کلاهبرداری برخی سایت‌ها و کانال‌ها از سربازان/ ادعای «جابه‌جایی سرباز» دروغ است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سردار کمالی در گفت‌وگو با ایلنا: کلاهبرداری برخی سایت‌ها و کانال‌ها از سربازان/ ادعای «جابه‌جایی سرباز» دروغ است

سردار موسی کمالی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره فعالیت غیرقانونی برخی سایت‌ها و سامانه‌ها درباره موضوعات مرتبط با سربازان گفت: سربازی موضوعی است که همه خانواده‌ها از جمله پدر، مادر، جوان و حتی زنان را درگیر می‌کند.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: برای جابجایی سرباز جایی را نداریم که فردی بخواهد توصیه‌ای انجام دهد و یا کمک کند که سرباز بتواند از شهری یا از سازمانی به سازمان یا شهر دیگر جابجا شود. همچنین در خصوص معافیت‌ها اینگونه است که معافیت صرفا در چارچوب قوانین امکان‌پذیر است.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این سایت‌ها یا کانال‌ها اعلام می‌شود که فلان مرکز امریه می‌دهد یا سرباز می‌گیرد و از سربازان می‌خواهند که رزومه ارسال کرده، در حالی که اصلا چنین چیزی صحت ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ببین فساد چقدر باور کردنی شده که سربازان هم باور دارند فرماندهانشان آنقدر فاسد هستند که برای جابجائی آنها پول می گیرند!!اگر چیزی نباشد سرباز به این راحتی فریب نمی خورد!با این تکذیب ها به جائی نمی رسید!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال تدوین است + برخی شرایطدستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمزارز در حال تدوین است مدیرکل دفتر توسعه و کاربرد فناوری اطلاعات وزارت صنعت، معدن و تجارت از در حال تدوین بودن دستورالعمل اعطای مجوز استخراج رمز ارز، خبر داد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هشدار؛ جراحی زیبایی در برخی مراکز غیر مجاز جانتان را تهدید می‌کند- اخبار رسانه ها - اخبار تسنیم - Tasnimباطنی نسبت به انجام اعمال زیبایی در اتاق عمل‌های غیر استاندارد توسط افراد غیر پزشک یا غیر متخصص هشدار داد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آدرس‌های اشتباه در 'شکار جاسوس'به تازگی برخی از رسانه‌های وابسته به ایران برنامه‌ای ۱۸ دقیقه‌ای منتشر کرده و در آن مدعی شدند که وزارت اطلاعات موفق شده است برخی از ماموران سیا را در چند نقطه دنیا را شناسایی و آنها تحت نظر بگیرد. این برنامه همزمان با انتشار خبر برگزاری دادگاه ۱۷ ایرانی متهم به جاسوسی از سوی وزارت اطلاعات ایران منتشر شد، اما نکاتی در این فیلم وجود دارد که با واقعیت مطابق نیست. مردی در امامزاده اختیار از کف داد و ادرار کرد. مردم قصد جان او کردند و او را کتک زدند. مرد ناگهان گفت: من قادر به ادرار کردن، نبودم! امامزاده من را شفا داد. ناگهان مردم شورت و شلوار او را تکه کردند و برای تبرک بردند. 🔔 توی متن یه اشتباه هست. براتیسلاوا پایتخت اسلواکی هستش نه اسلوونی.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

رقابت سالم باشد مردم بهترین گزینه را انتخاب می کنند/ برخی اصلاح طلبان مسیر خود را برخلاف وعده‌های شان تغییر دادند / عدم مدیریت دولت، شرایط بد اقتصادی را تشدید کرده استدبیرکل حزب مجمع مشورتی اصلاح‎طلبان خراسان رضوی با بیان اینکه امیدوارم دولت در چند ماه منتهی به انتخابات مجلس ، به خاطر مردم هم که شده تیم جدی‌تر و پای‌کارتری را به خدمت بگیرد .درست است که ما تحت فشار تحریم‌ها و شرایط سخت اقتصادی هستیم اما عدم مدیریت و کنترل دولت نیز این شرایط را تشدید کرده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نامه حمایت برخی فعالان مدنی از «ارس امیری»؛ تلاش برای معرفی ایران شایسته حمایت است، نه زنداننامه حمایت برخی فعالان مدنی از «ارس_امیری »؛ تلاش برای معرفی ایران شایسته حمایت است، نه زندان این دانشجوی ایرانی دانشگاه کینگستون بریتانیا پس از آزادی بار دیگر در شهریور ۱۳۹۷ بازداشت و اردیبهشت ماه سال جاری به ۱۰ سال زندان محکوم شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

درگیری پلیس یونان با دانشجویان بر سر قانون منع ورود نظامیان به دانشگاهبرخی درون دانشگاه با گروه‌هایی مواجه شده‌اند که از بیرون آمده و بدون هراس از پلیس در فضای امن دانشگاه، فعالیت‌های تبهکارانه و خلاف قانون انجام می‌دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »