کلیپ ویژه وزارت دفاع ترکیه به مناسبت صدوهفتمین سالگرد پیروزی چاناک‌قلعه

27/12/1400 02:28:00 ب.ظ

وزارت دفاع ملی ترکیه با انتشار کلیپ ویژه صدوهفتمین سالگرد پیروزی نیروی دریایی چاناک‌قلعه را گرامی‌داشت. - خبرگزاری آناتولی

وزارت دفاع ملی ترکیه با انتشار کلیپ ویژه صدوهفتمین سالگرد پیروزی نیروی دریایی چاناک‌قلعه را گرامی‌داشت. - خبرگزاری آناتولی 18.03.

2022 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی وزارت دفاع ملی ترکیه با تهیه و انتشار کلیپ ویژه، 18 مارس؛ روز شهدا و صدوهفتمین سالگرد پیروزی نیروی دریایی چاناک‌قلعه را گرامی‌داشت. این کلیپ حاوی پیام‌های مانند «ای مسافر، این سرزمینی که آمدی و نفهمیده پا به آن گذاشتی، اکنون شاهد پایان یک دوره در تاریخ است. گوش کن، این تپه خاموش٬ مکانی است که قلب یک وطن در آن می‌تپد» است.

این ویدئو که در مدت زمان کوتاهی مورد علاقه کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته٬‌ شعری نیز به یاد شهدای چاناک‌قلعه در آن سروده شده است. "Dur yolcu! Bilmeden gelip bastığın Bu toprak, bir devrin battığı yerdir.

Eğil de kulak ver, bu sessiz yığın

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کارگروهی ویژه برای حل مشکلات خرمشهر و خوزستان تشکیل شودرئیسی در جمع شیوخ و مردم روستای سُوره خرمشهر: *کارگروهی ویژه برای حل مشکلات خرمشهر و خوزستان تشکیل شود *همه ما در قبال مردم خرمشهر مسئولیت داریم *باید از خرمشهر و خوزستان به عنوان یک سرمایه صیانت کنیم این شیوخ با آن شیوخ فرق دارند

گزارشگر ویژه حقوق بشر ایران: جمهوری اسلامی در سال ۲۰۲۱ دست‌کم ۲۸۰ نفر را اعدام کردگزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور ایران می‌گوید در سال گذشته میلادی وضعیت حقوق بشر در ایران بدتر شده و جمهوری اسلامی افراد بیشتری را نسبت به سال‌های قبل اعدام کرده است جزئیات بیشتر🔽 اگه آدم بودید کمی راجع به اعدام های عربستان هم مینوشتید. دنیایی که غربی ها ساختن اسمش دنیا نیست یک جنگل بزرگه دلقک ، ۸۱ انسان بیگناه که اکثراً زیر ۱۸ سال بوده اند را عرعرستان یک روز اعدام کرد ، خفه شده بودید... امروز به فکر حقوق حشر در ایران هستید زاغری و آشوری دو جاسوس که آزاد شدند باید اعدام می شدند تا شما آدم شوید هنوز وقت است ، دیر نمی شود حقوق_حشر_غربی جنگ_فروزان‌و_فروشان_غرب این سطح از وقاحت بخاطر حرامزادگیه شماست.

اوکراین: روسیه باید از گروه ویژه اقدام مالی حذف شوداونقدر باید باید خواهید کرد آخرش روسیه یه بمب اتم خواهد زد وبایدها تبدیل به نبایدها خواهد شد!

واکنش ایران به اظهارات گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان مللسخنگوی وزارت امورخارجه در خصوص گزارش و اظهارات اخیر جاوید رحمان اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران، با رد گزارش مغرضانه، جانبدارانه و مملو از اطلاعات و نتیجه گیری های سوگیرانه و نادرست جاوید رحمان گزارشگر ویژه وضعیت حقوق بشر در ایران، تاکید میکند، رویکرد سیاسی و گزینشی به حقوق بشر، نه تنها کمکی به ارتقای آن نمیکند بلکه موجب تخریب و تضعیف حقوق بشر می شود.

مشارکت وزیر دفاع ترکیه در نشست فوق العاده وزیران دفاع ناتووزیر دفاع ملی ترکیه در نشست فوق‌العاده وزیران دفاع سازمان پیمان آتلانتیک شمالی شرکت کرد. - خبرگزاری آناتولی

بایدن: به اوکراین برای دستیابی به سامانه‌های دفاع هوایی کمک خواهیم کردرئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که واشنگتن برای مقابله با تهدید روسیه، تسلیحات مختلف، تانک‌ها و هواپیماها را در اختیار اوکراین قرار می‌دهد و برای دستیابی این کشور به سامانه‌های دفاع هوایی کمک خواهد کرد.