کلاهبرداری برخی سایت‌ها و کانال‌ها از سربازان/ ادعای «جابه‌جایی سرباز» دروغ است

09/05/1398 09:19:00 ق.ظ

سردار کمالی در گفت‌وگو با ایلنا: کلاهبرداری برخی سایت‌ها و کانال‌ها از سربازان/ ادعای «جابه‌جایی سرباز» دروغ است

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح نسبت به کلاهبرداری برخی سایت‌ها و کانال‌ها از سربازان هشدار داد. وی ادامه داد: این سامانه‌ها و سایت‌ها که راه‌اندازی شده، متاسفانه مدیریت نمی‌شود و افراد عموما به...

وی ادامه داد: این سامانه‌ها و سایت‌ها که راه‌اندازی شده، متاسفانه مدیریت نمی‌شود و افراد عموما به دلیل اینکه هدف‌شان کسب درآمد است، واقعیت‌ها را نگفته و مردم را فریب می‌دهند. رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: برای جابجایی سرباز جایی را نداریم که فردی بخواهد توصیه‌ای انجام دهد و یا کمک کند که سرباز بتواند از شهری یا از سازمانی به سازمان یا شهر دیگر جابجا شود. همچنین در خصوص معافیت‌ها اینگونه است که معافیت صرفا در چارچوب قوانین امکان‌پذیر است.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: سایت‌ها و کانال‌هایی که در رابطه با امریه یا پروژه‌های تحقیقاتی فعالیت می‌کنند، نیز از همین دست هستند. این سایت‌ها نیز عموما کلاهبرداری بوده چرا که امریه شرایط خاص خود را دارد و سازمان مورد نظر باید فرد را بر اساس شرایطی که وجود دارد و همچنین سهمیه‌ای که تعیین شده، انتخاب کرده و لیست سازمان را به دفتر سیاست‌گذاری نیروهای مسلح تحویل دهد و چنانچه فرد واجد شرایط باشد، مجوز امریه برای سرباز صادر می‌شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال تدوین است + برخی شرایطدستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال تدوین است مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت از در حال تدوین بودن دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمز ارز، خبر داد

هشدار؛ جراحی زیبایی در برخی مراکز غیر مجاز جانتان را تهدید می‌کند- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimباطنی نسبت به انجام اعمال زیبایی در اتاق عمل‌های غیر استاندارد توسط افراد غیر پزشک یا غیر متخصص هشدار داد.

آدرس‌های اشتباه در 'شکار جاسوس'به تازگی برخی از رسانه‌های وابسته به ایران برنامه‌ای ۱۸ دقیقه‌ای منتشر کرده و در آن مدعی شدند که وزارت اطلاعات موفق شده است برخی از ماموران سیا را در چند نقطه دنیا را شناسایی و آنها تحت نظر بگیرد. این برنامه همزمان با انتشار خبر برگزاری دادگاه ۱۷ ایرانی متهم به جاسوسی از سوی وزارت اطلاعات ایران منتشر شد، اما نکاتی در این فیلم وجود دارد که با واقعیت مطابق نیست. مردی در امامزاده اختیار از کف داد و ادرار کرد. مردم قصد جان او کردند و او را کتک زدند. مرد ناگهان گفت: من قادر به ادرار کردن، نبودم! امامزاده من را شفا داد. ناگهان مردم شورت و شلوار او را تکه کردند و برای تبرک بردند. 🔔 توی متن یه اشتباه هست. براتیسلاوا پایتخت اسلواکی هستش نه اسلوونی.

رقابت سالم باشد مردم بهترین گزینه را انتخاب می کنند/ برخی اصلاح طلبان مسیر خود را برخلاف وعده‌های شان تغییر دادند / عدم مدیریت دولت، شرایط بد اقتصادی را تشدید کرده استدبیرکل حزب مجمع مشورتی اصلاح‎طلبان خراسان رضوی با بیان اینکه امیدوارم دولت در چند ماه منتهی به انتخابات مجلس ، به خاطر مردم هم که شده تیم جدی‌تر و پای‌کارتری را به خدمت بگیرد .درست است که ما تحت فشار تحریم‌ها و شرایط سخت اقتصادی هستیم اما عدم مدیریت و کنترل دولت نیز این شرایط را تشدید کرده است.

نامه حمایت برخی فعالان مدنی از «ارس امیری»؛ تلاش برای معرفی ایران شایسته حمایت است، نه زنداننامه حمایت برخی فعالان مدنی از «ارس_امیری »؛ تلاش برای معرفی ایران شایسته حمایت است، نه زندان این دانشجوی ایرانی دانشگاه کینگستون بریتانیا پس از آزادی بار دیگر در شهریور ۱۳۹۷ بازداشت و اردیبهشت ماه سال جاری به ۱۰ سال زندان محکوم شد.

درگیری پلیس یونان با دانشجویان بر سر قانون منع ورود نظامیان به دانشگاهبرخی درون دانشگاه با گروه‌هایی مواجه شده‌اند که از بیرون آمده و بدون هراس از پلیس در فضای امن دانشگاه، فعالیت‌های تبهکارانه و خلاف قانون انجام می‌دهند.