کمپین حقوق بشر در ایران, هادی قائمی, ایران, اعتراضات آبان ۹۸, خوزستان, جو بایدن, آمریکا, اتحادیه اروپا

کمپین حقوق بشر در ایران, هادی قائمی

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند | DW | 28.07.2021

'کمپین حقوق بشر در ایران' خواستار پشتیبانی آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از تظاهرات مسالمت‌آمیز در ایران شده است. این مرکز با اشاره به گزارش سازمان عفو بین‌الملل نسبت به احتمال تکرار جنایات آبان ۹۸ هشدار داده است.

28/07/2021 08:08:00 ب.ظ

' کمپین حقوق بشر در ایران ' خواستار پشتیبانی آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از تظاهرات مسالمت‌آمیز در ایران شده است. این مرکز با اشاره به گزارش سازمان عفو بین‌الملل نسبت به احتمال تکرار جنایات آبان ۹۸ هشدار داده است.

' کمپین حقوق بشر در ایران ' خواستار پشتیبانی آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از تظاهرات مسالمت‌آمیز در ایران شده است. این مرکز با اشاره به گزارش سازمان عفو بین‌الملل نسبت به احتمال تکرار جنایات آبان ۹۸ هشدار داده است.

کمپین حقوق بشر: آمریکا و اروپا باید مانع خونریزی بیشتر در ایران شوند"کمپین حقوق بشر در ایران" خواستار پشتیبانی آمریکا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا از تظاهرات مسالمت‌آمیز در ایران شده است. این مرکز با اشاره به گزارش سازمان عفو بین‌الملل نسبت به احتمال تکرار جنایات آبان ۹۸ هشدار داده است.

نیویورک تایمز: فخری‌زاده با تیربار هوشمند موساد کشته شد | DW | 18.09.2021 آنالنا بربوک؛ یک زن تازه‌نفس در مصاف دو مرد کهنه‌کار | DW | 19.09.2021 پیرموذن: هیچ پروژه‌ای در بازسازی قره‌باغ به ایران داده نشد | DW | 18.09.2021

صحنه‌ای از تظاهرات اخیر در خوزستان، دوم مرداد ۱۴۰۰"کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران" در جدیدترین بیانیه خود نوشته که نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی اقدام به کشتن شهروندانی کرده‌اند که به گونه‌ای مسالمت آمیز دست به اعتراض زده‌اند.در این بیانیه از دولت آمریکا و همچنین کشورهای عضو اتحادیه اروپا درخواست شده مانع تکرار خونریزی دیگری در ایران شوند.

در این بیانیه به قطع مجدد اینترنت در ایران اشاره شده و آمده است که حکومت همچون نوامبر سال ۲۰۱۹ (آبان ۹۸) با قطع اینترنت بر آن است تا بر جنایات خود پرده بکشد.این مرکز حقوق بشری از کشورهای یاد شده درخواست کرده ضمن محکوم کردن سرکوب خشن اعتراضات در ایران، در راستای آزادی دستگیر شدگان، جلوگیری از قهر حکومتی و همچنین رفع انسداد اینترنت برای اطلاع‌رسانی درباره جنایات حکومت ایران اقدام کنند. headtopics.com

هشدار درباره تکرار جنایات آبان ۹۸هادی قائمی، سخنگوی این کمپین به کشته شدن صدها نفر از معترضان در آبان ۹۸ توسط نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرده و از دولت آمریکا و کشورهای اروپایی درخواست کرده مانع تکرار این جنایات در ارتباط با اعتراضات اخیر شوند.

این کمپین در ادامه بیانیه خود به گزارش اخیر سازمان عفو بین‌الملل در مورد کشته شدن شماری از معترضان و دستگیری گسترده آن‌ها در جریان اعتراضات اخیر اشاره کرده است.قائمی گفته است: «اکنون زمان آن رسیده است که جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا آشکارا در حمایت از حق اعتراضات مسالمت‌آمیز در ایران سخن بگوید.»

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندیدسخنگوی کمپین بین‌المللی حقوق بشر در ایران در ادامه از رئیس جمهور آمریکا درخواست کرده همان تلاشی را برای حفظ جان معترضان در ایران به کار گیرد که در ارتباط با نقض حقوق بشر در سایر کشورها انجام داده است.قائمی تاکید کرده است که مسائل مربوط به حقوق بشر نیز باید به موازات سایر مسائل امنیتی در شمار اولویت‌های تیم‌های مذاکره کننده با ایران قرار گیرند.

ادامه مطلب: DW فارسی »

euronews - اخبار بین المللی در مورد هنر

هنر | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی

امریکا و اروپا خودشون باعث و بانی خونریزی هستن تظاهرات مسالمت آمیز!؟ پس کشته ها و مجروحین نیروی_انتظامی خودکشی و خودزنی کرده اند!؟ جنایات آبان98 توسط اوباش و منافقین مانند نوید_افکاری انجام شد. اروپای ایرانخوارصدای مظلومیت مردم ایران را نخواهد شنید وقتی چپاول می کند چرا باید صدای مظلومیت ایران را بشنود وقتی که مذبوحانه چنگ در ثروت ایران انداخته اند . چین .و روسیه هم طرف دیگر چپاول ایران هستند .ایران مظلوم صاحب ندارد؟

KPeshawary در افغانستان چي بد کردن که الا در ايران بدي کونت . امريکا + اروپا = صفر آمریکا در تمام تظاهرات ملت ایران پشت به ملت ایران کرد غلطهای اضافی. بایدن خودش به زوزه افتاده از بیچارگی، شما چقدر بدبخت هستید که چشم به راه اجنبی هستید. شما خائنین بپرسید آلمان، سوئد، فرانسه، انگلیس چگونه است. سوئدیهای با غیرت نه تنها از من عکس نگرفتند که به جایی بفرستند بلکه به سازمان امنیت زنگ میزدند.

As long as dwnews doesn’t share the same information, there will be no awareness about the current situation in Iran برای جنایت ۹۸ چه غلطی کردند که الان نگران تکرار هستند؟ شاشیدم تو هرچی سازمان حقوق بشر و سازمان ملل و بقیه شون

کرونا در ایران | ثبت‌نام واکسیناسیون در ایران از دوشنبه ۴ مرداد مختل شده است♦ مرکز مدیریت فناوری اطلاعات وزارت بهداشت بابت این مسئله از مراجعه‌کنندگان سامانه ثبت نام واکسن عذرخواهی کرده و گفته است که مشکل هنوز ادامه دارد و امکان دوباره برای ثبت‌نام برقرار نشده است. ⬇ بیشتر بخوانید:

بستری‌شدن 10 هزار مبتلا در تهران؛ نمکی: جهان از کنترل کرونا در ایران در حیرت استسعید نمکی، وزیر بهداشت و درمان ایران ، هشدار داد که اگر پروتکل‌های بهداشتی همچنان رعایت نشود، امید چندانی به خارج شدن از وضعیت قرمز در اکثر شهرهای کشور وجود حیرتی هم باشه از شدت حماقت نمکی و جنایت خامنه‌ای میتونه باشه

طالبان به سرعت در حال گسترش قلمرو خود در افغانستان است🖊️اینفوگرافیک I طالبان به سرعت در حال گسترش قلمرو خود در افغانستان است ◀️شبه‌نظامیان طالبان طی روزهای گذشته توانسته‌ اند بسیاری از مناطق افغانستان را به اشغال خود درآورده و کنترل بیش از 150 شهرستان را در اختیار بگیرند

ادامه تجمعات صنفی در ایران؛ دامداران در یزد نیز دست به اعتراض زدند🔺ادامه تجمعات صنفی در ایران ؛ دامداران در یزد نیز دست به اعتراض زدند پرداخت حقوق‌های معوقه، بازگشت به کار همکاران اخراجی، و تعیین تکلیف مالکیت شرکت از مطالبات اصلی کارگران هفت تپه به شمار می‌رود.

جو امنیتی و اختلال اینترنت در خوزستان؛ اعتراضات در ایران به کرج رسیدگروهی از مردم در استان البرز با حضور در خیابان‌ها شعارهای ضد حکومتی سر دادند و خشم خود را از وضعیت کنونی اداره ممکلت ابراز داشتند. 🍆 چرا؟!مشکل اقتصادی که دولت برای شما بوجود آورده را چرا به گردن حکومت می‌اندازید.خوب است والله

کرونا در ایران؛ 'پیک پنجم از تمام پیک‌ها بدتر بوده است' | DW | 27.07.2021شمار بستری‌های کرونایی تنها در تهران به ۱۰ هزار نفر رسیده است. شمار مبتلایان هر روز از روز پیش از آن فزونی می‌گیرد. حدود ۳۵ هزار مورد جدید ابتلا طی ۲۴ ساعت گذشته ثبت شده است. از برپایی بیمارستان‌های صحرایی سخن می‌رود.