کمبود آب در آلمان؛ انسان مقدم بر چمن است | DW | 17.09.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

تغییرات آب و هوایی چند ساله اخیر تأمین آب در آلمان را نیز با خطر مواجه کرده است. گرمای تابستان ۲۰۲۰ و مشکلات همراه آن درسی است که اگر دیر آموخته شود مشکلی به نام بی‌آبی را محرز می‌کند.

بی‌آبی در آلمان دیگر افسانه نیست. در منطقه"لاوئنا" در ایالت نیدرزاکسن نیروهای آتش‌نشانی به دلیل کم‌آبی مجبور به تأمین آب شده‌اند. در منطقه"زیمرن ـ راین‌بولن" در ایالت راینلد فالس نیز آبیاری چمن‌ها، شستن خودروها در منازل و پر کردن حوضچه‌های خانگی از آب ممنوع شده است.این تدابیر در تابستان سال جاری اتخاذ شده تا از کمبود آب جلوگیری شود.

بی‌‌آبی مشکلی است که مدت‌هاست شهروندان آلمان را نگران کرده است. در منطقه"لونه‌بورگ" کمپینی برای مبارزه با بی‌آبی به‌راه افتاده است. در این منطقه شرکت کوکاکولا در حال کندن چاهی دیگر است تا با برداشت دوبرابر از آب‌های زیرزمینی مازاد آب را به صورت آب معدنی"ویو" راهی بازار کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تیم ناوالنی بطری آب حاوی سم را در اتاق هتل او یافتند | DW | 17.09.2020براساس خبری که تیم آلکسی ناوالنی، منتقد سرشناس کرملین منتشر کرده، عملیات مسموم کردن او قبل از بازگشت از سفر به سیبری و در هتلی در شهر تومسک انجام شده است. آنها بطری آبی حاوی آثار سم اعصاب در این هتل پیدا کرده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ایران: انفجار در سایت نطنز نتیجه خرابکاری است، آژانس آن را محکوم کند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرگ ناگهانی صدها هزار پرنده مهاجر در آمریکا دانشمندان را مبهوت کرده است - BBC News فارسیدانشمندان می‌گویند شمار واقعی پرندگانی که در ایالت‌های جنوب غربی آمریکا به ویژه نیومکزیکو تلف شده‌اند ممکن است به میلیون‌ها قطعه برسد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ: اقتصاد ایران تحلیل رفته است اما توافق با بایدن را ترجیح می‌دهندرئيس‌جمهوری آمریکا می‌گوید: «ایران متاسفانه در رنج است. من نمی‌خواهم شاهد رنج آنها باشم اما اقتصاد آنها کاملا تحلیل رفته است.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادگستری استان فارس: خطای فاحش در پرونده نوید افکاری تقریبا محال استدادگستری استان فارس: خطای فاحش در پرونده نوید افکاری تقریبا محال است ادله قضات برای رای در این پرونده متعدد بود؛ از اقرارهای صریح تا بررسی‌های فنی مخابراتی و شواهد شهود حکم صادر شده بدلیل تنوع ادله، زیر سوال نمی‌رود آزار جسمی توسط پزشکی قانونی تایید نشد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لایک پست‌های کودک‌آزاری در فضای مجازی جرم است- اخبار تهران - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnim۲ سال حبس، مجازات لایک تصاویر کودک_آزاری رئیس اورژانس اجتماعی کشور: لایک پست‌های کودک‌آزاری در فضای مجازی جرم است و ۶ ماه تا ۲ سال زندان دارد هموطنان می‌‌توانند کودک آزاری‌ را از طریق اورژانس اجتماعی ۱۲۳ اطلاع دهند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »