کمپین اتحاد برای زم؛ کمپین مقابله با «ترور جمهوری اسلامی»

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 59 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمپین اتحاد برای زم؛ کمپین مقابله با «ترور جمهوری اسلامی» العربية

رسانه‌آمدنیوز که 12 دسامبر 2020 اعدام شد، راه انداخته و هدف از راه انداختن این کمپین را « مقابله با کمپین ترور جمهوری اسلامی در خارج از کشور و به خصوص کشورهای همسایه ایران» اعلام کردند.

کمپین اتحاد برای زم بصورت مشخص از اتحادیه‌ی اروپا و پارلمانهای اروپایی خواسته که «اتحادیه اروپا جدیت خود را برای مقابله با نقض حقوق بشر و تروریسم دولتی نشان دهد و دسترسی و بازرسی گزارشگران مستقل و پیگیری نقض حقوق بشر در ایران اولین پیش شرط مذاکرات و معاهدات اعم از اقتصادی و سیاسی باشد.

در متن این کمپین آمده که « روح‌الله زم پس از ربوده شدن، 16 ماه حبس در سلول انفرادی، ماه‌ها بدون دسترسی به وکیل و حق تماس با خانواده تحت شکنجه بود و نهایتا بدون حق داشتن وکیل انتخابی خود محاکمه و اعدام شد ... روح الله زم تحت شکنجه وادار شد تا علیه خودش اعتراف کند و اعترافاتش با همکاری فعالانه تلویزیون رسمی جمهوری اسلامی در سراسر کشور پخش شد.»

نویسندگان بیانیه این کمپین نوشته‌اند: « این تنها جنایت جمهوری اسلامی در عرصه‌ی بین المللی نیست چرا که در سالهای اخیر بسیاری از مخالفین جمهوری اسلامی از کشورهای دیگر ربوده شده و یا در خارج از ایران ترور شدند در سالهای اخیر مسعود مولوی و سعید کریمیان، در کشور ترکیه و احمد نیسی در هلند، اقبال مرادی در عراق و محمد ابراهیم صفی‌زاده در افغانستان ترور شده اند؛ محمد رجبی و سعید تمجیدی، دو تن از معترضان آبان که به کشور ترکیه پناه آورده بودند به ایران بازگردانده شده و به اعدام محکوم شدند؛ و محمد...

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اتحاد برای زم یا اتحاد برای افتضاح زم؟👀

و لغو مجازات اعدام..!

البته با این هشتگ United4Zam

.. MessageFromLen mdubowitz EliLake SenTomCotton SenTedCruz SecPompeo LindseyGrahamSC statedeptspox

دولت فرانسه و آیت الله سیستانی زم رو به ایران تحویل داده اند و شما بایست شرف داشته باشید و با دفتر آیت الله و مکرون تماس بگیرید. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نامه‌ کارزار 'اتحاد برای نوید' به کمیته المپیک برای تعلیق ورزش ایران | DW | 18.03.2021در نامه‌ای که از سوی ۱۰ ورزشکار ایرانی امضا شده‌، موارد و مدارک 'تبعیض‌های جنسیتی و مذهبی' مسئولان ورزشی به IOC ارائه شده است. کارزار 'اتحاد برای نوید' از کمیته بین‌المللی المپیک خواسته که ورزش ایران را تعلیق کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

راه اندازی کمپین «نامه دیجیتال» برای تقدیر از تلاش کادر درمانی ترکیهوزیر بهداشت ترکیه از راه اندازی کمپین نامه دیجتال به پاس فداکاری‌‌های کادر درمانی در همه‌گیری کرونا خبر داده و از همه دعوت کرد با ارسال نامه احساسات خود را با آنها در میان بگذارند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آغاز کمپین عظیمی در هند برای تزریق واکسن کرونا | DW | 16.01.2021در هند از روز شنبه (۱۶ ژانویه) کمپین عظیمی برای واکسیناسیون سراسری ضد کرونا در این کشور آغاز شده است. قرار است تا تابستان سال جاری صدها میلیون نفر واکسن کرونا دریافت کنند. هند بیش از ۳ . ۱ میلیارد نفر جمعیت دارد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دیدگاه | کمپین «نه به جمهوری اسلامی» به دنبال متحد کردن مخالفان ایرانی استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. «نه به جمهوری اسلامی» آری به جمهوری اسلامی رای حق من است با هر‌کسی متحد می‌شوید، به فرقه رجوی نزدیک نشوید دشمن جان ملت ایران هست و بس
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مشاور پیشین کمپین تولید واکسن کرونا در آمریکا در پی اتهام آزار جنسی اخراج شدمنصف السلاوی یکی از مشاوران ارشدی بود که در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ با کمپین راه اندازی شده از سوی دولت او برای تولید واکسن کرونا همکاری داشت.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »