کمک مالی 720 میلیون دلاری ژاپن برای بازسازی افغانستان

05/09/1399 09:32 ق.ظ

ژاپن در کنفرانس بین‌المللی افغانستان 2020 در ژنو، متعهد شد که در بین سال‌های 2021 تا 2024 میلادی، 720 میلیون دلار کمک مالی به افغانستان اهدا کند. - خبرگزاری آناتولی

ژاپن در کنفرانس بین‌المللی افغانستان 2020 در ژنو، متعهد شد که در بین سال‌های 2021 تا 2024 میلادی، 720 میلیون دلار کمک مالی به افغانستان اهدا کند. - خبرگزاری آناتولی توشیمیتسو موتگی، وزیر امور خارجه ژاپن در کنفرانس بین‌المللی افغانستان 2020 در ژنو اعلام کرد که توکیو در بین سال‌های 2021 تا 2024 میلادی، 720 میلیون دلار کمک مالی برای بازسازی مجدد افغانستان اهدا خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه ژاپن به حمایت از دولت و مردم افغانستان ادامه خواهد داد، گفت: در مقایسه با 4 سال گذشته با حفظ مبلغ 180 میلیون دلار سالانه، تلاش خواهیم کرد تا از سال 2021 تا 2024 به افغانستان کمک مالی انجام دهیم.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حال اگر رجب از افغانستان درخواست وام نکند

آخر هفته خونین در افغانستان در زمان وقفه در مذاکرات با طالبان | DW | 13.12.2020با سوءقصدهای خونین در کابل و درگیری‌های سنگین در قندهار خشونتی مرگبار، روزهای شنبه و یکشنبه افغانستان را در بر گرفت. نمایندگان طرف‌های روند صلح افغانستان قرار است مذاکرات خود را در ماه ژانویه سال آینده ادامه دهند.

نخست‌وزیر پاکستان: ما برای برقراری آتش‌بس در افغانستان کمک خواهیم کردعمران‌خان نخست‌وزیر پاکستان شامگاه چهارشنبه 16 دسامبر در تماس تلفنی با محمد اشرف غنی رئیس جمهوری

تلاش برای کمک مالی به داعش؛ دو عراقی در لهستان تحت تعقیب قضایی قرار گرفتندسرویس امنیتی لهستان روز دوشنبه اعلام کرد که دو تبعه عراق به دلیل تلاش برای کمک مالی به داعش در عراق تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

آیا گرفتن کمک مالی از خارج برای راه‌اندازی نشریه در ایران جرم است؟توجمهوری اسلامی جاسوسی تلقی میشه

جف بزوس بزرگ‌ترین کمک مالی جهان در سال گذشته را به یک سازمان غیرانتفاعی اهدا کردجف بزوس بزرگ‌ترین کمک مالی جهان در سال گذشته را به یک سازمان غیرانتفاعی اهدا کرد او که به گفته نشریه «فوربز» ثروتی بیش از ۱۸۸ میلیارد دلار دارد، این هدیه ده میلیارد دلاری را صرف تأسیس صندوقی به نام «بزوس ارت» کرده است. ویروس زیبای کرونا خدمت خوبی به شرکت‌های بزرگ کرد، این بنده خدا تونست ثروتش رو دوبرابر کنه اما تنها مقداری از آن را می‌بخشد و آنهم به سازمانهایی فاسد که اکثر بودجه مورد نظر را برای خانوادههای خود بر میدارند. as in job dar onyyeki jib mizareh hich mardi nabayad inghadar pool dar ekhtiar dashteh bashe ! pol ziad adam hara divane mikone

اشرف غنی در اولین روز «نشست ۲۰۲۰ افغانستان»: کمک خیریه نمی‌خواهیمنشست دو روزه ژنو از روز دوشنبه ۲۳ نوامبر به ابتکار مشترک دولت فنلاند،‌ دولت افغانستان و سازمان ملل متحد بطور مجازی در پایتخت سوئیس برپا شده است.

ژاپن در کنفرانس بین‌المللی افغانستان 2020 در ژنو، متعهد شد که در بین سال‌های 2021 تا 2024 میلادی، 720 میلیون دلار کمک مالی به افغانستان اهدا کند.توکیو/خبرگزاری آناتولی

توشیمیتسو موتگی، وزیر امور خارجه ژاپن در کنفرانس بین‌المللی افغانستان 2020 در ژنو اعلام کرد که توکیو در بین سال‌های 2021 تا 2024 میلادی، 720 میلیون دلار کمک مالی برای بازسازی مجدد افغانستان اهدا خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه ژاپن به حمایت از دولت و مردم افغانستان ادامه خواهد داد، گفت: در مقایسه با 4 سال گذشته با حفظ مبلغ 180 میلیون دلار سالانه، تلاش خواهیم کرد تا از سال 2021 تا 2024 به افغانستان کمک مالی انجام دهیم.

موتگی با اشاره به مذاکرات آتش‌بس دائمی بین دولت افغانستان و طالبان اظهار داشت: ما خواستار آتش‌بس فوری و جامع برای پیشرفت مذاکرات به طرفین هستیم. ما معتقدیم که ادامه مذاکرات منجر به صلح پایدار خواهد شد.