کمپین 'مادران شریف'؛ هر زن دانشجو ده فرزند؟

07/05/1398 08:05:00 ب.ظ

یک نماینده سابق مجلس ایران می گوید گروهی از زنان دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف می خواهند ده فرزند داشته باشند تا به افزایش جمعیت ایران کمک کنند. توییتهای زهره الهیان با واکنشهای زیادی روبرو شده است.

یک نماینده سابق مجلس ایران می گوید گروهی از زنان دانشجوی دانشگاه صنعتی شریف می خواهند ده فرزند داشته باشند تا به افزایش جمعیت ایران کمک کنند. توییتهای زهره الهیان با واکنشهای زیادی روبرو شده است. پایان پست توییتر شماره 2 از @elahian_zohre واکنشها این بار بیشتر بود بعضی کاربران نوشتند که مگر با وضعیت فعلی فرهنگی اقتصادی در ایران می شود این تعداد فرزند داشت و از عهده تربیت و پرورش آنها برآمد؟ بعضی هم او را به دروغ گفتن درباره آمارهای آمریکا...

پایان پست توییتر شماره 2 از @elahian_zohre واکنشها این بار بیشتر بود بعضی کاربران نوشتند که مگر با وضعیت فعلی فرهنگی اقتصادی در ایران می شود این تعداد فرزند داشت و از عهده تربیت و پرورش آنها برآمد؟ بعضی هم او را به دروغ گفتن درباره آمارهای آمریکا متهم کردند.

اما آیا واقعا خانواده ها به طور متوسط در آمریکا پنج تا شش فرزند دارند؟ سیاستهای تشویق افزایش جمعیت چین در چه شرایط و چرا اجرا می شود؟ فرزند آوری در آمریکا بر اساس آمارها متوسط تعداد اعضای خانوار در آمریکا در سال گذشته میلادی ۳.۴ بوده است. یعنی هر خانواده ۱.۹ فرزند دارد. و جالبتر اینکه حتی اگر ۶۰ سال هم به عقب برگردیم و نگاهی دوباره به آمار بیاندازیم میانگین فرزندان هر خانواده در آمریکا به ۲.۳ می رسد که هنوز با معمول پنج تا شش بچه ای که خانم الهیان ذکر کرده بود فاصله زیادی دارد.

حق نشر عکس Getty Images آمریکا بزرگترین اقتصاد جهان است و تولید ناخالص سرانه این کشور حدود ۶۰ هزار دلار است. شاخصی که برای نشان دادن سطح رفاه هم به کار می رود.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

تو دانشجوی شریف شدی که در خدمت علم باشی با این وصف تو دانشجوی دانشگاه آزاد مامازن میشدی راحت‌تر بودی، کی از ده تا بچه نگهداری میکنه دانشجو؟ اونجا دیگه دانشگاه نیست، طویله است She said shatif University mum, not all the woman! انگل لستان نابود چه خبر گنگ، مبهم و نا مفهومی. میمردی تیتری همه فهم رو بزنی؟ آقایون گول نخورید ، اینا شوهر گیرشون نیومده ، چوب حراج زدن .

اکانت فیک یک گوهی خورد.. شما جدی نگیر معلومه دیگه با سهمیه رفتن برای خودشون خوشند بخدا

برگزاری کمپین مشاوره رایگان ازدواج در سراسر کشورمدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری کمپین مشاوره رایگان ازدواج به زوج‌های جوان همزمان با هفته ازدواج گفت: زوج‌های متقاضی می‌توانند در این هفته از خدمات مشاوره‌ای تخصصی بهره‌مند شوند. در روز ازدواج حضرات علی و فاطمه(عع) جریان صیغه‌بازی و طلاق زوار ذکور عراقی امام رضا در مشهد و حضرت معصومه در قم چه میشود؟ یعنی یک هفته در حال کسب فیض و ثواب از خدا و اعلم‌الهدی هستند! یعنی طلاق نمیدهند؟ یعنی صیغه نمی‌کنند؟ حضرت زهرا: صیغه شیرین‌ترین... پس چی میشه؟! مشکلات شدید اقتصادی علت اصلی فروپاشی بنیان خانواده ها است.

Boko Haram killed 65 people in Nigeria Hi realDonaldTrump and SecPompeo What about human rights? HumanRights BokoHaram Nigeria FreeZakzaky Sudan Nigerians JusticeForChinedu vanguardnews RevolutionNow لطفا کمپین افزایش_ظرفیت_تهدید_سلامت را مورد بررسی قرار دهید

آیا می‌توانم از یک دانشجو بدلیل سوءاستفاده از پایان‌نامه‌ام شکایت کنم؟

داستان نخستین «قاتل سریالی زن» در ایران اکران می‌شودداستان نخستین «قاتل سریالی زن» در ایران اکران می‌شود مهین که بین سالهای ۱۳۸۷ تا ۱۳۸۸، پنج زن ۵۰ تا ۷۰ سال و یک مرد را با هدف سرقت اموال آنها در قزوین به قتل رساند در رسانه ها به عنوان «نخستین قاتل سریالی زن ایران» مطرح شد. واا این که مهین دوست سابقمه 😳😰 راستش قاتلهای واقعی دارن تو ایران راست راست راه می‌رن و پستهای مهم دارند و ب قتلهاشونم افتخار میکنند‼️ رئیسی نمونه شونه😪 اینو فقط توو ایران کم داشتیم .

افزایش ببرها؛ خبری که 'هر هندی را خوشحال می‌کند'تعداد ببرهایی که در هند زندگی می‌کنند حالا به ۳۰۰۰ قلاده رسیده است، این یعنی تعداد ببرها در بزرگ‌ترین زیستگاه‌شان نسبت به چهار سال پیش، یک‌سوم بیشتر شده است. با چند دوست هندی راجع به این مسئله صحبت کردم و پرسیدم آیا از افزایش تعداد ببرها خوشحال می شوید؟خندیدند و گفت نه چطور؟گفتمBBCچنین خبری نقل کرد و گفت هندی ها،از این موضوع خوشحال می شوند!همه هندی هایی بلافاصله گفتند،BBCخیلی غلط کرده،البته به دلیل ادب و اخلاق،همه فحشها قابل گفتن نیست ادم خورن! خوشحال میشن واقعا هندین !!

بازداشت زنجیر‌ه‌ای فعالان حقوق زن در ایران | DW | 29.07.2019اسرین درکاله، از فعالان حقوق زنان توسط وزارت اطلاعات بازداشت شد. مادر او به دویچه‌وله می‌گوید علت بازداشت دخترش روشن نیست. اسرین درکاله از اعضای انجمن 'ندای زنان ایران' است که مبارزه مدنی مستقل دارد.

غضنفرآبادی: ارسال فیلم برای مسیح علی‌نژاد تا ده سال حبس دارد | DW | 29.07.2019رئیس دادگاه‌های انقلاب تهران می‌گوید فرستادن هر فیلم مربوط به 'کشف حجاب' به مسیح علی‌نژاد، مشمول ماده ۵۰۸ قانون مجازات اسلامی می‌شود. 'ستاد احیای امر به معروف' این روزنامه‌نگار را به همکاری با کشور متخاصم متهم کرده است. چه کشف عجیبی کرده ستاد احیای امر به معروف! گويا مسيح علينژاد چوب را درجاي درستي فرو كرده این حکم نشان دهنده اوج ضعف رسانه ای و فرهنگی و ایدئولوژیکی است!!! آقاخانم علی نژاد یا به قول شما دول متخاصم برخورد رسانه ای وفرهنگی می کنند!!شما هم برخورد فرهنگی و رسانه ای بکنید تا زنان به سمت شما بیایند، تهدید نشانه ضعف است و بس