کلاس سیار معلم گواتمالایی برای دانش‌آموزان همزمان با همه‌گیری کرونا

06/05/1399 09:24 ب.ظ

در میانه همه‌گیری کرونا و در شرایطی که مدارس در گواتمالا از ماه مارس بدین سو تعطیل شده اند، یک معلم به نام جراردو ایکسوی با سه‌چرخه کلاسی سیار برای دانش آموزان دائر کرده است.

در میانه همه‌گیری کرونا و در شرایطی که مدارس در گواتمالا از ماه مارس بدین سو تعطیل شده اند، یک معلم به نام جراردو ایکسوی با سه‌چرخه کلاسی سیار برای دانش آموزان دائر کرده است.

او که در ناحیه سانتا کروز دل کیچه گواتمالا زندگی می کند، می گوید به دلیل کمبود امکانات در این ناحیه اهالی به وسائل فناوری و ارتباطی دسترسی ندارند.

مطابق آمارها در ناحیه سانتا کروز دل کیچه گواتمالا نرخ بیسوادی ۴۲ درصد است و تنها ۱۳ درصد مردم به اینترنت دسترسی دارند.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

از کلینیک‌ سیار تا سنگ‌ استریل برای رمی جمرات؛ آمادگی عربستان برای حجامسال برای اولین بار در تاریخ نوین این کشور، شمار زائران به دلیل شیوع ویروس کرونا محدود شده است و تنها ۱۰ هزار نفر از شهروندان سعودی و زائران خارجی مقیم این کشور اجازه دارند در حج شرکت کنند.

پیگیری نماینده زرتشتیان در مورد حادثه رخ داده برای موبد زرتشتی در کرماننماینده زرتشتیان در مجلس از پیگیری خود در مورد حادثه رخ داده برای یک موبد زرتشتی در کرمان خبر داد.

کرونا دوباره در ایران؛ وخامت وضع در همه استان‌ها، تهران در وضعیت هشدار - BBC News فارسیمعاون وزیر بهداشت ایران می‌گوید تهران منبع پخش ویروس کرونا به بقیه کشور است و تقریباً کل کشور در وضعیت قرمز قرار گرفته است.

ابهامی در زمان برگزاری کنکور سراسری وجود ندارد/ اتخاذ تمهیدات برای بازرسی بدنی داوطلبانعضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از اتخاذ تمهیدات برای بازرسی بدنی داوطلبان در روز کنکور سراسری خبر داد.

ورود هزار زائر مجاز به مکه برای حج در شرایط ویژه کرونا آغاز شدمقامات همچنین گفته‌اند که برای زائران، آب استریل‌ شده زمزم در بطری در نظر گرفته شده و برای مراسم رجم شیطان، سنگ‌ریزه‌های ضدعفونی شده در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.

وزیر دفاع بریتانیا: توان‌مان برای مقابله با تهدیدات روسیه و چین در فضا را افزایش می‌دهیم🔺وزیر دفاع بریتانیا: توان‌مان برای مقابله با تهدیدات روسیه و چین در فضا را افزایش می‌دهیم ⚡️وزیر دفاع بریتانیا از تلاش آن کشور برای بالا بردن توان مقابله با تهدیدات روسیه و چین در فضا، به عنوان بخشی از سیاست دفاعی و امنیتی بریتانیا، خبر داده است.