کلیک‌باز: چرا فروش نوار کاست افزایش یافته است؟

14/07/1398 09:45 ق.ظ

این هفته به چرایی روند افزایشی فروش نوار کاست در بریتانیا و آمریکا خواهیم پرداخت، از ارائه یک گوشی با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی خواهیم گفت، از کنار کشیدن پی‌پل از انجمن لیبرا می‌گوییم و یک دستکش هوشمند برای درمان آرتروز را معرفی خواهیم کرد.

این هفته به چرایی روند افزایشی فروش نوار کاست در بریتانیا و آمریکا خواهیم پرداخت، از ارائه یک گوشی با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی خواهیم گفت، از کنار کشیدن پی‌پل از انجمن لیبرا می‌گوییم و یک دستکش هوشمند برای درمان آرتروز را معرفی خواهیم کرد. فروش این ابزار ضبط و پخش موسیقی و صوت در یک دهه گذشته در بریتانیا به بالاترین سطح خود رسیده است. طبق اعلام صنایع آواشناسی بریتانیا BPI تنها در هفت ماهه نخست امسال بیش از ۳۵۰۰۰ عدد از آنها فروخته شده است.

هر چند این عدد در مقایسه با میزان فروش در دهه‌های پیشین چندان زیاد به نظر نمی‌رسد اما این حقیقت را نباید از نظر دور داشت که این هفتمین سال پیاپی است که فروش افزایش می‌یابد.

داستان در ایالات متحده هم روند مشابهی را طی کرده است. طبق گزارش Nielsen که آمار فروش موسیقی را ارائه می‌دهد، فروش نوارهای کاست در آمریکا در ۲۰۱۸ در مقایسه با سال گذشته‌اش ۲۳٪ رشد داشته است. اما واقعا چه رازی پشت این افزایش فروش پنهان شده است؟

کن بریسندن که صاحب یک خرده‌فروشی آنلاین کاست به نام مستر کاست است، می‌گوید:"به گمان من علتش نوستالژی است". "این کار روند لذت بردن از موسیقی را کند می‌کند. افراد نسل من، روند انتخاب کاست و نگاه کردن به نوشته‌های گروه‌ موسیقی را که پشت جلد کاست نوشته شده، دوست دارند". headtopics.com

I can't wait to see it🤗

بخاطر تبلیغات

کمبود سوراخ

ادامه مطلب:
bbcpersian »

از 'ایوب امینی' هیچ نشانی باقی نماند، نگرانی ۸۰۰ هزار کارگر ساختمانی از رکود ادامه‌دار ساخت‌وساز

جمعی از نمایندگان خواستار تهیه گزارشی از حوادث لردگان شدندجمعی از نمایندگان مجلس خواستار تهیه گزارش جامعی از حوادث لردگان و قرائت آن در مجلس شدند. این درخواست در هیات رئیسه فراکسیون امید تصویب و نامه مرتبط با آن نوشته شد.

ناشنوایان ایرانی؛ از باغچه اطفال تا کنگره‌های جهانی | DW | 05.10.2019۹۵ سال از تاسیس اولین مدرسه ناشنوایان می‌گذرد. حالا این اقلیت زبانی، جامعه‌ای آگاه و متشکل است که در مناسبت‌های مختلف داخلی و خارجی، حقوق انسانی و اجتماعی خود از جمله دسترسی فراگیر به رابط و زبان اشاره را مطالبه می‌کند. داداش!! این مترجم‌های در پیت که کودکستان را باغچه اطفال ترجمه می‌کنن از کجا دزدیدید؟؟ خیلی کارشون درسته!! تا به حال نمیدونستیم اطفال مثل بادمجان جزء صیفی‌جات محسوب میشن!!

صدور گواهی حذف سرخک در ایران از سوی سازمان جهانی بهداشتوزیر بهداشت گفت: دستاوردهای کشور در حوزه سلامت پس از انقلاب اسلامی، قابل توجه است، در میزان پوشش واکسیناسیون، کاهش مرگ و میر کودکان و مادران باردار و توسعه زیرساخت ها مانند شبکه های بهداشتی و درمانی توانستیم رتبه های ممتازی را در جهان به دست بیاوریم.

چشم پوشی آژانس پناهندگان سازمان ملل از نقض گستردۀ حقوق مهاجران در لیبیکمپ «الزاویه» لیبی که آژانس پناهندگان در آنجا عمل می‌کند، به دست گروه شبه‌نظامی بدنام تیپ النصر گردانده می‌شود که رهبرش محمد کچلف، به دلیل قاچاق انسان در لیست تحریم شورای امنیت قرار دارد. It’s everywhere. The US is not getting news from other countries. We are worse than the USSR was. Except for CNNnewsroom AC360 should be watched daily. He and DanRather know what’s going on. Right on PearlJam get MikeMcCreadyPJ out of there. Sorry I had to embarrass y’all

نگرانی کشورها از سرکوب اعتراضات عراق با زور نیروهای امنیتیاعتراضات در عراق به عملکرد اقتصادی دولت، تا کنون دست‌کم ۶۵ کشته برجای گذاشته است. این اعتراضات بزرگترین تظاهرات ضددولتی از زمان آغاز نخست‌وزیری عادل عبدالمهدی محسوب می‌شود. با نیروهای سپاه قدس و حشد الشعبی سرکوب میشن!! IslamicRegimeMustGo سرکوب توسط نیروهای جمهوری اسلامی ریدم به یورونیوز با کارکنان پفیوزش با زور حشدالشعبی و سپاه. نیروهای امنیتی عراق آدم نکشتن تا الان