کمبود تخت بیمارستانی درد لاعلاج بیماران هرمزگانی/ کمبود بیش از هزار و 900 تخت بیمارستانی در استان

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هرمزگان استانی با تعریف تجاری- اقتصادی، نامی که بسیاری از افراد تصور می‌کنند بهترین امکانات و شرایط باید برای این استان فراهم باشد و مردمانش هیچ نگرانی از بابت تامین امکانات خدماتی و رفاهی نداشته باشند اما از کمبود تخت بیمارستانی رنج می برد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، کمبود امکانات درمانی در هرمزگان باعث شده بیماران یا به استان‌های دیگر سفر کنند و یا روزها و ماه های طولانی در صف نوبت و یا تخت تخصصی بیمارستانی معطل بمانند.

از سوی دیگر ناتمام ماندن ساخت چندین بیمارستان در استان باعث شده فشار مضاعفی بر حوزه بهداشت و درمان استان وارد و هر روز بر میزان بیماران و نیازهای آنها افزوده شود.دکتر حسین فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان عنوان کرد: سرانه تخت به ازای هر هزار نفر جمعیت کشوری 1.72 است که این رقم در استان 1.26 است. در صورت تامین تخت بیمارستانی در هرمزگان شاید بتوانیم فاصله را با میزان استاندارد کشوری به حداقل برسانیم.

عدم تامین بودجه لازم در اتمام بیمارستان‌های نیمه تمام در زمان مقرر یکی دیگر از مشکلات پیش روی دستگاه‌های مربوطه در ساخت این مجموعه ها است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

saeednamaki دهه فجر مبارک 😏

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بی‌خبری از وضعیت برخی از بازداشتی‌های آبان | DW | 08.02.2020کمپین حقوق بشر در ایران از تعیین وثیقه‌های سنگین، فشار برای اقرار به ارتباط با خارج و استفاده از شوکر و باتوم علیه بازداشت شدگان اعتراضات آبان خبر می‌دهد. از شماری معترضان دستگیرشده هیچ خبری نیست. من سال ٨٨ اول تو خونه تیمی های اطلاعات سپاه بودم،حوصله اشون سر میرفت میومدن به ما شوکر میزدن،حالا زیاد منو اذیت نکردن ،یه کرد سنی رو تو دهنش شوکر میزدن،صورتش شده بود رنگ بادمجون،به ما چشم بند زده بودن ،از زیر چشمبند دیدم .دیگه سی نکردم جایی رو ببینم،خون پاچیده بود تو دیوار
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

مورگان اورتگاس از دو پرواز دیگر برای انتقال آمریکایی‌ها از ووهان چین خبر داد🔺مورگان اورتگاس از دو پرواز دیگر برای انتقال آمریکایی‌ها از ووهان چین خبر داد ⚡️سخنگوی وزارت خارجه آمریکا روز شنبه ۱۹ بهمن از دو پرواز دیگر به مقصد ووهان چین برای انتقال شهروندان آمریکایی از آن منطقه که منشا شیوع ویروس_کرونا است خبر داد. تاریخ_آمریکا . جویندگان_طلا اروپایی ( مسیحی و یهودی ) که به نیت انحصار ثروت بومیان سرخ پوست‌را قتل عام کردند و املاک‌آنها‌را غصب‌کردند. انگلیس_خبیث تاریخ_استعمار پنهانکاری جینگوا جَیو
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ویروس کرونا از آنفلوانزا هم ضعیف‌تر استتهران - ایرنا - دبیرکل جمعیت هلال‌احمر از آمادگی این جمعیت برای همکاری با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه مهار ویروس کرونا خبر داد و گفت:‌ ویروس کرونا حتی از ویروس آنفلوانزا ضعیف‌تر است. تو این مقاله هم میگید از آنفولانزا ضعیفتره هم میگید ویروس مرگبار چجوریاست خلاصه؟ حکایت با پنبه سر می‌برد است. انتخابات درهرکشور،حقوق مردم است لکن انچه مهمتراست انکه نمایندگان به وظایف الهی خوداشنانیستندکه دربسیاری مواردبرخلاف قانون خداقانون وضع نموده وموجب زیان به مردم وکشورشده اندوان معادل بیکاری،فقر،فسادوناامنی درکشوراست که بایدازطریق قران کریم به ان دانش حاصل شودتاان استمرارنیابد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حمایت ایران از کاهش تولید نفت اعضای اوپک پلاسوزیر نفت ایران اعلام کرد این کشور از کاهش تولید اعضای اوپک پلاس حمایت می کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

رهبر ایران: باید کشور را از وابستگی به نفت نجات دادآیت‌الله خامنه‌ای، رهبر ایران امروز در سخنانی در جمع ارتشیان این کشور گفت با هشیاری مسئولان می توان با استفاده از شرایط تحریم، اقتصاد کشور را از وابستگی به نفت نجات داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جو والش از رقابت برای نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات آینده آمریکا کنار رفت🔺جو والش از رقابت برای نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات آینده آمریکا کنار رفت ⚡️جو والش، یکی از داوطلبان نامزدی حزب جمهوریخواه برای انتخابات ریاست_جمهوری آینده آمریکا، روز جمعه ۱۸ بهمن اعلام کرد از میدان رقابت درون حزبی کنار می‌رود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »