معلمان

معلمان

کمپین معلمان برای افزایش ۵۰ درصدی حقوق

26.2.2020

جمعی از معلمان با پیوستن به کمپینی، خواستار افزایش ۵۰ درصدی حقوق در سال ۹۹ شدند. به گفته‌ این معلمان ، از آنجا که نرخ تورم رسمی حدود ۴۰ % است و پیش‌بینی تورم سال بعد بالای ۵۰ %، بر اساس نص قانون، حقوق کارمندان باید حداقل ۵۰ درصد افزایش یابد. اخبار_ایران

، از آن‌جا که نرخ تورم رسمی حدود ۴۰ درصد است و پیش‌بینی تورم برای سال بعد بالای ۵۰ درصد، بر اساس نص صریح قانون، حقوق کارمندان باید حداقل ۵۰ درصد افزایش یابد.در این بخش‌نامه آمده است: «برخورداری کارکنان دستگاه‌های اجرایی از افزایش امتیازات فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری تا ۵۰ درصد پس از تصویب هیأت وزیران و شورای حقوق و دستمزد، منوط به وجود اعتبار در بودجه‌های سنواتی است.»

در این بخش‌نامه تاکید شده است:‌ «اجرای این بخش‌نامه منوط به عدم ایجاد هرگونه بار مالی مازاد بر اعتبارات مصوب و تخصیص داده شده است.»در ۲۱ اسفندماه سال ۱۳۹۵ ابلاغ شد، آمده است: «منابع مورد نیاز برای اجرای این بخش‌نامه در سال ۹۹ از محل اعتبارات هزینه‌ای مصوب دستگاه‌های اجرایی، با تأکید بر صرفه‌جویی در هزینه‌ها و درآمدهای حاصل از فروش اموال و دارایی‌های منقول و غیرمنقول مازاد، با رعایت قوانین و مقررات مربوطه و هم‌چنین سایر موارد پیشنهادی دستگاه‌های اجرایی با تأیید سازمان برنامه و بودجه کشور تأمین می‌شود.»ادامه مطلب: ایران وایر

افزایش ۱۰۰ تا ۴۰۰ درصدی قیمت ۳ قلم محصول کشاورزی با جنبه دارویی/ با شیوع کرونا قیمت زنجبیل از مرز ۹۰ هزار تومان عبور کرد/ امشب توزیع زنجبیل‌های مصادره شده انجام می‌شودرئیس اتحادیه میوه و سبزی تهران گفت: در چند روز اخیر قیمت ۳ قلم محصول کشاورزی که به اعتقاد مردم جنبه دارویی دارند افزایش ۱۰۰ تا ۴۰۰ درصدی داشته است.

چالش دوران پس از مرکل؛ کنگره فوق‌العاده دموکرات مسیحی‌ها برگزار می‌شودیکی از چالش‌های پیش روی رهبر یا رهبران آینده حزب دموکرات مسیحی مقابله با افزایش اقبال به حزب راست افراطی آلترناتیو برای آلمان خواهد بود. این دموکرات مسیحی ها یه چیزی تو مایه های دموکرات بیسجی‌های خودمونه؟

چگونه سبد ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان تعیین شد؟ / دستمزد باید بیش از ۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان افزایش یابدتفاوت سبد ۳ میلیون و ۷۶۰ هزار تومانی سال گذشته و سبد ۴ میلیون و ۹۴۰ هزار تومانی امسال، ۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان است. آنچه مهم است، افزایش ریالی دستمزد است نه درصد افزایش. حال برای حفظ قدرت خرید کارگران، باید این ۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان به دستمزد اضافه شود؛ تازه با این افزایش، قدرت خرید حفظ می‌شود؛ بنابراین این رقم، کمترین و حداقلی‌ترین مطالبه‌ی ماست؛ ما خواستار بهبود سطح قدرت خرید هستیم و درنتیجه میزان افزایش دستمزد باید بسیار بیشتر از ۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان باشد.

روش قرنطینه بیمارستانی در شهرهای کوچک چقدر اصولی است؟ / اصل حداقل تماس در شیفت پرستاری رعایت شودبهداشت کار پرستاران نه تنها برای خود آنها بلکه برای عدم شیوع کرونا در جامعه نیز امری حیاتی است اما آیا محیط بیمارستان‌های قرنطینه برای پرستاران مناسب است؟

کرونا در جهان؛ نگرانی فرانسوی‌ها از انتقال کرونا با هواداران یوونتوستعداد تلفات ویروس کرونا در جهان به ۲۷۶۵ نفر افزایش یافته است.

ویروس کرونا؛ کدام حیوان وحشی بیماری را به انسان داد؟رقابت برای دانستن این که چگونه ویروس مرگبار کرونا از جهان حیوانات وارد دنیای انسان‌ها شد، ادامه دارد.هلن بریگز نگاهی انداخته به تلاش دانشمندان برای کشف منبع شیوع این ویروس.در رسانه‌های آمریکا؛ آغاز درمان با پلاسما در نیویورک، آیا معجزه نزدیک است؟

ترامپ 'مخالفتی با ارسال تجهیزات پزشکی به ایران ندارد'

سازمان جهانی بهداشت: روند ابتلا به کووید-۱۹ در ایران ثابت شده است

خبر خوش مسئولان باغ‌وحش هنگ کنگ در روزهای تعطیلی به خاطر کرونا

سازمان مجاهدین خلق : شمار جانباختگان کرونا در ایران به بیش از 20 هزار نفر رسید

شمار قربانیان کرونا در بریتانیا از ۷ هزار تن گذشت

نظر ستاد مقابله با کرونا درباره اجرای طرح ترافیک از شنبه

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

26 فوريه 2020, چهارشنبه اخبار

اخبار قبلی

دادگاه عباس ایروانی نیمه‌کاره ماند

اخبار بعدی

سیل در لرستان؛ قطع راه ارتباطی صدها روستا | DW | 26.02.2020