آمازون, گوگل, صدای آمریکا

آمازون, گوگل

کمک آمازون و گوگل به ایالت‌های آمریکا برای خدمت‌رسانی به میلیون‌ها نفر که شغل‌شان را از دست داده‌اند

شرکت‌های فناوری پیشرفته، از جمله گوگل و آمازون، به ایالت‌ها کمک می‌کنند که ظرفیت‌های ارتباطی و فنی خود را به روز کنند و به این ترتیب بتوانند سریع‌تر به متقاضیان کمک‌های دولتی، پاسخ بدهند.

13/05/2020 03:38:00 ب.ظ

کمک آمازون و گوگل به ایالت‌های آمریکا برای خدمت‌رسانی به میلیون‌ها نفر که شغل‌شان را از دست داده‌اند دلیا گارسیا، دبیر اداره کار ایالت کانزاس، به وال استریت جورنال گفت مردم به سرعت و راحتی سفارش دادن کالا از طریق اینترنت عادت کرده‌اند.

شرکت‌های فناوری پیشرفته، از جمله گوگل و آمازون ، به ایالت‌ها کمک می‌کنند که ظرفیت‌های ارتباطی و فنی خود را به روز کنند و به این ترتیب بتوانند سریع‌تر به متقاضیان کمک‌های دولتی، پاسخ بدهند.

کارگرانی که در اثر اجرای مقررات قرنطینه و فاصله‌گیری اجتماعی بی‌کار شده‌اند، در تماس با رسانه‌ها از دشواری ارتباط تلفنی یا کامپیوتری با ادارات محلی کار برای ثبت تقاضای کمک هزینه بیکاری شکایت دارند.ایالت رود‌آیلند، کوچکترین ایالت آمریکا، که از تکنولوژی کامپیوتری و شبکه تلفنی قدیمی برای پاسخگویی به مراجعان اداره کار محلی استفاده می‌کرد، حالا به گفته‌ مقامات فدرال، به شرکت آمازون روی آورده است.

روحانی: از طریق فضای مجازی و سیستم الکترونیک می توان با فساد مبارزه کرد اعتراض به کشته شدن جورج فلوید سیاهپوست؛ خشونت‌ها همچنان ادامه دارد فرمانده کل سپاه: بخش خطرناک قدرت ما پنهان است | DW | 28.05.2020

همان تکنولوژی‌ که شرکت آمازون برای پاسخ به مشتریان خود در روزهای شلوغ شب عید و حراج بزرگ به کار می‌برد، اکنون به اداره کار ایالت رودآیلند امکان داده است که پیش از سایر ایالات، برنامه کمک فدرال به شغل‌باختگان را به راه بیاندازد. این سیستم جدید، ظرفیت پاسخگویی تلفنی را از تنها ۷۴ خط تلفن به یکهزار مورد پاسخگویی تلفنی در ثانیه، افزایش داده است.

ایالت‌های ماساچوستز و کانزاس هم با استفاده از سیستم‌های جدیدی که به تازگی راه افتاده است، دیگر با قطع تلفن و پایگاه اینترنتی در اثر کثرت مراجعه‌کننده روبرو نشده‌اند.تیم شرودر، مسئول راهبرد کامپیوتری بخش دولتی در واحد «گوگل کلاد» شرکت گوگل، به روزنامه «وال استریت جورنال» گفت که گوگل، در همکاری با ایالت‌ها، از جمله نیویورک و ایلینوی، نظام رایانه‌ای قدیمی آنها را نوسازی می‌کند تا آنها بتوانند به تقاضاهای بیشتری از سوی متقاضیان کمک هزینه بیکاری پاسخ بدهند.

در ایالت تگزاس، دومین ایالت آمریکا از نظر کثرت جمعیت، کمیسیون نیروی کار، با شرکت کامپیوتری «اکسنچر پی ال سی» همکاری می‌کند تا با استفاده از هوش مصنوعی، مراجعان را بلافاصله به متصدی مربوطه هدایت کند.در همین حال دلیا گارسیا، دبیر اداره کار ایالت کانزاس، به وال استریت جورنال گفت مردم به سرعت و راحتی سفارش دادن کالا از طریق اینترنت عادت کرده‌اند. وی گفت کانزاس هنوز سیستم پاسخگویی خود را به روز نکرده و همین مراجعان را عصبانی می‌کند.

ادامه مطلب: VOA Farsi »

پانسمان‌‌ مخصوص کودکان مبتلا به ای‌بی با کمک یونیسف به ایران ارسال شداین سازمان در مورد پانسمان‌های ویژه لازم برای مبتلایان به بیماری پروانه‌ای در گزارشش اشاره کرده بود که به مدارکی دست پیدا کرده است که نشان می‌دهند شرکتی اروپایی با وجود معافیت‌های بشردوستانه در نتیجه تحریم‌ها از فروش بانداژها امتناع کرده است. اابته ما شونصدهزارتا ازینا رو به آلمان و ترکیه صادر میکنیم!

بیمارانی که قرنطینه را رعایت نکنند به کلانتری‌ها معرفی می‌شونددانشگاه علوم پزشکی اهواز: بیماران مبتلا به کرونا که قرنطینه را رعایت نمی‌کنند به کلانتری‌ها معرفی می‌شوند ما با این بیماران تماس داریم،کلانتری‌های محل نیز با آنها تماس خواهند داشت بیمار کردن دیگران جرم است اعلام عمومی اسامی سازمانهایی که همکاری نمی‌کنند

شمار آمریکایی‌هایی که ترک تابعیت کرده‌اند به رقم بی سابقه‌ای رسید

شمار مبتلایان به کرونا در تاجیکستان به 661 نفر رسید

ظریف: سیروس عسگری به زودی به کشور برمی‌گرددتهران- ایرنا- وزیر امور خارجه از بازگشت سیروس عسگری در آینده نزدیک به کشور خبر داد و تاکید کرد: سیروس عسگری از اتهاماتی که علیه وی زده شده، تبرئه شده و اگر تست کرونای وی منفی باشد،می تواند با اولین پرواز به کشور بازگردد.

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائیل به 16507 نفر رسید