کلاهبرداری با عناوین و سناریوهای مختلف در «سایت دیوار» صورت می‌گیرد

27/07/1398 05:23 ب.ظ

🔻سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس_فتا، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹کلاهبرداری با عناوین و سناریوهای مختلف در «سایت دیوار» صورت می‌گیرد 🔹تخلفات متعددی در زمینه‌های مختلف در سایت_دیوار گزارش شده است این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇

سرهنگ تورج کاظمی درباره آخرین جزئیات رسیدگی به جرائم در سایت دیوار گفت: تخلفات صورت‌گرفته را به دادستانی گزارش کرده‌ایم، اما هنوز پاسخی نگرفته‌ایم. عاطفه محمودی - سایت دیوار یکی از سایت‌هایی است که در حوزه خرید و فروش و درج آگهی فعالیت می‌کند. البته این سایت همچنان که جای کم‌هزینه‌ای برای درج آگهی است بستری است که تخلفاتی هم در آن صورت می‌گیرد.

به گونه‌ای که پلیس خواستار مسدودسازی این سایت از مقامات قضایی شده است. در همین رابطه

اعتمادآنلاین با سرهنگ تورج کاظمی، رئیس پلیس فتا، گفت‌و‌گو کرد. سرهنگ تورج کاظمی در مورد آخرین جزئیات از درخواست مسدودسازی سایت دیوار از سوی پلیس گفت: برای دادستانی تخلفات صورت‌گرفته در دیوار را بازگو کرده بودیم، البته تاکنون پاسخی از سوی دادستانی نرسیده است که چه دستوری دارند و چه اقدامی باید صورت بگیرد.

او درباره تخلفات سایت دیوار توضیح داد: سایت دیوار در حوزه محتوا تخلفاتی کرده که کنترل نمی‌شد. از سوی دیگر عقیده ما این است که کاربران دیوار باید برای خودِ سایت دیوار قابل شناسایی باشند. متاسفانه مدیران سایت از عهده این کار برنمی‌آیند. از این رو درخواست مسدودسازی کرده بودیم که همچنان نتیجه‌ای حاصل نشده است. headtopics.com

رئیس پلیس فتا ادامه داد: کلاهبرداران به دنبال بهترین موقعیت برای به دست آوردن مال نامشروع هستند. معمولاً متخلفان در همه حوزه‌ها به دنبال طعمه خود هستند.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

مخالفت با برکسیت در بروکسل با لباس بوریس جانسون و هالک شگفت‌انگیزیکی از تظاهرکنندگان خودش را شبیه بوریس جانسون، نخست‌وزیر بریتانیا کرده و دیگری با آرایش چهره «هالک شگفت‌انگیز» در مراسم حاضر شده بود.

مایک پمپئو در مورد مقابله با فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ایران با نخست وزیر اسرائیل دیدار می‌کندمایک پمپئو در مورد مقابله با فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده ایران با نخست وزیر اسرائیل دیدار می‌کند به گزارش وبسایت وزارت خارجه آمریکا، مایک پمپئو در اورشلیم در مورد وضعیت سوریه هم با نخست وزیر اسرائیل دیدار و گفت‌وگو می‌کند. خودشون خسته نشدن اینقدر دیدار کردن

پمپئو در دیدار با نتانیاهو: برای مقابله با تهدیدات ایران تلاش می‌کنیماسرائیل نگران است که خروج نیروهای آمریکایی از شمال شرقی سوریه باعث گسترش نفوذ ایران یا متحدان ایران در سوریه شود و تهران از خلاء خروج نیروهای آمریکایی از شمال سوریه بهره مند شود. پمپئو فقط سوری سفر میکنه مثل عروسک خیمه شب بازی سرش به اخوری بند کردن آمریکای جهانخوار با متحدانشان روسیه انگلیس و سکوت دنیا شاه را بردند که امنیت صلح درهمه جا بوده و رژیم اشغالگر ایران را که تربیت شده خودشان نوکرانشان هستند آوردند که ایران ایرانی خاورمیانه نسل کشی مسلمان کشی کنند وتروریستها ایجاد کنند واینهاتادنیانابودمیکنن بهاره_زارع_بهاري ایا شما از ایرانیان در بند هم دفاع میکنید ؟ بهار بهاری در فرودگاه مانیل فیلیپین توسط اینترپل دستگیر شده و درخطر دیپورت به ایران است.ایشان دختر مبارز و شجاع ایرانی است که جرمش فقط حمل پرچم شیرخورشیدنشان ایران وعکس شاهزاده رضا پهلوی درمراسم دختر شایسته چین بود.

معترضان در شیلی با وجود اعلام وضعیت اضطراری با پلیس درگیر شدندمعترضان در شیلی روز شنبه علیرغم اعلام وضعیت اضطراری از سوی دولت در شهر سانتیاگو، با پلیس درگیر شدند.

رضایی: تاخیر در برداشتن گام چهارم با چشم دوختن به اروپا، خسارت محض استدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تاخیر در اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران را خسارت محض عنوان کرد.

یک نفر دیگر در تحقیقات در مورد افراد مرتبط با وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ بازداشت شدیک نفر دیگر در تحقیقات در مورد افراد مرتبط با وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ بازداشت شد یک شهروند ایالت فلوریدا که در پرونده تخلف از مقررات مالی کارزارهای انتخاباتی افراد مرتبط با رودی جولیانی تحت پیگرد بود، در بازداشت دادستان های فدرال است.