کمبود ماشین‌آلات و تجهیزات استان اردبیل را در اسرع وقت برطرف می‌کنیم + فیلم- اخبار اردبیل - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

26/01/2022 08:16:00 ب.ظ

🎥 بازدید وزیر کشور از مناطق برف گیر اردبیل وحیدی: در اسرع وقت کمبود ماشین‌آلات راهداری استان اردبیل را برطرف می‌کنیم برای اختصاص ماشین‌آلات جهت مقابله با شرایط بحرانی تمهیدات لازم به عمل می‌آید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

اردبیل، احمد وحیدی وزیر کشور در جلسه ستاد مدیریت بحران استان اردبیل اظهار داشت: کارهای بسیار خوب و ارزشمندی در سطح استان انجام یافت که خوشبختانه طی این مدت ما مشکلات برق و آب و گاز نداشتیم و با تلاش‌های انجام یافته راه روستاها باز شد و مشکلی در این زمینه باقی نمانده است.

وی بیان کرد: در برخی از کوچه‌ها مشکل انسداد برف هست که به همین دلیل نیازمند مینی لودر هستیم تا هر چه سریع‌تر با تلاش مسئولان این مشکل را برطرف کنیم.وزیر کشور ادامه داد: در اسرع وقت کمبود ماشین‌آلات را برطرف می‌کنیم و برای اختصاص ماشین‌آلات برای مقابله با شرایط بحرانی تمهیدات لازم به عمل می‌آید تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای حل مشکلات موجود گام برداریم که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

وزیر خارجه ترکیه وارد فلسطین شد

وزیر امور خارجه ترکیه در چارچوب یک سفر رسمی وارد رام الله فلسطین شد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

از اردبیل ، احمد وحیدی وزیر کشور در جلسه ستاد مدیریت بحران استان اردبیل اظهار داشت: کارهای بسیار خوب و ارزشمندی در سطح استان انجام یافت که خوشبختانه طی این مدت ما مشکلات برق و آب و گاز نداشتیم و با تلاش‌های انجام یافته راه روستاها باز شد و مشکلی در این زمینه باقی نمانده است. وی بیان کرد: در برخی از کوچه‌ها مشکل انسداد برف هست که به همین دلیل نیازمند مینی لودر هستیم تا هر چه سریع‌تر با تلاش مسئولان این مشکل را برطرف کنیم. وزیر کشور ادامه داد: در اسرع وقت کمبود ماشین‌آلات را برطرف می‌کنیم و برای اختصاص ماشین‌آلات برای مقابله با شرایط بحرانی تمهیدات لازم به عمل می‌آید تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای حل مشکلات موجود گام برداریم که این مسئله به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است. در ادامه سیدحامد عاملی استاندار اردبیل نیز اظهار کرد: با اشاره به تلاش شبانه‌روزی مسئولان و مدیریت بحران در راستای خدمت‌رسانی به مردم انتظار می‌رود در راستای تامین تجهیزات و رفع کمبودهای امکانات برای مدیریت بحران اقدامات لازم انجام داده شود.