کلی کتلین؛ خانواده‌ای که به دنبال ارتباط ضربه مغزی با خودکشی است - BBC News فارسی

02/10/1400 11:20:00 ق.ظ

کلی کتلین؛ خانواده‌ای که به دنبال ارتباط ضربه مغزی با خودکشی است

کلی کتلین ۲۳ ساله بود که خودکشی کرد. او که یک مدال‌آور المپیک بود، قبل از اقدام به خودکشی هنگام تمرین تصادف کرده بود و خانواده‌اش معتقدند این سانحه او را تغییر داده بود. مارک نیز گفت: "او به مرکز تمرین المپیک رفت و تمامی آزمایش‌های لازم را انجام داد، ولی آن‌ها شدت فاجعه را نشان ندادند." منبع تصویر، توضیح تصویر، کتلین اواخر ژانویه ۲۰۱۹ اقدام به خودکشی کرد ولی زنده ماند.

"اما او چند روز قبل از این که خودش را بکشد به خواهرش زنگ زد و گفت هنوز به آن موضوع فکر می‌کند. او گفته بود، اگر تا یک ماه اوضاع تغییر نکند..."

مارک نیز گفت: "او به ما قول داد، ولی راستش را بخواهید به نظرم فقط آن حرف را زد که از بیمارستان بیرون بیاید. دکترها معتقد بودند که زمان مناسبی برای مرخص کردن او نیست، اما او یک وکیل گرفت و مصمم بود که از بیمارستان خارج شود."

مارک، پدر کتلین عقیده دارد اگر نشانه‌هایی که او داشت مانند افسردگی و اضطراب به عنوان نشانه‌های پس از ضربه مغزی تشخیص داده شده بود، دخترش زنده می‌ماند. به هر حال کتلین با درس خواندن و دوچرخه‌سواری خودش را حسابی مشغول نگه داشته بود و مثل قبل مصمم بود که با تمام وجود برای رسیدن به هدفش تلاش کند. headtopics.com

به گزارش واشنگتن پست، طبق خاطرات کتلین که بعدا پیدا شد، او در آن دوره با دستور‌العمل‌هایی شامل "من گریه نمی‌کنم"، زندگی می‌کرد.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

گابریل بوریچ؛ رئیس جمهوری «کمونیست» شیلی که رو به اروپا دارد تا ونزوئلاهرچند بسیاری از مخالفان گابریل بوریچ، رئیس جمهوری منتخب شیلی او را «چاوزی جدید خوانده اند که شیلی را به ونزوئلا بدل خواهد کرد» اما سخنان و تفکرات این سیاستمدار ۳۵ ساله نشان می دهد که او بیشتر حامی «دولت رفاه» از نوع اروپایی است تا اداره کشور به روش کمونیست های سنتی در امریکای لاتین. بر چه اساس می‌گید رئيس جمهوري کمونیست؟ بوریچ رهبر حزب همگراییه.

نکاتی مفید که در سفر به پایتخت بلغارستان باید بدانیدمرکز صوفیه پر از بناهای باستانی و خیابان‌های زیباست. شاید بخواهید در بلوار سنگفرش ویتوشا قدم بزنید و از جایی نظیر کاخ ملّی فرهنگ بازدید کنید.

نماینده آمریکا: ایران تا چند هفته آینده به نقطه‌ای می‌رسد که برجامی باقی نمی‌ماندرابرت مالی روز سه‌شنبه به شبکه «سی‌ان‌ان» گفت که زمان باقی‌مانده برای برجام رو به اتمام است و خطر بروز یک «بحران شدید» وجود دارد. مالی، تو فقط بمال! امیدوارم از تو مالی و بایدن خالی هم چیزی باقی نمونه

درگذشت حسن ایرلو؛ چهره مرموزی که یکباره به صحنه آمدحلك عندي ❤️🇸🇦 متوفر اقوى المقويات للعلاقة الزوجية ☄️كريمات ☄️بخاخ ☄️اجهزة ☄️حبـوب ☄️علكة والعديد من المنتـجات،، تجدوها في صفحتي📞 منظورتان بیماری هواپیماهای سعودی است ؟

کمیته اپیدمولوژی ایران: افرادی که واکسن نزده‌اند باید محدود شوند | DW | 21.12.2021دبیر کمیته اپیدمولوژی و پژوهش کووید ١٩ ایران بە رسانه‌ها گفت، افرادی که واکسن نزده‌اند باید محدود شوند، چون جامعه را به مخاطره می‌اندازند. بر اساس آمار رسمی بیش از ۵۰ میلیون ایرانی دوز دوم واکسن را دریافت کرده‌اند.

هشدار ایرباس و بوئینگ نسبت به اختلالی که 5G در پرواز هواپیماها ایجاد می‌کند | DW | 22.12.2021در مناقشه بر سر امنیت فناوری 5G برای صنعت هوانوردی، دو شرکت ایرباس و بوئینگ مخالفت خود را با آغاز استفاده از این فناوری در آمریکا اعلام کردند. این دو شرکت نسبت به تأثیرات منفی عظیم بر صنعت هوانوردی هشدار می‌دهند.