibafloki + Ryoshi Ryoshi token+ yooshi + baby doge SHAKITAINU best token Leader only Seyed Ali Khamenei, the guardian of the Muslim world به به لندن هميشه خائن به مردم ايران بوده 🇮🇷 ايران طهران FreeIran Iranian Iran . 🔃 عقد اخوت با همدیگر دارن!! این همه بریتانیا نفت ایران رو با قیمت ۱۶ درصد چاپیدن و برد . اینهمه مدت ۴۰۰ میلیون دلار ایران پیششون موند و ندادن اینم روش

نقد بوده یا پی پال؟ 👏👏👏👏👏👏👏 منظورشان حق عضویت شهروندان در انجمنهاست که حق قانونی شهروندان در قبال مالیاتی که میدهند است؟ انگلیس مادر جنده ...

نخست وزیر برکنارشده سودان خواستار بازگشت شرایط به پیش از دوران کودتا است🔺 نخست وزیر برکنار شده سودان خواستار بازگشت شرایط به پیش از دوران کودتا است ▪ عبدالله حمدوک همچنان آزاد شدن همه بازداشت‌شدگان و بازگشت شرایط به وضعیت قبل از کودتای نظامی ۲۵ اکتبر را پیش‌شرط هر نوع گفت‌و‌گو می‌داند. ⬇ بیشتر بخوانید:

یعنی روزنامه تایمز وشما با باز نشر دوباره خبر تایمز میخواهید به ساحت مقدس رهبر معظم ایران توهین وجسارت کنید!! واقعا خجالت بکشید! هیچ وقت تو تاریخ هیچ معممی ریالی از انگلیسیها نگرفته،چطور الان میگند به مسجد حضرت آقا کمک مالی کرده اند! کادو یا هدیه برای زدن هواپیمای مسافربری در تهران بوده احتمالا. 😂😂😂

CTGR8 حتما کل پول هم مستقیم رفته تو جیب ایشون دیگه داستان روشن شده . فایده مال اونها . هزینه مال مردم بدبخت چرت نگید دیگه🍆 دقیقن به چی کمک کرده؟ اینکه با این ویروس چینی مردم ایرانو قتل عام کرده؟ این حرامزاده مسلمون نخستین کسی بود که گفته ویروسی وجود نداره و جلو واردادت واکسن و درمان مناسب رو گرفت

شمخانی با بدبینی به نتیجه گفتگوهای هسته‌ای: نتیجه مذاکرات از قبل روشن استعلی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی با ابراز بدبینی نسبت به نتیجه گفتگوهای هسته‌ای در یک توییت نوشته است که نتیجه مذاکرات از قبل روشن است. واقعا مذاکره این مدلی و نتایج ش مسخره شده. یعنی مسخره شونو درمیارن نشون ما میدن. درست میگه خب

بیش از نیمی از کودکان غزه نیاز به حمایت روانی دارندبیش از نیمی از کودکان غزه نیاز به حمایت روانی دارند آژانس امداد سازمان ملل برای پناهندگان فلسطین موسوم به اونروا (UNRWA) اعلام کرد که بیش از نیمی از کودکان در نوار غزه به دلیل حملات اسرائیل در ماه می نیاز به حمایت روانی دارند.

یکی از رهبران حزب اصلاح یمن از ترور جان سالم به در بردیکی از رهبران حزب «تجمع یمنی اصلاح» در استان عدن یمن از یک سوء‌قصد جان به سلامت برده است. - خبرگزاری آناتولی

امکان دسترسی به «اموال بلوکه‌شده» تمایل ایران به مذاکرات را کاهش داده استگابریل نورونیا، مدیر اندیشکده «انجمن رهبری آمریکا»، در رشته توییتی توضیح داده که آزاد کردن سرمایه‌های بلوکه‌شدهٔ ایران توسط دولت بایدن، و عدم جدیت این دولت

واکنش فرمانده نیروی انتظامی به هک سامانه سوخت: دشمن به دنبال تکرار آبان ۹۸ است

خبری که از سوی روزنامه تایمز لندن درباره پرداخت کمک مالی ۱۰۹ هزار پوندی از سوی دولت بریتانیا به مرکز اسلامی انگلستان در لندن، در رسانه‌ها بازتابی گسترده داشته است.

دولت بریتانیا پرداخت این کمک را در چارچوب کمک‌های مالی ناشی از بحران همه‌گیری کرونا توضیح داده است. کمکی مالی برای کاستن از هزینه‌های ناشی از شیوع کرونا و با هدف حفظ موقعیت‌های شغلی. این در حالی است که مرکز اسلامی انگلستان، نهادی وابسته به بیت خامنه‌ای است و او مدیر آن را تعیین می‌کند.در همین رابطه گفته شده است که در سال ۲۰۱۹ حجت‌الاسلام هاشم موسوی به مدیریت این مرکز انتخاب شده است. آنچه به پرداخت این کمک ۱۳۶ هزار دلاری به مرکز یاد شده حساسیت بیشتری داده است، برگزاری مراسم بزرگداشت قاسم سلیمانی در ژانویه سال ۲۰۲۰ در این مرکز بوده است.

پس از حمله پهپادی آمریکا به خودروی حامل قاسم سلیمانی، فرمانده پیشین سپاه قدس، این مرکز مراسمی در همین رابطه برگزار کرده بود.

این در حالی است که فعالیت‌های سلیمانی و سپاه قدس از سوی کشورهای غربی به‌عنوان فعالیت‌های تروریستی ارزیابی می‌شود.اطلاعات مالی ثبت شده در ماه اکتبر سال جاری، حکایت از آن دارد که مرکز اسلامی انگلستان مبلغ ۱۰۹ هزار و ۴۷۶ پوند کمک مالی دریافت کرده است.

این در حالی است که در یکی از گزارش‌هایی که بر روی خروجی مرکز اسلامی انگلستان منتشر شده، از انگلستان به عنوان"شیطان کوچک" یاد شده است.

فیلمی که از مراسم بزرگداشت برای قاسم سلیمانی در مرکز اسلامی انگلستان تهیه شده سخنرانی را نشان می‌دهد که لب به تحسین قاسم سلیمانی گشوده است.این در حالی است که بر اساس گزارش منبع خبری یاد شده، سلیمانی از سال ۲۰۱۱ در ارتباط با تامین مالی تروریسم و فعالیت‌های تروریستی در لیست تحریم‌های بریتانیا قرار داشته است.

سال گذشته، تیم هاپکینز، یکی از مسئولان ارشد کمیسیون کنترل پرداخت‌های خیریه و کمک‌های مالی با اشاره به نقش این مرکز گفته بود: «پرداخت هرگونه کمکی به موسسه‌ای که در ارتباط با تروریسم قرار دارد، به‌هیچ‌وجه پذیرفتنی نیست.»

موضوع پرداخت کمک مالی به مرکز اسلامی وابسته به خامنه‌ای در لندن در شرایطی منتشر می‌شود که ریچارد رتکلیف، برای آزادی همسرش، نازنین زاغری، در اعتراض به عملکرد دولت بوریس جانسون، در برابر ساختمان وزارت امور خارجه بریتانیا در لندن دست به اعتصاب غذا و تحصن زده است."روز قدس"؛ اعتراض به جمهوری اسلامی مقابل مسجد ایرانی هامبورگ