کمبود بنزین در ونزوئلا؛ ایران با ماهان ایر به کمک دولت مادورو می‌رود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمبود بنزین در ونزوئلا؛ ایران با هواپیمایی ماهان به کمک دولت مادورو می‌رود

دولت ونزوئلا همزمان با افزایش فشارهای آمریکا بر این کشور از ایران برای تولید بنزین درخواست کمک کرده است.

بنا به اعلام یکی از این دو منبع آگاه قرار است طی روزهای آینده ۱۴ پرواز دیگر از ایران به ونزوئلا انجام شود. ایران قصد دارد شماری از متخصصان خود را نیز با این پروازها به ونزوئلا اعزام کند.ونزوئلا که دارای بزرگترین ذخیره نفت در جهان است به دلیل تحریک های آمریکا برای تولید بنزین با مشکل روبرو شده است. رانندگان خودروها در ونزوئلا طی هفته های گذشته برای دریافت بنزین روزها در صف پمپ بنزین ها انتظار کشیدند. این در حالی است که ونزوئلا به دلیل شیوع ویروس جدید کرونا قرنطینه سراسری را به اجرا گذاشته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

واقعا ونزوئلا بزرگترین ذخیره نفت جهانو داره؟ عجیبه نمیدونستم

بیماری مرضی چیزی ونزوئلایی‌ها ندارن؟ ماهان دست خالی برنگرده؟

خدایا تو رو از از عماق وجودم فریاد میزنم ایران_آزاد

هواپيمايي ماهان در خدمت تروريسم

کمک حامی شماره ۱ تروریسم: جمهوری اسلامی به دولت فاسد و ضدمردمی نیکولاس مادورو

با اومدن بایدن مشکل بنزین حل میشه

ونزوئلا رو از زیر چنگال آمریکا بیرون میآریم

ایران کار درستی می‌کنه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بازار داغ خرید و فرو ش اطلاعات کاربران در اینترنت؛ از مبین نت تا هواپیمایی ماهانبه جهندم... اونقد اطلاعات در بیارن تا پاره شن👎👎👎
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مخالفان از «تعلل» دولت بریتانیا در برابر شیوع کرونا انتقاد کردندجلسه روز چهارشنبه مجلس عوام بریتانیا یک سنت‌شکنی به حساب می‌آمد زیرا برخلاف سنت ۷۰۰ ساله و برای رعایت اصل فاصله‌گذاری اجتماعی، همه نمایندگان در محل حضور نداشتند. تعداد زیادی از آنها از طریق تماس ویديویی جلسه را دنبال می‌کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حریرچی: هیچ استانی در کشور در وضعیت قرمز کرونا نیستاهواز - ایرنا - معاون کل وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه روند ابتلای به ویروس کرونا در کشور سیر نزولی دارد گفت: هیچ استانی در کشور وضعیت قرمز ندارد. استاندار خراسان رضوی یک چیزی دیگه فرمودند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

ناکامی آمریکا در طبس و رسوایی بزرگ در جهانتهران- ایرنا- عملیات نظامی آمریکا در طبس با هدف آزادسازی گروگان‌هایش و شکست خفت‌بار آنها با یاری پروردگار و امدادهای غیبی حادثه‌ای عبرت‌انگیز در تاریخ معاصر محسوب می‌شود؛ رویدادی که یک ناکامی جدی برای سیاست خارجی آمریکا و باعث تحقیر ملی و رسوایی بزرگ آنها در جهان شد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

آخرین آمارهای کرونا در کشور؛ ۱۱۶۸ بیمارجدید و فوت ۹۳ تن در شبانه‌روز گذشتهسخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به بهبودی و ترخیص ۶۶ هزار و ۵۹۶ بیمار کووید ۱۹در کشور از شناسایی ۱۱۶۸ بیمار جدید خبر داد. این هفته کرونا رو 90گیر کرده زمینه سازی برای راهپیمایی روز کذایی قدس
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در سال ۹۸ نرخ بیکاری به ۱۰.۲ کاهش یافته استجلسه کارگروه ملی برنامه اشتغال پایدار روستایی و عشایری عصر امروز چهارشنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »