کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش است

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 31 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 16%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

وزیر آموزش و پرورش در شورای آموزش و پرورش استان خوزستان: کمبود نیروی انسانی و اعتبارات مشکل جدی آموزش و پرورش است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، محسن حاجی میرزایی در شورای آموزش و‌ پرورش استان خوزستان که در استانداری برگزار شد، گفت: ما در وزارت آموزش و پرورش مصمم هستیم که وضعیت خورستان و‌ سایر استانهایی که شرایط آنها از متوسط کشوری عقب تر است ارتقا پیدا کند و به شاخص های متعادل نزدیک شود.

حاجی میرزایی گفت: در حال حاضر وضعیت سامان دهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش کشور نگران کننده است و‌ این وضعیت مورد پذیرش ما نیست اما صادقانه عرض می کنم که رویکردی که برای حل این مشکل باید اتخاذ کنیم با تکیه بر شناخت ریشه ای این مشکلات می باشد. وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات کنونی۴۰ ساله است، افزود: در حال حاضر ۲۵ سال است که سامان دهی نیروی انسانی دچار اشکال است و در حالی که من دو هفته است شروع به کار کرده ام، با کمبود ۱۰۸ هزار معلم رو به هستم.

حاجی میرزایی گفت: وضعیت آموزشی در استان خوزستان تغییر خواهد کرد البته این تغییر زمانی رخ می دهد که رویکردها در این جمع تغییر پیدا کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

به نظرم عملکرد صندوق بازنشستگان فرهنگیان را در بیست سال اخیر مورد بررسی قرار بدید، دلیلش مشخص میشه

عوضش الحمدالله که مردم سوریه.فلسطین.لبنان.یمن.سودان ووو صدقه سرشما هیچ مشکل اعتباری ندارند حتی زنان_بدون_سرپرست_عراقی رو شما حقوق ماهیانه بهشون میدید وروحانی گفت زیربارتحریمها ما علاوه برتامین سلاح ومهمات تونستیم حقوق_ارتش_سوریه_وعراق_روهم_پرداخت_کنیم.

دانش صحیح کشورداری وجودنداردکه نمی توانند راهگشاباشندودولت ومجلس به جای حل صحیح مسایل کشوردرهرزمینه ای به زمان،خودموجب ایجادمشکلات شده ودانش ان رانداردکه احادمردم بایددارای امکانات زمان باشندواحادمردم دارای شغل باشن که پتانسیل ان به زمان وجودداردلکن دولت باعدم شناخت وشناخت اشتباه

این مشکلات آموزش و پرورش وو.... چرا در مناطق فارس نشین نیست و در مناطق ملتهای ایرانیان غیر فارس است؟ با این حرفها تشگیلات جاهلیت فرقه فارسیسم خیانت و جنایت و جاهلیت شئونیزم پان فارسی را تحریف و توجیح و با فکرهای جاهلانه بازی میکنید؟!!!...

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تونس؛ ۱۰ روز تا برگزاری انتخاباتی که یکی از کاندیداهایش در زندان استتحقیقات قضایی درباره نبیل القروی تاجر و مرد بانفود حوزه تبلیغات و رسانه تونس از سال ۲۰۱۷ و به اتهام پولشویی و فرار مالیاتی آغاز شده است و وی سرانجام در ۲۳ اوت بطور موقت بازداشت شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مانند اصلاح‌طلبان نیستیم که در مقابل ردصلاحیت‌ها کوتاه بیاییم/ آرزوی وحدت اصولگرایان محقق نمی‌شود/ جامعه به شدت مستعد پذیرش پوپولیست مردمی است/ اصول‌گرایان تا خرخره در نهادهای انتصابی هستندهروآبادی در گفت‌وگو با ایلنا: مانند اصلاح‌طلبان نیستیم که در مقابل ردصلاحیت‌ها کوتاه بیاییم/ آرزوی وحدت اصولگرایان محقق نمی‌شود/ جامعه به شدت مستعد پذیرش پوپولیست مردمی است/ اصول‌گرایان تا خرخره در نهادهای انتصابی هستند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

رویترز: 'یک میلیون‌ تن غله وارداتی در بنادر ایران معطل است'خبرگزاری رویتزر گزارش داده است که بیش از ۲۰ کشتی باری حامل یک میلیون‌ تن غله به دلیل مشکل مبادلات مالی ناشی از تحریم، در بنادر ایران بلاتکلیف مانده‌اند. براساس این گزارش تاخیر در دریافت پول‌های پرداختی‌ ایران، به ۱۵ هزار دلار هزینه اضافی روزانه برای فروشندگان و عدم تخلیه بارها منجر شده است. رويترز هموني كه اومد سرپوش بگذاره روي تورقوزآباد تا نتانياهو جاي ديگرو كه معرفي ميكنه كمتر مسخره كنند اونم به نقل از چند ديپلمات ناشناس 🤣😁😁😁 شبكه صهيونيستي كامل است عراق. عراق کسی که برجام را نقض کرد، باعث و بانی این کارشکنی ها و جنگ با مردم ایرانه!؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دبیرکل اوپک: سعودی‌ها ثابت کردند کشورشان منبع قابل اعتمادی برای صدور نفت استمحمد بارکیندو دبیرکل سازمان اوپک چهارشنبه 2 اکتبر 2019 گفت که سعودی‌ها به جهان ثابت کردند که کشورشان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ابتلای دست‌کم ۲۶ نفر به اچ‌آی‌وی در چهارمحال و بختیاری؛ متهم بازداشت شده استدر پی تجمع جمعی از روستاییان در شهرستان لردگان از توابع استان چهار محال و بختیاری و ابراز نگرانی درباره ابتلا به اچ‌آی‌وی، محمدحسین قربانی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، اعلام کرد که ۲۶ نفر از اهالی این روستا به این ویروس مبتلا شده‌اند. من شنیدم ۳۰۰نفر
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مایک پمپئو: سیاست آمریکا در قبال ایران مشخص است و ادامه خواهد داشتمایک پمپئو : سیاست آمریکا در قبال ایران مشخص است و ادامه خواهد داشت مایک پمپئو، بار دیگر جمهوری اسلامی را بزرگترین حکومت حامی تروریسم و اصلی‌ترین عامل بی‌ثباتی در خاورمیانه خواند و بر ادامه راهبرد ایالات متحده در قبال رژیم حاکم بر ایران تاکید کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »