کمدی سرخوشانهٔ زنان شاد ویندزور در اپرای برلین

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 32 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

«این اپرا ذاتِ آلمان و شوخی به سبک آلمانی را در خود دارد و قطعا این نکته را در کار اتو نیکلای می‌بینید، گویی او وقت ساخت این آهنگ چشمکی می‌زند.»

کمدی «زنان شاد ویندزور» اثر شکسپیر، این‌بار با رنگ و بویی آلمانی، صحنهٔ تئاتر برلین را فتح است. اپراخانهٔ برلین، فصل تازهٔ اجراهای خود را با اجرای اقتباس اتو نیکلای، از نمایش زنان شاد ویندزور آغاز کرده است.

دانیل بارن بویم درباره این اپرای خاص می‌گوید: «این اپرا ذاتِ آلمان و شوخی به سبک آلمانی را در خود دارد.» و می‌افزاید:‌ «قطعا این نکته را در کار اتو نیکلای می‌بینید، گویی او وقت ساخت این آهنگ چشمکی می‌زند.» اتو نیکلای اپرایش را بر داستان شوالیهٔ خپلی بنا کرد که از دل و دماغ افتاده است. او تلاش می‌کند دو زن بورژوا را اغوا کند اما آنها علیه او دسیسه می‌چینند و او را رسوا می‌کنند.دیوید بوش، کارگردان این اثردربارهٔ دنیای متفاوت شخصیت‌های آن می‌گوید: «از یک طرف ماجرای سرخوشانهٔ زنان ویندزور را دارید. آنها که از بیکاری حوصله‌شان سر رفته،‌ سر به سر کسی می‌گذراند که به‌کل با آنها فرق دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

«حاج علی‌اکبری» نماز جمعه این هفته تهران را اقامه می‌کندنماز جمعه این هفته تهران به امامت حجت‌السلام حاج‌علی‌اکبری اقامه خواهد شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

وکیل اسماعیل عبدی پنجمین درخواست آزادی مشروط این معلم زندانی را به قوه قضاییه ارسال کردحسین تاج، وکیل اسماعیل_عبدی از ارسال پنجمین درخواست آزادی مشروط این عضو زندانی کانون صنفی معلمان به قوه قضاییه خبر داد.او گفت که عبدی ۴سال از ۵سال حبس خود را گذرانده، ۲۸ماه است شرایط آزادی مشروط را دارد اما قوه قضاییه چهار درخواست قبلی را رد کرده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

شاگرد کی‌روش، مچ ویلموتس را خواباند/ طلسم بحرین یقه مربی بلژیکی را هم گرفتنخستین شکست مربی بلژیکی با تیم ملی تیم ملی ایران در سومین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی قطر با یک گل مغلوب بحرین شد جالب تر از اینه که یکی از هزارن ادام مزخرفه فوتبال ایران یعنی اقای میثاقی میگه علت شکست تیم ملی تماشاگران حریف بوده
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فولکس‌واگن سرمایه گذاری ۱.۴ میلیارد دلاری در ترکیه را متوقف کردشرکت فولکس‌واگن، بزرگترین خودروساز جهان، اعلام کرد سرمایه گذاری ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون دلاری خود در ترکیه را بر سر حمله ارتش ترکیه به سوریه متوقف کرده است. فولکس‌واگن که ۱۲۲ کارخانه تولید خودرو در س واقعا دنیا و به خصوص همسایگان نشسته اند و کشتار مردم در شمال سوریه رو تماشا میکنند؟!! تفو بر تو ای چرخ گردون تفو بهتر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان درخواست آمریکا مبنی بر آتش‌بس در سوریه را رد کرد | DW | 16.10.2019اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه با صراحت تمام تقاضای آمریکا مبنی بر پایان دادن به عملیات نظامی در شمال سوریه را رد کرد. ارتش ترکیه به بمباران نقاط مرزی سوریه ادامه داده است. نیروهای وابسته به ارتش سوریه در منبج مستقر شده‌اند. بی ناموسی اردوغان in yarooo kolan koskhol shodeee سلطان بوق فکر احیا امپراطوری عثمانیست و نسل کشی و کشتار قبلا ارامنه و ایزدیها و حالا کوردها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

پلیس سنگاپور 13 زن معترض به سیاست‌های هند در جامو و کشمیر را دستگیر کردپلیس سنگاپور 13 زن معترض به سیاست‌های هند در جامو و کشمیر از جمله دختر فاروق عبدالله سروزیر سابق این منطقه را دستگیر کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »