کلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیم

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کلی کرفت: به تلاش برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهیم کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، بار دیگر بر عزم ایالات متحده بر حفظ تحریم تسلیحاتی علیه ایران و ایستادگی در کنار اسرائیل و کشورهای عرب تاکید کرد.

کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد، بار دیگر بر عزم ایالات متحده بر حفظ تحریم تسلیحاتی علیه ایران و ایستادگی در کنار اسرائیل و کشورهای عرب تاکید کرد.

سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه چهارم شهریور و در جریان سخنرانی در شورای امنیت ضمن تقدیر از توافق تاریخی عادی‌سازی روابط میان اسرائیل و امارات متحده عربی، گفت: «همکاری مستقیم نظامی از طریق مقابله با تهدیدها و اقدامات برهم‌زننده ایران در خاورمیانه و فراتر از آن، به نفع تمامی منطقه است.

کلی کرفت افزود: «در حالی که اعضای شورای امنیت تاکنون اراده‌ای برای مقابله با تهدید هر روزه علیه صلح و امنیت نشان نداده‌اند، ایالات متحده در کنار کشورهای عرب و اسرائیل ایستاده و به کار برای حفظ تحریم تسلیحاتی علیه رژیم جنایتکار ایران ادامه می‌دهد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کلی کرفت: امیدواریم متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای ایران به آمریکا بپیوندند🔺کلی کرفت: امیدواریم متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای ایران به آمریکا بپیوندند ⚡️سفیر آمریکا در سازمان_ملل متحد ابراز امیدواری کرد که متحدان ایالات متحده برای مقابله با تهدیدهای تروریستی ایران به آمریکا بپیوندند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اعتماد 98 درصدی مردم به مسئولان در ابتدای انقلاب به شدت افت کرده استاحمد خرم گفت: متاسفانه هر چقدر که از اول انقلاب دورتر شدیم، با افول اخلاق عمومی و اخلاق حرفه‌ای مواجه هستیم که این شکننده مدیریت است. نظرسنجی‌های رسمی نشان از این دارد که اعتماد 98 درصدی مردم به مسئولان در ابتدای انقلاب به شدت افت کرده است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

ایندیپندنت: ارتش بریتانیا به ارتش بلاروس آموزش داده استدر حالی که اعتراضات ضد دولتی در بلاروس همچنان ادامه دارد و علاوه بر نیروهای امنیتی، ارتش این کشور نیز برای پایان دادن به این اعتراضات به خیابان‌ها آمده است، ایندیپندنت در گزارشی از «تقویت» و آموزش ارتش بلاروس توسط بریتانیا خبر داده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

مشاور ترامپ: توافق با اسرائیل، فروش اف-35 به امارات را بیشتر کرده استداماد و مشاور رئيس جمهور آمریکا تاکید کرد که توافق ابوظبی با تل‌آویو، احتمال فروش اف-35 به امارات متحده عربی را بیشتر کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل فروش نرم‌افزار جاسوسی به کشورهای خلیج فارس را «تسهیل کرده است»این نرم‌افزار می‌تواند محتویات گوشی را ضبط کند و همچنین کنترل میکروفن و دوربین آن را به دست بگیرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کانادا درباره پرواز ۷۵۲: جمهوری اسلامی به پرسش‌های زیادی پاسخ نداده است | DW | 24.08.2020مقام‌های کانادا می‌گویند که درباره سقوط هواپیمای اوکراینی در هشتم ژانویه گذشته گزارشی حاوی اطلاعاتی محدود از ایران دریافت کرده‌اند. آنها می‌گویند، انتظار دارند که جمهوری اسلامی به تمام پرسش‌های کلیدی جواب دهد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »