کلانی: مشکل آقایان نام پرسپولیس است نه چیز دیگری/ در شرایط برابر حریف این تیم نیستند، سعی در ایجاد حواشی دارند/ گل محمدی بر چه مبنایی محروم شد؟

21/01/1401 08:59:00 ق.ظ

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است برای جلوگیری از موفقیت های این تیم عده ای به دنبال حاشیه سازی هستند.

پیشکسوت پرسپولیس معتقد است برای جلوگیری از موفقیت های این تیم عده ای به دنبال حاشیه سازی هستند. وی افزود: با چه حقی تیم ها را محروم و جریمه می‌کنند.

این پول‌های که به عنوان جریمه از پرسپولیس و سایر باشگاه ها گرفته می‌شود، کجا می‌رود؟ چرا هیچ کسی حضور ندارد تا به این مسائل رسیدگی کند و پاسخ گو باشد؟ با چه مبنای تیم ها هم جریمه می‌شوند و هم محروم؟ فدراسیون و مدیران آن بهتر است شفاف سازی کنند و بگویند چه نقشی در این ماجراها دارند!

کلانی در خصوص حمایت از گل محمدی اذعان داشت: شایعه کردند من گفته ام باشگاه به دنبال جانشین یحیی باشد! مشخص است که عده ای دنبال نفاق و تفرقه افکنی هستند و سود آنها در ایجاد تفرقه است. من بارها از گل محمدی حمایت کردم و وقتی استعفا داد گفتم باید برگردد و کار کند. چرا که او از خانواده پرسپولیس است. اکنون هم می‌گویم من و هواداران پرسپولیس با قاطعیت از گل محمدی حمایت خواهیم کرد و برخلاف تمامی ناجوانمردی ها و حواشی در کنار ایشان خواهیم بود.

وی در خصوص حواشی این روزهای پرسپولیس نیز گفت: این مشکلات همیشه برای پرسپولیس بوده و خواهد بود، این باشگاه با هوادارانش ریشه دوانده و همیشه یک پایگاه مردی بوده است و مشکل برخی از آقایان نام این باشگاه است نه افراد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

چرا چیزی که گران شده دیگر ارزان نمی‌شود؟

به زبان ساده، چسبندگی قیمت به وضعیتی گفته می‌شود که «قیمت اسمی» کالاها در برابر متغیرهای کاهشی اقتصاد کلان مقاومت می‌کنند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سازمان جهانی بهداشت: بیش از 100 حمله به مراکز بهداشتی در اوکراین انجام شده استسازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که تعداد حملات به مراکز بهداشتی در اوکراین از 100 مورد گذشت. - خبرگزاری آناتولی

پرونده آرین طاهرزاده و حیدر علی؛ یکی از مظنونان با اطلاعات پاکستان «در ارتباط بوده است»یک دادستان فدرال روز پنج‌شنبه در دادگاه گفت که یکی از دو فرد بازداشت‌شده در واشینگتن که خود را کارمند وزارت امنیت داخلی آمریکا معرفی می‌کردند با اطلاعات پاکستان ارتباط داشته است.

اردوغان: نرخ باسوادی در ترکیه بیش از دو برابر رشد کرده استپس بی سواد زیاد دارید

ارز ترجیحی حذف نشده و در حال تخصیص استبهادری جهرمی: ارز ترجیحی حذف نشده و در حال تخصیص است و تولیدکننده‌ها و مراکز دریافت ارز مشکلی نخواهند داشت دولت اغماضی در کرامت شهروندان به ویژه بانوان نخواهد داشت جهرمی ملا رییس جمهوری رییسی واقعا بس است ۴۳ سال در حکومت ها شماها ملاهای شیطان و خانواده هاتون برید کنار اینقدر خوردید بردید که هرگز گشنه تشنه بدبخت نمی شید ایران بدید به سپاه بزارید سپاه حکومت ایران رو بگیره ایران رو نجات بده بس کنید اینقدر سپاه قربانی شماها بشود کل جهان همه می دانند سپاه دارد قربانی ملاهای شیطان با خانواده هاشون شود که پیران که سواد ندارند و شماها ملاهای شیطان بروید استراحت کنید بس کنید حکومت ایران کاری کردید سپاه شده گروه تروریست بعد ملاهای شیطان کیف و عشق عمر نوح دارد ☹☹☹☹☹☹☹☹☹ جهرمی برو به رییس ات بگو ملا رییسی چه گفتم ایران داره نابود می شه از دست ملاهای شیطان با خانواده هاشون

مجله فوربس؛ آلمان با ١٣۴ میلیاردر در اروپا پیشتاز است | DW | 08.04.2022مجله آمریکایی فوربس در جدیدترین شمارە خود فهرست میلیاردرهای جهان را منتشر کرد. ایلان ماسک، جف بزوس و بیل گیتس رتبه‌های یک تا سوم این فهرست را به خود اختصاص دادەند. آلمان هم با ١٣۴ میلیاردر در اروپا پیشتاز است.

نخست‌وزیر یمن: برقراری صلح در گرو کاهش وابستگی حوثی‌ها به ایران استمعین عبدالملک، نخست‌وزیر یمن در اظهاراتی با اشاره به تاثیر رایزنی‌های ریاض در آینده یمن گفت، دستیابی به صلح در این کشور، به میزان وابستگی حوثی‌ها به ایران