تهران, آلودگی هوا, تعطیلی مدارس, تهران

تهران, آلودگی هوا

کلیه مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شد

کلیه مدارس #تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شد

20/12/2019 04:25:00 ب.ظ

کلیه مدارس تهران شنبه و یکشنبه تعطیل شد

کلیه مدارس تهران به دلیل آلودگی هوا ی این شهر برای فردا و یکشنبه تعطیل اعلام شد. - خبرگزاری آناتولی

20.12.2019استانبول/خبرگزاری آناتولیدرپی افزایش دوباره سطح آلودگی هوای تهران پایتخت ایران، کلیه مدارس این شهر و برخی شهرستان‌های استان تهران در روزهای شنبه 30 آذر و یکشنبه اول دی تعطیل اعلام شد.به گزارش خبرگزاری «ایرنا» محمد تقی زاده، معاون عمرانی استانداری تهران، از تعطیلی همه مدارس این شهر و شهرستان‌های ورامین، پیشوا، پاکدشت، ری و قرچک در جنوب شرق استان تهران در روزهای شنبه و یکشنبه خبر داد.

مخالفت شورای امنیت با بازگشت «امارت اسلامی» به افغانستان رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود

تقی زاده گفته که این تصمیم براساس پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر پایداری وضعیت جوی طی روزهای آینده گرفته شده و در این دو روز طرح زوج و فرد خودروها از در منزل اجرا خواهد شد.براین اساس، علاوه بر ممنوعیت تردد کامیون‌ها در سطح شهر تهران، فعالیت‌های عمرانی و معادن شن و ماسه نیز تعطیل خواهد بود. همچنین کلیه فعالیت‌های ورزشی در فضاهای باز تا اطلاع ثانونی ممنوع خواهد بود.

معاون عمرانی استانداری تهران از همه شهروندان و بویژه گروه‌های حساس درخواست کرد که از ترددهای غیر ضروری در فضای باز خودداری کنند.پیشتر شرکت کنترل کیفیت هوا اعلام کرده بود که امروز جمعه 29 آذر ماه کیفیت هوا در بیشتر مناطق تهران در محدوده ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت. headtopics.com

همه ساله با فرا رسیدن فصل زمستان بسیاری از شهرهای بزرگ ایران با مشکل آلودگی هوا مواجه می‌شوند. طی چند روز گذشته نیز مدارس و دانشگاه های بسیاری از شهرهای ایران همچون تهران، تبریز، کرج و اصفهان به دلیل غلظت آلودگی هوا به شکل متناوب تعطیل اعلام شده اند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

500 هزار سیستانی در یک قدمی مهاجرت/ مرزهای شمالی سیستان و بلوچستان خالی‌تر می‌شوند + فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

تصمیم‌گیری درباره تعطیلی شنبه مدارس؛ تا ساعاتی دیگربنابر اعلام معاون عمرانی استاندار تهران ، با توجه به تداوم آلودگی هوا در تهران و شهرستان‌های این استان، امروز با تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا ، درباره تعطیلی مدارس در روز شنبه (فردا) تصمیم‌گیری می‌شود.

تورم ماهانه تهران 2.1 درصد بالا رفت- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران ، با اشاره به افزایش تورم ماهانه در تهران ، گفت: نرخ تورم نقطه‌ای استان تهران در مهر ماه ١٣٩٨ به عدد 30.6 درصد رسید.

با پایان روند بازشماری آرای انتخابات افغانستان نتایج ابتدائی فردا شنبه اعلام خواهد شدحوا علم نورستانی، رییس کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان جمعه 20 دسامبر تایید کرد، روند بازشماری،

مجلس نمایندگان آمریکا وارد بحث نهایی استیضاح ترامپ شد تهران - ایرنا- مجلس نمایندگان آمریکا وارد بحث نهایی استیضاح ترامپ شد که به رای‌گیری نهایی در این باره ختم می‌شود.

بسته حمایت معیشتی دهم هر ماه واریز می‌شود تهران – ایرنا – واریز مرحله نخست بسته حمایت معیشتی در سه نوبت از اواخر آبان ماه شروع و سوم آذرماه به پایان رسید و قرار است از این پس طی یک نوبت، دهم هر ماه به حساب سرپرست خانوار واریز شود و در آستانه واریز مرحله دوم، آیین نامه شناسایی افراد مشمول سه شنبه گذشته برای بررسی به هیات دولت ارائه شد.

تصمیم‌گیری درباره تعطیلی شنبه مدارس؛ تا ساعاتی دیگربنابر اعلام معاون عمرانی استاندار تهران ، با توجه به تداوم آلودگی هوا در تهران و شهرستان‌های این استان، امروز با تشکیل کمیته اضطرار آلودگی هوا ، درباره تعطیلی مدارس در روز شنبه (فردا) تصمیم‌گیری می‌شود.