محسن حاجی میرزایی, وزارت آموزش و پرورش

محسن حاجی میرزایی, وزارت آموزش و پرورش

کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش است

وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان: کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش است

04/10/2019 04:48:00 ب.ظ

وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان: کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش است

وزیر آموزش و پرورش اظهار کرد: وزارت آموزش و‌پرورش مصمم است که وضعیت خورستان و‌ سایر استانهایی که شرایط آنها از متوسط کشوری عقب تر است ارتقا پیدا کند.

وی گفت: به یکی از معاونین وزارتی ماموریت داده می شود تا به صورت ویژه تمامی کمبودهای موجود در آموزش و پرورش خوزستان را مورد بررسی قرار دهند و از ظرفیت استانهای معین، خیرین و وزارت آموزش و پرورش برای حل مشکلات این استان استفاده می شود.وزیر آموزش و پرورش کمبود نیروی انسانی و اعتبارات را از مشکلات جدی وزارت آموزش و پرورش دانست وگفت: با اعتبارات موجود در مجموعه وزارت آموزش و پرورش فقط قادر هستیم به۶۰ درصد تعهدات خود عمل کنیم.

آیا مدال طلای جواد فروغی پس‌گرفته می‌شود؟ | DW | 01.08.2021 جلال ستاری، نویسنده و اسطوره‌شناس ایرانی درگذشت | DW | 31.07.2021 شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim

حاجی میرزایی گفت: در حال حاضر وضعیت سامان دهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش کشور نگران کننده است و‌ این وضعیت مورد پذیرش ما نیست اما صادقانه عرض می کنم که رویکردی که برای حل این مشکل باید اتخاذ کنیم با تکیه بر شناخت ریشه ای این مشکلات می باشد.وی خاطرنشان کرد: ما مسئله ای را می توانیم حل کنیم که به درستی آن را بفهمیم و ریشه های آن را درک کنیم و بشناسیم. من به نمایندگان استان خوزستان حق می دهم که در خصوص مشکلات مربوط به حوزه های انتخابیه خود نگران و مطالبه گر باشند.

وزیر آموزش و پرورش گفت: باید بررسی شود که هرکدام از ما چه سهمی در شکل گیری این مشکلات داریم . باید ازمشکلات رمز گشایی شود و به ریشه های ایجاد آنها توجه کنیم.وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کنونی۴۰ ساله است، افزود: در حال حاضر ۲۵ سال است که سامان دهی نیروی انسانی دچار اشکال است و در حالی که من دو هفته است شروع به کار کرده ام، با کمبود ۱۰۸ هزار معلم رو به هستم. headtopics.com

حاجی میرزایی با اشاره به اینکه ۱۵ میلیون دانش آموز در کشور در حال تحصیل هستند و این تعداد دانش آموز نیاز به دریافت خدمات تعلیم و تربیت دارند، گفت: ما قادر به معجزه نیستیم و به کمک همه شما نیازمندیم و باید با مشارکت یکدیگر از تمامی توان و ظرفیت خود استفاده کنیم.

وی گفت: دولت باید حس کند و پرورش که آموزش یک قابلیت ممتاز است که در سختی ها به یاری کشور می آید. البته خدمات آموزش و پرورش بسیار بزرگ بوده است و اگر انقلاب و کشور روی پای خود ایستاده به خاطر آموزش و پرورش است.حاجی میرزایی گفت: وضعیت آموزشی در استان خوزستان تغییر خواهد کرد البته این تغییر زمانی رخ می دهد که رویکردها در این جمع تغییر پیدا کند.

وی‌ با تاکید بر سامان دهی ظرفیت های محلی و بومی در استان خوزستان در راستای کمک به آموزش و‌ پرورش گفت: ما داشته ها و نداشته هایی داریم و متاسفانه نداشته ها آنقدر ذهن ما را تسخیر کرده که داشته های خود را از یاد برده ایم.حاجی میرزایی همچنین گفت: دولت تصمیم گرفته است  ظرف دوماه آینده وضعیت نیروی انسانی را تعیین تکلیف کند و امسال نیاز ما به نیروی انسانی شدیدتر است.

وزیر آموزش و پرورش در پایان با اظهار اینکه  این کمیته در قالب سه ماموریت به پیگیری مشکلات استان خوزستان می پردازد، گفت: گسترش فضاهای آموزشی، سامان دهی نیروی انسانی و افزایش سطح دسترسی به آموزش از اولویت برنامه های این کمیته است. ادامه مطلب: پاد »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

به نظرم عملکرد صندوق بازنشستگان فرهنگیان را در بیست سال اخیر مورد بررسی قرار بدید، دلیلش مشخص میشه عوضش الحمدالله که مردم سوریه.فلسطین.لبنان.یمن.سودان ووو صدقه سرشما هیچ مشکل اعتباری ندارند حتی زنان_بدون_سرپرست_عراقی رو شما حقوق ماهیانه بهشون میدید وروحانی گفت زیربارتحریمها ما علاوه برتامین سلاح ومهمات تونستیم حقوق_ارتش_سوریه_وعراق_روهم_پرداخت_کنیم.

دانش صحیح کشورداری وجودنداردکه نمی توانند راهگشاباشندودولت ومجلس به جای حل صحیح مسایل کشوردرهرزمینه ای به زمان،خودموجب ایجادمشکلات شده ودانش ان رانداردکه احادمردم بایددارای امکانات زمان باشندواحادمردم دارای شغل باشن که پتانسیل ان به زمان وجودداردلکن دولت باعدم شناخت وشناخت اشتباه این مشکلات آموزش و پرورش وو.... چرا در مناطق فارس نشین نیست و در مناطق ملتهای ایرانیان غیر فارس است؟ با این حرفها تشگیلات جاهلیت فرقه فارسیسم خیانت و جنایت و جاهلیت شئونیزم پان فارسی را تحریف و توجیح و با فکرهای جاهلانه بازی میکنید؟!!!...

تونس؛ ۱۰ روز تا برگزاری انتخاباتی که یکی از کاندیداهایش در زندان استتحقیقات قضایی درباره نبیل القروی تاجر و مرد بانفود حوزه تبلیغات و رسانه تونس از سال ۲۰۱۷ و به اتهام پولشویی و فرار مالیاتی آغاز شده است و وی سرانجام در ۲۳ اوت بطور موقت بازداشت شد.

مانند اصلاح‌طلبان نیستیم که در مقابل ردصلاحیت‌ها کوتاه بیاییم/ آرزوی وحدت اصولگرایان محقق نمی‌شود/ جامعه به شدت مستعد پذیرش پوپولیست مردمی است/ اصول‌گرایان تا خرخره در نهادهای انتصابی هستندهروآبادی در گفت‌وگو با ایلنا: مانند اصلاح‌طلبان نیستیم که در مقابل ردصلاحیت‌ها کوتاه بیاییم/ آرزوی وحدت اصولگرایان محقق نمی‌شود/ جامعه به شدت مستعد پذیرش پوپولیست مردمی است/ اصول‌گرایان تا خرخره در نهادهای انتصابی هستند

رویترز: 'یک میلیون‌ تن غله وارداتی در بنادر ایران معطل است'خبرگزاری رویتزر گزارش داده است که بیش از ۲۰ کشتی باری حامل یک میلیون‌ تن غله به دلیل مشکل مبادلات مالی ناشی از تحریم، در بنادر ایران بلاتکلیف مانده‌اند. براساس این گزارش تاخیر در دریافت پول‌های پرداختی‌ ایران، به ۱۵ هزار دلار هزینه اضافی روزانه برای فروشندگان و عدم تخلیه بارها منجر شده است. رويترز هموني كه اومد سرپوش بگذاره روي تورقوزآباد تا نتانياهو جاي ديگرو كه معرفي ميكنه كمتر مسخره كنند اونم به نقل از چند ديپلمات ناشناس 🤣😁😁😁 شبكه صهيونيستي كامل است عراق. عراق کسی که برجام را نقض کرد، باعث و بانی این کارشکنی ها و جنگ با مردم ایرانه!؟

دبیرکل اوپک: سعودی‌ها ثابت کردند کشورشان منبع قابل اعتمادی برای صدور نفت استمحمد بارکیندو دبیرکل سازمان اوپک چهارشنبه 2 اکتبر 2019 گفت که سعودی‌ها به جهان ثابت کردند که کشورشان

ابتلای دست‌کم ۲۶ نفر به اچ‌آی‌وی در چهارمحال و بختیاری؛ متهم بازداشت شده استدر پی تجمع جمعی از روستاییان در شهرستان لردگان از توابع استان چهار محال و بختیاری و ابراز نگرانی درباره ابتلا به اچ‌آی‌وی، محمدحسین قربانی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد که ۲۶ نفر از اهالی این روستا به این ویروس مبتلا شده‌اند. من شنیدم ۳۰۰نفر

مایک پمپئو: سیاست آمریکا در قبال ایران مشخص است و ادامه خواهد داشتمایک پمپئو : سیاست آمریکا در قبال ایران مشخص است و ادامه خواهد داشت مایک پمپئو، بار دیگر جمهوری اسلامی را بزرگترین حکومت حامی تروریسم و اصلی‌ترین عامل بی‌ثباتی در خاورمیانه خواند و بر ادامه راهبرد ایالات متحده در قبال رژیم حاکم بر ایران تاکید کرد.