کمبود جدی فضای آموزشی در شهر کرمان

19/06/1398 09:59:00 ق.ظ

یکی از نمایندگان کرمان در مجلس از کمبود فضاهای آموزشی در شهر کرمان خبر داده است. محمدرضا پورابراهیمی علت این کمبود را «افزایش قابل توجه دانش آموزان و عدم تعادل در سرانه زیرساختهای آموزشی شهر کرمان نسبت به جمعیت متقاضی» اعلام کرده است. اخبار_ایران معلمان

محمدرضا پورابراهیمی علت این کمبود را «افزایش قابل توجه دانش آموزان و عدم تعادل در سرانه زیرساختهای آموزشی شهر کرمان نسبت به جمعیت متقاضی» اعلام کرده است.

پورابراهیمی گفته که «یکی از دلایل این مسئله این است که جمعیت بسیار زیادی در زمان سرشماری در خارج از کرمان و در روستاها و مناطق دیگر حضور می‌یابند، اما زندگی آنها در داخل شهر کرمان است و از امکاناتی مانند آموزشی در شهر کرمان استفاده می‌کنند.»

پورابراهیمی افزوده «ما ظرفیت‌های زیادی داریم و باید به صورت ویژه برای حل مشکلات آموزش و پرورش، از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم که یکی از آنها بنیاد فرهنگی قدس است.» نماینده کرمان اضافه کرده «اخیرا در جلسه‌ای با هیئت امنای بنیاد فرهنگی قدس، مقرر شد بخشی از هزینه ساخت مدارس بر عهده بنیاد قدس قرار گیرد.»

سال گذشته نیز نماينده مردم جيرفت و عنبرآباد در مجلس اعلام کرده بود که «هفت شهرستان جنوبی استان كرمان با جمعيت يك ميليون نفر از كمبود امكانات آموزشی در اين منطقه رنج می‌برند.» مرداد ماه امسال هم عباس ضیاء، معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان کرمان گفته بود که «به احتمال زیاد مدارس شهر کرمان در سال‌های آینده به خاطر کمبود امکانات، شیفتی می‌شوند.» headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

کمبود معلم مقطع ابتدایی در آلمان بسیار بیشتر از پیش بینی های دولت استبر اساس تحقیقات بنیاد برتلسمان، نظام آموزشی آلمان برای تکمیل کادر ابتدایی خود تا سال ۲۰۲۵ دست کم به بیست و شش هزار و سیصد معلم دیگر نیاز دارد.

حضور تک‌تیراندازان پلیس در راهپیمایی افتخار دگرباشان جنسی در بوسنی💢با وجود تهدید به خشونت از جانب گروه‌های ضد دگرباشی جنسی در فضای مجازی، اولین راهپیمایی افتخار دگرباشان جنسی در سارایوو بدون برخورد و درگیری برگزار شد بیشتر بخوانید🔽

کمبود معلم مقطع ابتدایی در آلمان بسیار بیشتر از پیش بینی های دولت استبر اساس تحقیقات بنیاد برتلسمان، نظام آموزشی آلمان برای تکمیل کادر ابتدایی خود تا سال ۲۰۲۵ دست کم به بیست و شش هزار و سیصد معلم دیگر نیاز دارد.

تائید ارتش سایبری ایران در فضای مجازی؛ بسیج «هزار گردان سایبری» راه‌‌اندازی کرده استدر حالی که سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی گوناگون، از جمله گزارشگران بدون مرز، جمهوری اسلامی ایران را به عنوان یکی از اصلی‌ترین حکومت‌های سرکوبگر آزادی بیان معرفی کرده‌اند، مقامات جمهوری اسلامی در اقد

مرگ سه نفر در تیراندازی در شهر دوردرخت هلندپلیس می گوید در یک تیراندازی در شهر دوردرخت هلند سه نفر کشته شده اند. یک نفر دیگر هم در این حادثه در محله هایمرستاین به شدت زخمی شده است.

تردد خودرو در میان دسته‌های عزاداری ممنوع استتردد خودرو در میان دسته‌های عزاداری ممنوع است رییس پلیس راهور کرج: با توجه به اینکه بیشتر شهروندان در این ایام سیاه پوش هستند، برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار، تردد خودروها در میان دسته‌های عزاداری ممنوع اعلام شده است.