کمک یک میلیارد دلاری مرجعیت عراق به ایران تکذیب شد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnim

22/05/1399 04:05 ق.ظ

کمک یک میلیارد دلاری مرجعیت عراق به ایران تکذیب شد دفتر آیت الله سیستانی: آنچه که درباره کمک یک میلیارد دلاری دفتر مرجعیت عراق به ایران برای عبور این کشور از بحران کرونا منتشر شده، صحت ندارد

دفتر آیت‎ الله سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان عراق کمک یک میلیارد دلاری خود به ایران برای مبارزه با ویروس کرونا را تکذیب کرد.

به نقل از السومریه نیوز، دفتر آیت الله سید علی سیستانی مرجع عالیقدر شیعیان عراق دیشب با صدور بیانیه‌ای، خبر منتشر شده درباره کمک یک میلیارد دلاری خود به ایران برای مبارزه با ایران را تکذیب کرد.

در این بیانیه آمده است: آنچه که درباره کمک یک میلیارد دلاری دفتر مرجعیت عراق به ایران برای عبور این کشور از بحران کرونا منتشر شده، صحت ندارد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

قرار وثیقه سنگین یک میلیارد و دویست میلیون تومانی برای «مهدی سلیمی»

انهدام یک شبکه پولشویی با بیش از ۱۲ هزار میلیارد کلاهبرداریانهدام یک شبکه پولشویی با بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال کلاهبرداری فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از انهدام شبکه بزرگ پولشویی به مبلغ بیش از ۱۲ هزار میلیارد ریال و دستگیری ۱۳ کلاهبردار توسط پلیس فرودگاه مشهد خبر داد‌.

یک هفته در سال صاحب یک ویلای لاکچری هستم با ساحل اختصاصی

خشکسالی سراسری در فرانسه؛ کشاورزان از دولت تقاضای کمک کردندخشکسالی در حالی بخش کشاورزی فرانسه را تهدید می‌کند که شیوع کرونا و در پی آن قرنطینه‌های طولانی مدت نیز به اقتصاد این کشور بطور جدی ضربه وارد کرده است.

پرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده استپرزیدنت ترامپ: آمریکا به لبنان کمک فرستاده است دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز یکشنبه در موریس‌تاون ایالت نیوجرسی، پیش از پرواز به واشنگتن به خبرنگاران گفت که به دنبال انفجار سهمگین هفته گذشته در بیروت، ایالات متحده به لبنان کمک فرستاده است.

قدرت‌های جهانی در پی انفجار بیروت متعهد شدند حدود ۳۰۰ میلیون دلار به لبنان کمک کنندقدرت‌های جهانی در پی انفجار_بیروت متعهد شدند حدود ۳۰۰ میلیون دلار به لبنان کمک کنند این در حالی است که ایالات متحده، فرای این تعهدات تازه برای کمک به لبنان مواد غذایی، آب و دارو فرستاده وپیشتر ارائه کمک‌هایی به ارزش بیش از ۱۷ میلیون دلار را تعهد کرده بود